پیشگویی های بابا ونگا

برخی از پیشگویی های بابا ونگا برای سال 2016 که درست از آب در آمد!

بابا ونگا، نام عارفی نابینا است که از او به عنوان نوستراداموس بلغارستان یاد می‌کنند. وی در طول تاریخ پیش‌گویی‌ های بسیاری را به انجام داده که بنابر گزارشات، 85 درصد از آنان تاکنون به حقیقت پیوسته‌اند. پیشگویی های بابا ونگا گاه ترسناک و دلهره آور هستند، برای مثال وقتی متوجه می شوید که یکی از پیشگویی های بابا ونگا ، پیدایش ISIS یا نیروهای داعشی‌ست، ممکن است در ابتدا اندکی برایمان این موضوع غیرقابل باور باشد. اما حقیقت چیزی غیر از این نیست! در گذشته، بابا ونگا پیدایش نیروهای تکفیری داعش را پیشگویی کرده و اظهار داشته بود که جنگ بزرگ مسلمانان، قاره اروپا را از بین خواهد برد. بابا ونگا دخترکی بود که تا سن 12 سالگی به زندگی عادی خود ادامه می‌داد تا اینکه یک طوفان بسیار عظیم بینایی او را از بین برد. در زیر، به بررسی برخی از پیشگویی های بابا ونگا در سال 2016 پرداخته‌ایم که تعدادی از آنان درست از آب درآمدند!

بنابر بررسی‌های صورت گرفته، مقدار 85 درصد از پیشگویی های بابا ونگا درست از آب درآمده‌اند!

بنابر افسانه‌های موجود، در طی طوفانی که در دوران کودکی بابا ونگا اتفاق افتاد، او توسط این طوفان به هوا شناور شده و سپس توسط بادهایی بسیار قوی،‌ بر زمین افتاده است.

این عارف نابینای بلغاری، 20 سال پیش درگذشت. اما پیشگویی‌های شگفت‌آور او حتی در نبودنش نیز در دنیا پر سر و صدا بوده است. نگاهی به عقب کرده و به بررسی پیش‌گویی‌های بابا ونگا، برای سال 2016 می‌اندازیم. یکی از مشخص ترین پیش‌گویی‌های او به رئیس جمهور سابق ایالات متحده امریکا، یعنی باراک اوباما اختصاص دارد.

باراک اوباما، آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود!

پیشگویی های بابا ونگا

با آنکه اکنون پرزیدنت دونالد ترامپ در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا قرار دارد، اما بد نیست حقیقت جالبی را از پیشگویی های بابا ونگا، پیرامون آخرین مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا بدانیم. او پیش بینی کرده بود که چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا، مردی آفریقایی-آمریکایی بوده که در واقع ایشان آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهند بود!

علاوه بر این، بابا ونگا پیش‌بینی کرده بودن که باراک اوباما، در دوران یک فاجعه‌ی اقتصادی بزرگ، از مقام ریاست جمهوری استعفا خواهد کرد.

قاره‌ی اروپا دیگر وجود نخواهد داشت!

پیشگویی های بابا ونگا

خوب این پیش‌گویی هم همانند پیشگویی قبل آن‌چنان درست نیست، چرا که قاره‌ی قدیمی اروپا همچنان به صورت استوار بر جای خود باقی است. اما چیزی که بابا ونگا پیش‌بینی کرده چه بود؟ شاید منظور بابا ونگا از این پیشگویی، تغییرات اساسی در این قاره بوده باشد. آیا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و خروج مردمان سوریه و افغانستان و مهاجرت به آلمان را می‌توان بخشی از آن به شمار آورد؟ تمامی این رویدادها، در مدت زمان کوتاهی، قاره‌ی اروپا را دستخوش تغییراتی اساسی کرده‌اند.

بابا ونگا پیش‌تر نیز پیش بینی کرده بود که حمله گروهی افراطی (نیروهای داعش)‌ به اروپا، تخریب گسترده‌ای را برای نقاط مختلف این قاره در پی خواهد داشت. به گفته‌ی او، این تخریب از سوی افراطی‌های داعشی تا سال‌های سال ادامه داشته تا سرانجام به نابودی این قاره بیانجامد. جالب توجه است که یکی از پیشگویی‌ های بابا ونگا این است که “جنگ بزرگ مسلمانان”‌ از کشور سوریه آغاز خواهد شد.

چین؛‌ ابرقدرت جهانی!

پیشگویی های بابا ونگا

چین یک ابرقدرت جهانی است! با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای سال 2018، گفته می‌شود که این روند رو به رشد به سرعت در تمام دنیا مثل بمب صدا خواهد کرد! علاوه بر این‌ها، در این قسمت از پیشگویی های بابا ونگا ، گفته شده است که وضعیت اقتصادی کشور چین حتی از ایالات متحده آمریکا نیز پیشی خواهد گرفت.

جالب توجه است که در سال 2011، صندوق بین المللی پول پیش‌بینی کرد که طی سال‌های 2016 یا 2017، اقتصاد چین از آمریکا پیشی خواهد گرفت، در واقع این امر زمینه‌ساز ظهور ابرقدرتی جدید با نام “چین”‌خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*