گوشی ال جی ایکس 230 با تایید بلوتوث، یک قدم به رونمایی نزدیکتر شد

گوشی مقرون به‌صرفه ال جی ایکس ۲۳۰ یک قدم به رونمایی نزدیکتر شد

اواسط هفته قبل چند گوشی مقرون‌به‌صرفه، مانند ال جی ایکس ۳۰۰ (LG X300) و ال جی آریستو (LG Aristo) توسط کمپانی ال جی معرفی شد. محصول اول دارای ۲ گیگابایت رم است در حالی که ال جی آریستو به رم ۱.۵ گیگابایتی مجهز است. حال خبرها حاکی از آن است که یک اسمارت فون اقتصادی دیگری با نام گوشی ال جی ایکس ۲۳۰ (LG X230) تاییدیه بلوتوث را دریافت کرده و به زودی معرفی خواهد شد.

اگر بخواهیم تنها از روی اسم دیوایس‌ها پیش‌داوری کنیم، گوشی ال جی ایکس ۲۳۰ امکانات ضعیف‌تری نسبت به ایکس ۳۰۰ خواهد داشت. این هندست به تازگی توانسته تاییدیه بلوتوث SIG را دریافت کند و یک قدم به زمان رونمایی نزدیک شود. در حالی که هنوز مشخصاتی از این دیوایس رده‌پایین به‌طور رسمی به بیرون درز نکرده اما به لطف نتایج تست‌های بنچمارک گیک‌ بنچ برخی اطلاعات آن مشخص شده است.

برخی مشخصات گوشی ال جی ایکس ۲۳۰

ظاهرا ال جی X230 قرار است به یک پردازنده مدیاتک MT6737M به همراه ۱ گیگابایت رم مجهز شود. سیستم عامل محصول جدید ال جی نیز قرار است اندروید ۶.۰ مارشمالو باشد که در مقایسه با ال جی X300 و ال جی آریستو ، کمتر از حد انتظار ظاهر شده است؛ دو گوشی ذکر شده با اندروید ۷ نوقا از راه خواهند رسید.

زمان عرضه، زمان معرفی و قیمت گوشی ال جی ایکس ۲۳۰ هنوز مشخص نیست اما انتظار می‌رود با توجه به دریافت گواهی بلوتوث SIG، عرضه‌ای جهانی داشته باشد.

گوشی ال جی ایکس 230 با تایید بلوتوث، یک قدم به رونمایی نزدیکتر شد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*