جدیدترین مسواک هوشمند اورال بی یک محدودیت اساسی دارد

جدیدترین مسواک هوشمند اورال بی یک محدودیت اساسی دارد

اورال بی سال‌هاست که به عنوان نامی فعال در زمینه‌ی بهداشت دهان و دندان، گجت های الکترونیکی و مسواک های هوشمندی را برای کاربران سراسر جهان تولید می‌کند، اما جدیدترین مسواک هوشمند اورال بی یعنی مدل Oral-B Genius 8000، به نوعی سردمدار قابلیت‌های نوین در محصولات این کمپانی محسوب می‌شود.

یکی از قابلیت‌های بسیار جذاب جدیدترین مسواک هوشمند اورال این است که با اتصال بلوتوثی به نرم افزار مخصوص و از طریق دوربین جلوی اسمارت فون شما، نحوه‌ی مسواک زدنتان را زیر نظر می‌گیرد و با بررسی الگوهای حرکتی، مطمئن می‌شود که قبل از حرکت به سمت نقاط دیگر، کاملا آن قسمت را تمیز کرده باشید. متخصصان این کمپانی متوجه شده‌اند که مردم هنگام مسواک زدن، به طور سهل‌انگارانه از قسمتی عبور می‌کنند و یا فراموش می‌کنند که بخشی از دندا‌نهای خود را مسواک کنند و به همین دلیل این قابلیت در مسواک Oral-B Genius 8000 تعبیه شده است.

البته محدودیت بزرگ استفاده از این قابلیت کاربردی این است که تلفن همراه هوشمندتان باید به آینه چسبانده شود و مطمئنا این کاری نیست که شما علاقه داشته باشید برای هر بار مسواک زدن با جدیدترین مسواک هوشمند اورال بی ، آن را انجام دهید. البته در صورتی که نخواهید از این قابلیت استفاده کنید، باز هم مسواک هوشمند اورال بی قادر است اعمال فشار بیش از حد بر روی دندان‌هایتان را به شما تذکر دهد و زمان مسواک زدن را هم اندازه‌گیری کند تا مطمئن شود شما وقت کافی برای این مرواریدهای گران‌بها صرف کرده‌اید.

فروشگاه اینترنتی جانبی عرضه کننده مستقیم پاور بانک و شارژر فندکی ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*