اختلال در خدمات اینترنت

اختلال در خدمات اینترنت ؛ ارتباط اینترنت ملی و بین‌المللی در 58 سازمان و شرکت دولتی و خصوصی قطع شد

از دو روز پیش تا همین الان، اختلال در خدمات اینترنت در چندین شرکت و سازمان باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است. در حالی که در روزهای پرترافیک و پرمشغله پایان سال به سر می‌بریم، ارتباط اینترنت ملی و بین‌المللی 58 شرکت و سازمان دولتی و خصوصی با تخریب دکل مخابراتی شرکت افرانت در سایت ایمیدرو از سوی شرکت ارتباطات شهر قطع شد.

از دو روز پیش تاکنون، 58 شرکت دولتی و خصوصی در روزهای پر کار و پر مراجعه‌ی آخر سال، به صورت ناگهانی و بدون در نظر گرفتن تمهیدات لازم با مشکل اختلال در خدمات اینترنت مواجه شده‌اند. این مشکل از سوی شرکت ارتباطات شهر ایجاد شده و به این ترتیب، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی توانایی ارائه خدمات به سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها و همچنین مردم را ندارند.

سازمان‌هایی که با مشکل اختلال در خدمات اینترنت مواجه شده‌اند

طبق اخبار منتشر شده، سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی شامل وزارت صنعت و معدن و تجارت، وزارت جهاد و کشاورزی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان ثبت احوال، سازمان اوقاف و امور خیریه، هلال احمر استان تهران، سرنگ هلال احمر (سها)، سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، رویان دارو، بنیاد بیماری‌های خاص، بنیاد 15 خرداد، دانشگاه آزاد اسلامی، کانون سرمایه‌گذاری سهام عدالت، صندوق بازنشستگی شرکت نفت، ایمیدرو، حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس و برخی شرکت‌های دیگر دچار اختلال در خدمات اینترنت شده‌اند.

اختلال در خدمات اینترنت

قطعی اینترنت از روز چهارشنبه باعث ایجاد اختلال در ارائه خدمات این سازمان‌ها و شرکت‌ها از جمله هلال احمر شده است. با قطع سرویس‌های مربوط به فعالیت‌های تدارکاتی این سازمان در تمامی استان‌ها، پخش و عرضه دارو توسط این مرکز مختل شده و مشکلات زیادی را برای بیماران به وجود آورده است.

با وجود پیگیری‌های به عمل آمده توسط مسئولان ارشد وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و مراکز و نهادهای مربوطه و با گذشت 2 روز از اختلال در خدمات اینترنت ، شرکت ارتباطات شهر با توجیه ساماندهی دکل‌های مخابراتی شهر تهران، این مشکل را حل نکرده و همچنان قطعی لینک‌های ارتباطی سازمان‌ها و شرکت‌های فوق ادامه دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*