پینین فارینا اچ 600

پینین فارینا اچ ۶۰۰ ؛ سدان الکتریکی با استایلی لوکس

پینین فارینا اچ ۶۰۰ (PininFarina H600) نام یک خودرو الکتریکی ساخت شرکت ایتالیایی پینین فارینا است که با حضور در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۷ از آن رونمایی کردند. این شرکت خودروسازی همراه با طراحی مدل‌های دو درب کوپه و کانورتیبل برای برندهای مطرح جهان شناخته شد و اینک قصد دارد محصول جذاب دیگری را به نمایش بگذارد. این خودرو که از جنس آینده است، توسط افرادی طراحی شده است که از متریال حاوی مواد با ارزش و جزئیات منحصر به فردی برخوردار است. گفته می‌شود که پینین فارینا اتومبیل H600 را برای یک شرکت هنگ کنگی به نام “Hybrid Kinetic” طراحی کرده است.

مشخصات فنی پینین فارینا اچ ۶۰۰

خودرو مفهومی شرکت پینین فارینا راه حلی برای تحرکات پایدار ضروری امروزی است که با حفظ تعادل بین ظرافت و زیبایی شناسی چشم نواز ارائه کننده تجهیزاتی لوکس برای کاربران خود است. به نظر می‌رسد پینین فارینا اچ ۶۰۰ یک افق جدید و چشم انداز بی‌نهایت برای صنعت پررونق و جدید انرژی وسایل نقلیه است. اچ ۶۰۰ با استفاده از موتورهای الکتریکی و یک توربین قادر است تا ۹۶۵ کیلومتر مسافت را با هر بار شارژ طی کرده و در مدت زمان ۲.۹ ثانیه به شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید. همچنین نهایت سرعت اچ ۶۰۰، حدود ۲۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

H600 از یک سیستم چهار چرخ محرک با طیف گسترده‌ای از سیستم ترکیبی انتقال قدرت منحصر به فرد و استفاده از یک موتور توربین میکرو برای شارژ باتری بهره می‌برد. در مقایسه با دیگر اتومبیل های مفهومی به نمایش درآمده در نمایشگاه ژنو، H600 نمای خارجی متفاوتی را ارائه می‌کند. جلوپنجره مشبک بزرگ زاویه دار همراه با چراغ‌های جلو باریک نکاتی است که ما آن‌ها را در مازراتی های جدید نیز می‌بینیم. بدنه به خصوص از زوایه جلو بسیار تهاجمی است و گلگیرها با نرمی خاصی بر روی چرخ‌ها آمده‌اند. قسمت پشتی خودرو مربعی شکل است و چراغ‌های ال ای دی کشیده نیز نمای منحصر به فردی را به این قسمت از خودرو بخشیده است.

پینین فارینا اچ 600

بخش داخلی این خودرو نیز کاملا از جنس آینده است. یک مانیتور بسیار بزرگ بر روی داشبورد میانی تعبیه شده است که تمامی آپشن‌های خودرو را به صورت لمسی در اختیار راننده قرار می‌دهد. یک مانیتور جلوی روی سرنشین کناری راننده با اهداف خاصی تعبیه شده و صفحه کیلومتر دیجیتالی جلوی روی راننده نیز بسیار مدرن است. همچنین کابین خودرو با ترکیبی از چوب و چرم دوخته شده طراحی شده است.

در مجموع باید دید که آیا این طرح مفهومی در نهایت به یک خودرو تولیدی تبدیل خواهد شد یا ژنو آخرین دیدار ما با پینین فارینا اچ ۶۰۰ است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*