معرفی کفش هوشمند Zhor-Tech با لایه‌ی تطبیق پذیر و گرمکن اتوماتیک

معرفی کفش هوشمند Zhor-Tech با لایه‌ی تطبیق پذیر و گرمکن اتوماتیک

دیگر از آن زمانی که وارد یک مغازه‌ی کفش‌فروشی می‌شدید و بر حسب ظاهر، مدل مورد علاقه‌تان را انتخاب می‌کردید، سال ها زمان گذشته است. امروزه شما در دنیای کفش ها نیز با گستره‌ای همچون تلفن‌های همراه هوشمند مواجه بوده و می‌توانید انواع قابلیت‌های الکترونیکی و مکانیکی را در آنها پیدا کند. اولین کفش هوشمند Zhor-Tech نیز که ساعاتی پیش در نمایشگاه CES 2017 رونمایی شده است، دارای قابلیت‌های جالبی بوده که آن را به محصول مورد علاقه‌ی دوندگان و ورزشکاران تبدیل می‌کند.

با بهره‌گیری از چندین سنسور، المان الکترونیکی و قطعات مکانیکی مخصوص، کفش هوشمند Zhor-Tech قادر است بالشتک‌های کف این کفش را با توجه به وضعیت قرارگیری کف پای کاربر و البته موانع و ناهمواری‌هایی که بر روی سطح مسیر قرار دارند، تنظیم کند. این موضوع باعث می‌شود که دیگر درد و ناراحتی ناشی از دویدن و راه رفتن بر روی سطوح سنگلاخی و غیر هموار از بین برود.

علاوه بر این موضع، کفش هوشمند Zhor-Tech دارای قابلیت های دیگری نظیر سنسور ردیاب است که از طریق نرم افزار موبایل مخصوص آن به شما اطلاع می‌دهد که در چه مسیرهایی حرکت کرده‌اید. یک لایه‌ی جاذب فشار نیز بر روی این گجت پوشیدنی تعبیه شده است که به کاربر، زمان مناسب برای تعویض کفش و تهیه‌ی یک مدل جدید را پیشنهاد می‌دهد. امکان ردیابی و اندازه‌گیری میزان کالری‌های مصرف شده و البته سفت شدن خودکار کفش بعد از قرار گرفتن پای کاربر درون کفش، ویژگی‌های مهمی هستند که این گجت را به یک وسیله‌ی پوشیدنی متعلق به آینده تبدیل می‌کنند.

معرفی کفش هوشمند Zhor-Tech با لایه‌ی تطبیق پذیر و گرمکن اتوماتیک

یکی از دیگر از قابلیت‌های بسیار کاربردی که توسط گروه خلاق Zhor-Tech در این محصول جدید تعبیه شده است، قابلیت گرم‌کن خودکار است. اگر شما بخواهید در محیط های سرد و زمستانی به دویدن و پیاده‌روی بپردازید، سنسورهای کفش هوشمند Zhor-Tech این موضوع را با توجه به دمای هوای محیط تشخیص می‌دهند و با گرم کردن فضای داخل کفش به میزان کافی، باعث می‌شوند که بدون نیاز به پوشیدن چندین لایه جوراب و پوشیدنی‌های گرمایشی، پاهایتان گرم و خشک بمانند و این مطمئنا قابلیت مورد نیاز بسیاری از کاربران خواهد بود.

در حال حاضر قیمت و زمان فروش کفش هوشمند Zhor-Tech در بازارهای جهانی اعلام نشده است و امیدواریم که این موضوع هرچه سریعتر اتفاق بیافتد تا کاربران ورزشکار بتوانند از یک محصول خلاقانه و بهره‌ گرفته از تکنولوژی روز بهره‌مند شوند.

فروشگاه اینترنتی جانبی فروش لنز موبایل و ماکت موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*