تصاویری از مدل ویژه گوشی ZUK Edge II منتشر شد

تصاویری از مدل ویژه گوشی ZUK Edge II منتشر شد؛ دوربین دوگانه و نمایشگر خمیده

همانطور که احتمالا می‌دانید، کمپانی ZUK، زیرمجموعه شرکت چینی لنوو، در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۶ (۳۰ آذر ۹۵) گوشی ZUK Edge را معرفی کرد. اما در حالی که هنوز دو ماه از این رونمایی نگذشته، مدل بعدی این موبایل با نام مدل ویژه گوشی ZUK Edge II نیز معرفی شده است.

طراحی مدل ویژه گوشی ZUK Edge II الهام‌گرفته از کاراکتر کارتونی است

همانطور که در تصاویر زیر نیز مشخص است، نام‌گذاری این محصول به نام مدل ویژه گوشی ZUK Edge II دلیل خاصی دارد؛ ZUK این نسخه ویژه را با الهام از کاراکتر کارتونی لائو تیانیی (Luo Tianyi)، یکی از کاراکترهای انیمیشنی و محبوب در کشور چین طراحی کرده است. مدل ویژه گوشی ZUK Edge II در رنگ آبی ساخته شده در حالی که نسخه اصلی ZUK Edge II سیاه است.

برخلاف مدل اورجینال ZUK Edge، نسخه دوم دارای صفحه نمایشی واقعا منحنی است و از یک دوربین با لنز دوگانه بهره می‌برد. متاسفانه تاکنون اطلاع بیشتری از مشخصات ZUK اج ۲ در دست نیست و به همین دلیل، هنوز امکان مقایسه این دو گوشی از نظر سخت افزار داخلی ناممکن است.

البته به احتمال زیاد بسیاری از کاربران استفاده از ZUK Edge II را به دلیل دوربین دوگانه و صفحه نمایش خمیده به نسخه اول ترجیح بدهند؛ حتی اگر هیچ تفاوتی از نظر سخت افزاری بین آنها وجود نداشته باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*