کلش رویال نسخه 1.8.0

آپدیت کلش رویال نسخه ۱.۸.۰ منتشر شد؛ به روز رسانی کنید

سوپرسل، کمپانی فنلاندی تولیدکننده عناوین پرطرفداری نظیر بوم بیچ، کلش آف کلنز و کلش رویال به تازگی به روز رسانی جدیدی برای کلش رویال عرضه کرده است. در آپدیت کلش رویال نسخه ۱.۸.۰ شاهد تغییرات گسترده و امکانات فراوان جدیدی هستیم که به جذابیت این بازی می‌افزاید و روند صعودی کاربران فعال این بازی را استحکام می‌بخشد.

به روز رسانی ۲۲ خرداد ۹۶

آپدیت کلش رویال ۱.۹.۰ منتشر شد؛ به روز رسانی کنید

کلش رویال نسخه ۱.۸.۰

بدون هرگونه معطلی می‌رویم به سراغ تغییرات جدید.

۱. لیگ‌ها

مود جدیدی به بازی اضافه شده که در آن با دستیابی به تروفی ۴۰۰۰، وارد لیگ اول خواهید شد. امکان پیشرفت در لیگ‌ها و رسیدن به لیگ‌های بالاتر نیز وجود دارد و اگر موفق شوید تمام ۹ لیگ را با موفقیت پشت سر بگذارید وارد لیگ چمپیون می‌شوید. پاداش لیگ در پایان هر ماه با توجه به بالاترین لیگی که کاربر توانسته به آن دست یابد به او تعلق می‌گیرد.

شایان ذکر است پیش از این بازیکنانی که تروفی بالای ۴۰۰۰ داشتند در پایان هر ماه تروفی‌هایشان به ۴۰۰۰ تنزل پیدا می‌کرد و مقدار کاپ کم شده به صورت تجمعی در اطلاعات اکانت آن‌ها نمایش داده می‌شد. این تغییر یکی از مهم‌ترین و مفیدترین اصلاحات در کلش رویال ۱.۸.۰ به حساب می‌آید که بازیکنان حرفه‌ای را شادمان می‌کند.

۲. چست جدید

اگر به خاطر داشته باشید در چالش درفت (Draft) انتخاب چهار کارت بر عهده بازیکن بود و چهار کارت دیگر از سوی حریف به بازیکن می‌رسید. اینک سوپرسل مکانیسم مشابهی برای جعبه‌هایی که به عنوان پاداش لیگ به بازیکن تعلق می‌گیرد در نظر گرفته که کاربر می‌تواند از میان کارت‌های نشان داده شده، کارتی که به آن نیاز بیشتری دارد را انتخاب کند. پر واضح است که این چست در آخر هر فصل در دسترس کاربرانی که بیشتر از ۴۰۰۰ تروفی دارند قرار می‌گیرد.

۳. کلن بتل

مدت‌هاست فنلاندی‌ها به دنبال ایجاد تجربه‌ای مشابه وار در کلش آف کلنز برای کاربران هستند و به نظر می‌رسد بالاخره موفق شده‌اند. در آینده بسیار نزدیک امکان هم‌بازی دو هم‌کلنی در بتل خواهیم بود که حریف آن‌ها نیز دو هم‌کلنی دیگر هستند. نکته جالبی که باید به آن اشاره کنیم عدم تغییر تعداد تاورهاست و همچنین هر بازیکن مخزن اکسیر جداگانه‌ای دارد و انداختن کارتی از سوی هم‌تیمی شما مانعی برایتان ایجاد نخواهد کرد.

۴. کارت‌های جدید

کلش رویال نسخه 1.8.0

احتمالا اطلاع دارید که چهار کارت جدید متشکل از دو لجندری، یک کارت کمیاب (Rare) و یک کارت معمولی (Common) به بازی افزوده خواهند شد. اولین کارتی که معرفی می‌شود کارت راهزن (Bandit) شناخته می‌شود که در ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) طی رویدادی به نمایش در می‌آید و بیست و چهارم ماه جاری میلادی (۴ فروردین) در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. سپس کارت‌های نایت ویچ (جادوگر شب)، خفاش‌ها و اسپل جدید هیل به بازی اضافه خواهند شد.

۵. ارنای جدید

با توجه به جمعیت ۵۰۰ هزار نفری بازیکنانی که بیشتر از ۴۰۰۰ تروفی دارند، پیش‌بینی می‌شد ارنای جدیدی در راه باشد و حالا در آپدیت کلش رویال ۱.۸.۰ شاهد تغییر نام ارنای لجندری کنونی به ارنای کوهستان هوگ و نام‌گذاری ارنای جدید از تروفی ۳۸۰۰ به بالا به نام ارنای لجندری هستیم. ارنای لجندری جدید طراحی مهیج و زیبایی دارد و باعث تمایز بازیکنان حرفه‌ای از نیمه حرفه‌ای می‌شود. خبر خوش آنکه همچنان کارت‌های لجندری در بخش فروشگاه (Shop) ارنای کوهستان هوگ در دسترس خواهند بود.

۶. بهبودها

زمان کلن چست به جمعه تا دوشنبه منتقل شده و چالش‌های مربوط به تاج‌ها نیز کلن چست و کرون چست را ادغام می‌کند. به نظر می‌رسد در آینده چالش‌های جدیدی در رابطه با تاج‌ها پیش رو خواهیم داشت و سوپرسل با کلش رویال نسخه ۱.۸.۰ پیش‌نیاز آن ها را تدارک دیده است.

ناگفته نماند کارت‌های بسیاری در بازی بالانس شده‌اند و آماده مشاهده تغییر در سرعت، قدرت و مقاومت نیروهایتان باشید.

شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر نسبت به دانلود کلش رویال ۱.۸.۰ اقدام کنید.

نظر شما درباره نسخه جدید کلش رویال چیست؟ جویای نظرات شما هستیم.