با شانه هوشمند Hair Coach کیفیت موهایتان را زیر نظر داشته باشید

با شانه هوشمند Hair Coach کیفیت موهایتان را زیر نظر داشته باشید

گویا تولیدکنندگان در این دوره از سی ای اس ۲۰۱۷ به دور و اطراف خود نگاه کرده‌ و هر چیزی که تا پیش از این به صورت معمولی کار می‌کرده است را به حالت هوشمند در‌آورده‌اند! حالا در دوره‌ای که شاهد رونمایی از توالت هوشمند و غذا‌ دهنده‌ی اتوماتیک به گربه هستیم، چرا شانه‌هایمان هوشمند نباشند؟ این همان سوالی است که محققان برند Withings (که تحت مالکیت نوکیا قرار دارد) از خود پرسیده و شانه هوشمند Hair Coach را برای برطرف کردن این نیاز تولید کرده‌اند.

آزمایشگاه‌های نوآوری L’Oreal و Kerastase که در زمینه‌ی تولید محصولات جدید و پیشرفته برای بهداشت و زیبایی موی انسان فعالیت می‌کنند، از محصول جدیدی رونمایی کرده‌اند که به وای فای و بلوتوث مجهز بوده و قرار است هنگام شانه کردن موهایتان، عادت های شما در این زمینه را زیر نظر داشته باشد و با آنالیز اطلاعات مختلف، شما را در رسیدگی بهتر به زیبایی و سلامت موهای خود راهنمایی کند.

شانه هوشمند Hair Coach از میکروفون برای شنیدن صدای حاصل از برخورد شانه با تارهای مو، سنسورهای شتاب سنج و ژیروسکوپ برای تحلیل نحوه‌ و الگوهای رفتاری شانه زدن و توقف‌های کاربر در بین آن، سنسورهایی برای اندازه‌گیری میزان فشار وارد شده توسط شانه و دست‌ها به تارهای مو و البته سنسورهای اندازه‌گیری میزان رسانایی برای تشخیص این که کاربر در حال شانه زدن تارهای موی خشک و یا مرطوب است، برخوردار خواهد بود.

با شانه هوشمند Hair Coach کیفیت موهایتان را زیر نظر داشته باشید

این شانه‌ی هوشمند که از دو باتری قلمی (AA) برای تامین انرژی مورد نیاز به مدت شش ماه برخوردار است، وزن نسبتا کمی داشته و تمام اطلاعات را به صورت وایرلس برای یک اپلیکیشن مخصوص بر روی تلفن همراه ارسال می‌کند. جنس الیاف شانه نیز از موی گراز و نایلون تشکیل شده و اطلاعاتی که بر روی نرم افزار مخصوص تلفن همراه آن خواهید دید، شامل میزان خشکی، شکستگی، آسیب دیدگی و حتی فرخوردگی موهایتان می‌شود.

همچنین شانه هوشمند Hair Coach تشخیص می‌دهد که چه محصولاتی می‌تواند به سلامت و زیبایی موهای کاربر کمک کند و این محصولات از دایره‌ی تولیدات برند Kerastase به شما پیشنهاد خواهند شد. قیمت تعیین شده برای این محصول ۲۰۰ دلار است و از اواسط سال ۲۰۱۷ در بازار قابل خریداری خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*