فروش اینترنتی ساندرو استپ وی

نارضایتی مشتریان از سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی

شرکت سایپا تاکنون در چند مرحله اقدام به پیش فروش اینترنتی خودروی رنو ساندرو استپ وی کرده که این موضوع، هربار با حواشی زیادی همراه بوده است. در حالی که فروش اینترنتی خودرو به منظور حذف دلال‌ها و دسترسی مستقیم مشتریان به خودروهای تولیدی راه‌اندازی شده است، اما سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی با مشکلاتی روبروست که مانع از دسترسی مستقیم مردم به خودرو با قیمت رسمی شده و متقاضیان ناچارند باز هم به بازار آزاد و دلال‌های خودرو مراجعه کنند.

رنو ساندرو استپ وی از چند ماه پیش توسط پارس خودرو تولید و عرضه می‌شود. مدل دنده اتوماتیک این خودروی فرانسوی با قیمت 52 میلیون تومان به فروش می‌رسد در حالی که قیمت آن در بازار آزاد حدود 60 میلیون تومان است. این تفاوت قیمت بین کارخانه و بازار آزاد باعث شده تا شرکت سایپا در چند مرحله اقدام به پیش فروش اینترنتی کند اما این موضوع، هر بار با حواشی زیادی همراه بوده و نارضایتی مشتریان را در پی داشته است.

فروش اینترنتی ساندرو استپ ویمشکلات عجیب در سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی

بیشتر افراد از عدم موفقیت برای ثبت نام در سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی گلایه می‌کنند. یکی از مشتریان در این باره می‌گوید:

از صبح روز یکشنبه چندین بار برای ثبت نام ساندرو استپ وی تلاش کردم, اما سیستم فروش اینترنتی هر بار اخطار می‌داد که شما قبلا این خودرو را خریداری کرده‌اید و نمی‌توانید دوباره ثبت نام کنید؛ در حالی که این موضوع درست نیست و من تاکنون نه خودروی ساندرو استپ وی و نه هیچ خودروی دیگری را از سایپا نخریده‌ام. به همین دلیل به ناچار با مشخصات یکی از اقوام برای خرید خودرو اقدام کردم و باز هم سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی همان هشدار قبلی را می‌داد. پس از چند ساعت تلاش، بالاخره مشکل برطرف شد و برخی از مراحل ثبت نام اینترنتی را طی کردم اما در مراحل آخر یعنی مرحله انتخاب نمایندگی مجددا سیستم دچار مشکل شد و نتوانستم ثبت نام را تکمیل کنم.

حال مشخص نیست که آیا این خطای فاحش در سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی تنها یک مشکل درون سایت بوده یا این که اختلالات مذکور به صورت عمدی توسط شرکت سایپا ایجاد می‌شود. در هر صورت از شرکت سایپا انتظار می‌رود که مدیریت بهتری بر روی سایت فروش اینترنتی خود داشته باشد تا مشکلاتی از این قبیل برای خریداران به وجود نیاید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*