سطل زباله Simplehuman

سطل زباله Simplehuman با پشتیبانی از فرمان صوتی و وای فای رونمایی شد

شرکت سیمپل هیومن (Simplehuman) یکی از تولیدکنندگان نامی لوازم خانگی با کیفیت حال حاضر جهان است و آن‌ها با تازه‌ترین دستاوردهای خود پا به نمایشگاه CES 2017 گذاشته‌اند. سطل زباله Simplehuman اینک قادر است با صدای شما باز و بسته شود.

عرضه سطل زباله Simplehuman در دو نسخه ۱۸۰ و ۲۴۰ دلاری

گفتنیست که سطل زباله Simplehuman در دو مدل مختلف با حجم متفاوت روانه بازار خواهد شد. مدل کوچکتر این سطل زباله هوشمند که تک ظرفی است با قیمت ۱۸۰ دلار به فروش خواهد رسید. مدل بزرگ‌تر نیز که حاوی دو ظرف جداگانه برای زباله‌های خشک و تر است با قیمت ۲۴۰ دلار روانه بازار می‌شود. شما می‌توانید با گفتن عبارت “Open Can” یا “Open sesame” درب آن‌ها را باز کنید و با استفاده از فرامین صوتی دیگر شما می‌توانید درخواست باز ماندن و یا بستن آن‌ها را نیز صادر کنید. هر دو سطل زباله Simplehman همچنین ارائه کننده یک سنسور حرکتی نظیر دیگر سطل های زباله‌ی هوشمند این شرکت سازنده لوازم الکترونیکی است. لازم به ذکر است که این سطل زباله، نخستین سطل پشتیبانی کننده از فرامین صوتی خواهد بود که در بهار ۱۳۹۵ روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

این شرکت اعلام کرده است که در ماه مه نسخه جدیدی از این سطل زباله همراه با پشتیبانی از وای فای، زبان های بیشتر از فارسی و همچنین قابلیت پیگیری میزان زباله های تولید شده توسط شماست. زمانی که این سطل هوشمند روانه بازار شود، یک اپلیکیشن نیز به شما کمک خواهد کرد تا به صورت اتوماتیک از سرویس های مربوطه به این شرکت نیز بهره‌مند شوید.

فروشگاه اینترنتی جانبی عرضه کننده مستقیم پاور بانک و شارژر فندکی ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*