ماشین لباسشویی TwinWash ال جی

تغییر الگوی جهانی شست‌وشو با ماشین لباسشویی TwinWash ال جی

پس از مدت‌ها انتظار، شرکت ال جی الکترونیکس از محصول نوآورانه و جدید مراقبت از لباس خود برای نمایندگی‌ها و شرکای خاورمیانه و آفریقا رونمایی کرد. جدیدترین ماشین لباسشویی TwinWash ال جی از فناوری‌های نوآورانه برای شستن بیشترین میزان لباس در کمترین زمان ممکن استفاده می‌کند و قصد دارد الگوی جهانی شست‌وشو را تغییر دهد. این ماشین لباسشویی دوقلو در فصل پیش رو در کشورهای منطقه خاورمیانه و آفریقا وارد بازار خواهد شد.

کوین چا (Kevin Cha)، مدیر شرکت ال ‌جی الکترونیکس در خاورمیانه و آفریقا گفت:

محصولات خانگی نوآورانه‌ای که توسط ال‌ جی در منطقه معرفی شده‌اند، مراقبت از لباس‌های شخصی را به سطح بالایی ارتقا می‌دهند. ماشین لباسشویی TwinWash ال جی بهترین مثال از نوآوری این شرکت است که همیشه در عین ارائه محصولاتی با دوام و راحت برای مصرف‌کنندگان خاورمیانه، نظر مشتری را اولویت خود می‌داند.

ماشین لباسشویی TwinWash ال جی

LG TWINWash قادر است با ترکیب یک ماشین‌ لباس‌شویی کامل در جلو و یک شوینده کوچک در یک پایه مخفی، دو دسته لباس جداگانه را به طور همزمان بشوید و مجموعه جدیدی از گزینه‌ها برای شست‌وشو را در اختیار شما بگذارد. ماشین‌ لباس‌شویی اصلی و قدرتمند، حجم زیاد لباس‌های کثیف را می‌شوید، درحالی که شوینده کوچک می‌تواند برای چرخه شست‌وشوی متفاوتی تنظیم شود. بدون این که مجبور باشید برای جمع شدن یک دسته کامل لباس صبر کنید، می‌توانید حجم کم لباس را در زمان نیاز بشویید. همچنین شوینده کوچک برای لباس‌های ظریف یا خاص مانند لباس زیر یا لباس بچه که به روش خاصی برای شست‌وشو نیاز دارند عالی است.

ماشین لباسشویی TwinWash ال جی با محفظه لباس نوآورانه‌اش عملکرد نیرومند و پایداری دارد. با ویژگی‌های استثنایی نظیر موتور Inverter Direct Drive که شستن همزمان لباس را تضمین می‌کند و فناوری +۶ حرکته برای عملکرد پیشرفته شست‌وشو، LG TWINWash برای تغییر الگوی جهانی شست‌وشو طراحی شده است. برای بیشترین راحتی ممکن، این ماشین لباسشویی دوقلو دارای یک در شیشه‌ای بزرگ است که پر و خالی کردن ماشین را آسان کرده و ظرفیت بالایی برای دسته‌های لباس بزرگ دارد تا بدون هیچ مشکلی شست‌وشو انجام شود.

ماشین لباسشویی TwinWash ال جی

طراحی زیبا و مدرن ماشین لباسشویی TwinWash ال جی

این لباسشویی دارای طراحی زیبا و پیشرفته‌ای است. علاوه بر مخزن پودر جادار، TWINWash ال ‌جی دارای پنل کنترل‌کننده لمسی ارگونومیک روی درب جلویی است؛ دربی که بالا می‌آید و زاویه دارد. مصرف‌کنندگان همچنین می‌توانند شوینده را در هر زمان و از هرکجا به لطف اپلیکیشن SmartThinQ کنترل کنند.

ماشین لباسشویی TwinWash ال جی

تمرکز همیشگی شرکت LG بر این بوده که نوآورانه‌ترین فناوری‌ها و نفیس‌ترین طراحی‌ها را به منطقه خاورمیانه و آفریقا بیاورد و در اختیار افرادی علاقمند به پیشرفته‌ترین محصولات و با سبک زندگی‌های منحصربه‌فرد بگذارد. این شرکت در Innofest 2017 بر روی تلاش مداوم خود در پیشرو بودن در بازار پریمیوم، با رونمایی از سری محصولات پریمیوم برای منطقه خاورمیانه و آفریقا تاکید کرد. این محصولات پریمیوم از بین همه محصولات گسترده ال ‌جی در نظر گرفته‌شده بود و شامل محصولات صوتی تصویری، لوازم خانگی و غیره می‌شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*