بهترین دانلود منیجرهای اندروید

معرفی ۵ مورد از بهترین دانلود منیجرهای اندروید + دانلود

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دریافت فایل از محیط اینترنت علاقه زیادی داشته و دانلودکردن از رفتارهای عادی و متداول شما در این محیط است، تنها زدن گزینه دانلود و سپس انتظارکشیدن برای دریافت فایل که توسط تمامی گوشی‌ها فراهم می‌شود، مطمئنا راحت و بدون دردسر نخواهد بود. بسیاری از زمان‌ها درباره مسیر فایل دریافت‌شده دچار سردرگمی می‌شوید و مجبورید تا تمامی پوشه‌های گوشی خود را زیر و رو کنید. مهم‌ترین مشکلی که ابزار دانلود پیشفرض برای شما ایجاد می‌کند، دریافت ناقص فایل به دلیل اتصال ناپایدار به اینترنت و همچنین قطعی‌های سرور است. در این شرایط عموما مجبورید دانلود را دوباره از سر آغاز کنید و بعید نیست که مجددا با قطعی مواجه شوید! خوشبختانه بهترین دانلود منیجرهای اندروید این مشکلات را حل کرده‌اند.

از بهترین دانلود منیجرهای اندروید برای افزایش سرعت دریافت فایل استفاده کنید

علاوه بر عدم توانایی برای توقف و ادامه دانلود فایل در زمان‌هایی دیگر و یا حتی ادامه‌ دادن آن در صورت قطعی‌های ناگهانی اتصال، با استفاده از ابزار پیشفرض، دانلود فایل‌های حجیم مطمئنا با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده و تقریبا ناممکن است. بهترین دانلود منیجرهای اندروید دقیقا برای رفع این مشکلات طراحی شده و بهترین استفاده را از پهنای باند شما برای دریافت فایل می‌کنند. همه ما عاشقان دانلود می‌دانیم که مهم‌ترین فاکتور در دریافت فایل، سرعت آن است و برنامه‌های جانبی با استفاده از الگوریتم‌های مختلف و در ادامه تقسیم‌کردن فایل دریافتی به قسمت‌های مختلف، این مورد را نیز به ما ارائه می‌کنند. حتی اگر گهگاه دست به دریافت فایل از محیط اینترنت می‌زنید، دیدن و انتخاب کردن یکی از بهترین دانلود منیجرهای اندروید برای شما شدیدا کاربردی خواهد بود.

نرم افزار Download Manager Pro

بهترین دانلود منیجرهای اندرویدDMP یا همان دانلود منیجر پرو یک دانلودر بسیار قدرتمند برای اندروید بوده که سرعت دریافت فایل را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد و همکاری خوبی را با مرورگرهای گوشی ترتیب می‌دهد. به راحتی لینک دانلود را به اشتراک گذاشته و سپس این ابزار را انتخاب کنید و این کار را برای هر تعداد فایل با هر میزان سایزی که دوست دارید انجام دهید. اپلیکیشن هیچ محدودیتی برای حجم فایل دریافتی ندارد و به این وسیله می‌توانید فایل‌های با حجم‌های گیگابایتی را به راحتی به وسیله آن دانلود کنید.

از قابلیت‌های مهم DMP به عنوان یکی از بهترین دانلود منیجرهای اندروید ، پشتیبانی از دانلود به صورت موازی با قعطه قطعه کردن فایل است تا به این وسیله سرعت دریافت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. امکان بسیار مهم و کاربردی دیگر آن، امکان توقف دانلود و ادامه فرآیند در زمان‌های دیگر به صورت دستی و همچنین از سر گیری دانلود در صورت توقف ناگهانی آن است (در صورت پشتیبانی سرور از این امکان). قابلیت جذاب دیگر آن، طرفداران فایل‌های چندرسانه‌ای را شیفته خود خواهد کرد، چرا که دانلودر فایل‌های چندرسانه‌ای داخلی برنامه می‌تواند ویدیو و همچنین موزیک‌هایی را که به صورت مستقیم در حال پخش در یک وب‌سایت هستند را دریافت کند.

نرم افزار Download Manager Accelerator

بهترین دانلود منیجرهای اندرویداین دانلود منیجر برای اندروید قادر است تا به صورتی کارآمد دریافت و مدیریت هر نوع فایل و با هر اندازه و حجمی را بر روی گوشی هوشمند شما فراهم کند. قابلیت توقف و ادامه فرآیند در هر زمانی دیگر، در دانلود منیجر اکسلریتور به بهترین شیوه ممکن انجام گرفته و امکان زمان‌بندی دریافت فایل برای زمان‌های آتی وجود دارد. یکی از امکانات بسیار خوب آن، محدودکردن دانلود به زمانی است که به وسیله وای فای به اینترنت متصل شده‌اید تا به این طریق در پهنای باند شبکه موبایل شما صرفه جویی شود. رابط کاربری ساده و روان بوده و کاربر حین استفاده از آن، برای پیداکردن آپشن‌های مختلف سردرگم نمی‌شود. اگر بدون دخالت کاربر نیز فرآیند دریافت فایل با مشکل مواجه شده و در نهایت قطع شود، بدون از دست دادن بخش‌های دانلودشده امکان ادامه‌دادن فرآیند وجود خواهد داشت.

نرم افزار Insave – Download for Instagram

بهترین دانلود منیجرهای اندرویدشبکه اجتماعی اینستاگرام مملو از تصاویر بسیار زیبایی است که کاربران مختلف در سرتاسر جهان برای جلب توجه دیگران و افزایش بازدیدکنندگان خود اقدام به بارگذاری آن‌ها می‌کنند. گرفتن اسکرین شات ساده‌ترین و ناکارآمدترین روش برای دریافت تصاویری است که آن‌ها را پسندیده‌اید، اما روش حرفه‌ای‌تر استفاده از اپلیکیشن‌های تخصصی در این زمینه است. اگر به دنبال دریافت تصاویر منتشرشده به صورت عمومی در اینستاگرام هستید، حتما از دریافت و نصب یکی از بهترین دانلود منیجرهای اندروید به این منظور اطمینان حاصل کنید.

برنامه این‌سیو قادر است تا در سرتاسر این شبکه اجتماعی بزرگ و وسیع به دریافت تصاویر و همچنین ویدیوهای مختلف بپردازد. ابتدا لاگین کرده و سپس قادر خواهید بود تا تصاویر نمایش داده شده در خانه، صفحات محبوب و یا عکس‌های هر کاربری را که حساب کاربری خود را به صورت عمومی قرار داده دانلود کنید. می‌توانید عکس‌ها را برای یک بار مرور کرده و سپس دریافت کنید و یا اینکه از دانلود دست جمعی بهره ببرید. برای تماشای فایل‌های دریافت شده نیاز به انجام هیچ کاری دیگری نیست، چرا که آن‌ها مستقیما در گالری گوشی به نمایش درخواهند آمد.

نرم افزار Advanced Download Manager

بهترین دانلود منیجرهای اندرویدادونس دانلود منیجر حقیقتا یکی از بهترین دانلود منیجرهای اندروید بوده و به کاربر اجازه می‌دهد تا به صورت همزمان به دریافت چند فایل بپردازد. تقسیم فایل به ۹ رشته و دریافت آن‌ها به صورت موازی سبب خواهد شد تا سرعت دانلود به طرز فوق‌العاده‌ای افزایش پیدا کند. کافی است سرعت دانلود عادی گوشی به وسیله ابزار پیشفرض و سپس سرعت دانلود آن به وسیله ADM را با یکدیگر مقایسه کنید.

همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک در حافظه موقت گوشی، دریافت فایل آغاز می‌شود. خوشبختانه این برنامه حس تشخیص خوبی داشته و بین تصاویر، فایل‌های زیپ، اپلیکیشن‌ها و دیگر انواع فایل تمایز قائل می‌شود. نکته بسیار جالب دیگر، امکان دانلود به صورت مستقیم بر روی کارت حافظه جانبی در گوشی‌های دارای اندروید لالیپاپ و مارشملو است. دریافت فایل‌های چندرسانه‌ای نظیر ویدیو و موسیقی از دیگر توانایی‌های آن است. دانلود فایل‌هایی با حجم بیش از ۲ گیگابایت به همراه امکان توقف و ادامه فرآیند دانلود در زمان‌های مختلف، قابلیت‌هایی مهم در ADM محسوب می‌شوند.

نرم افزار Download Accelerator Plus

بهترین دانلود منیجرهای اندرویددانلود اکسلریتور پلاس ابزاری قدرتمند برای افزایش سرعت دریافت فایل و استفاده کارآمد از پهنای باند بوده و برای مدیریت دانلود بسیار مناسب به نظر می‌رسد. از جمله قابلیت‌های آن باید به امکان دانلود مستقیم بر روی کارت حافظه (به استثنای اندروید ۴.۴)، همکاری و تعامل قوی با مرورگرهای گوشی برای تشخیص خودکار لینک دانلود، توقف و ادامه فرآیند دانلود در هر زمان بدون محدودیت و همچنین جلوگیری از تداخل فایل‌ها حین دریافت موازی به صورتی هوشمند اشاره کرد.

این برنامه قادر است تا فایل‌ها را به چند قسمت مساوی تقسیم کرده و با متعادل‌سازی اندازه هر بخش و دانلود آن‌ها به صورت موازی، حداکثر استفاده را از پهنای باند برای افزایش سرعت دانلود ببرد. با استفاده از دانلود اکسلریتور پلاس می‌توانید چند فایل را به صورت همزمان دانلود کرده و یا برای جلوگیری از کاهش سرعت، لینک‌ها را در صف دانلود برای دریافت پشت سر هم قرار دهید. امکان دانلود فایل با اسکن QR کد از دیگر قابلیت‌های یکی از بهترین دانلود منیجرهای اندروید است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه