مگان RS مدل 2018

تصاویر جاسوسی مگان RS مدل ۲۰۱۸ در حال تست فنی منتشر شد

شاید در اولین نگاه به تصاویر جاسوسی منتشر شده از مگان RS مدل ۲۰۱۸ فکر کنید که این خودرو چیزی بیشتر از مگان جی تی نیست که در سال ۲۰۱۵ وارد بازار جهانی شد؛، اما در واقع شرکت رنو در حال تست فنی نسخه‌ی قدرتمندتری به نام مگان آر اس در جاده‌های برفی است. تاکنون اطلاعات زیادی در مورد خودروی جدید فرانسوی منتشر نشده و تنها تصاویری از آن در پوشش استتاری دیده شده است.

پیش‌بینی می‌شود که تولید خودروی جدید مگان RS مدل ۲۰۱۸ از ماه سپتامبر ۲۰۱۷ آغاز شود و شاید شاهد رونمایی آن در نمایشگاه خودروی فرانکفورت باشیم. همچنین احتمال عرضه‌ی محصول جدید رنو در اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۱۸ وجود دارد.

مگان RS مدل 2018یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی که در مورد مگان RS مدل ۲۰۱۸ وجود دارد این است که خودروی جدید رنو، دیفرانسیل جلو است یا چهار چرخ محرک؟ در آخرین پروتوتایپی که توسط عکاسان شکار شده، نشانه‌ای از وجود سیستم چهار چرخ محرک وجود ندارد و با این حساب به احتمال زیاد مگان RS همچنان به صورت دیفرانسیل جلو عرضه خواهد شد.

مگان RS مدل 2018پیشرانه مگان RS مدل ۲۰۱۸

طبق آخرین اخبار منتشر شده، این خودرو از پیشرانه ۲ لیتری توربوی توسعه‌یافته‌ی رنو استفاده می‌کند. همچنین گفته می‌شود که این پیشرانه با موتور نسخه‌ی اسپورت شرکت آلپاین یکی است. قدرت ۳۰۰ اسب بخاری تولید شده توسط این پیشرانه به وسیله گیربکس ۶ سرعته دستی نیسان ۳۷۰Z به اکسل جلو انتقال پیدا می‌کند و امکان سفارش گیربکس دوکلاچه اتوماتیک با سیستم لانچ کنترل نیز برای مشتریان وجود خواهد داشت.

مگان RS مدل 2018مگان GT به صورت استاندارد با سیستم فرمان‌پذیری چهار چرخ عرضه می‌شود اما در مگان آر اس، این سیستم به صورت سفارشی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و خریداران می‌توانند در صورت عدم نیاز، آن را حذف کنند؛ در حالی که امکان حذف این سیستم در مگان جی تی وجود ندارد. علاوه بر آن گفته می‌شود تنظیمات اسپورت، کاپ و تروفی سیستم تعلیق نیز در این خودرو به کار می‌روند و دامپرهای تطبیق‌پذیر نیز به صورت سفارشی در دسترس قرار می‌گیرند.

مگان RS مدل 2018به احتمال زیاد، مگان RS برای کسب رکورد سریع‌ترین خودروی دیفرانسیل جلو راهی پیست نوربرگ رینگ می‌شود. در حال حاضر این رکورد در اختیار فولکس واگن گلف GTI کلاب اسپورت S با زمان ۷ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه قرار دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*