پدیده های مرموز و ناشناخته در آسمان

تماشا کنید: پدیده های مرموز و ناشناخته در آسمان که توسط دوربین‌ها شکار شده‌اند!

در دنیای امروز ما، معماها و پدیده‌های عجیبی وجود دارند که هیچ جوابی برای آن‌ها پیدا نشده است. ممکن است بسیاری از آن‌ها، ساختگی و صرفا جهت گمراه کردن مردم باشد ولی به نظر می‌رسد که برخی از آن‌ها کاملا واقعی باشند. در این مطلب، مجموعه‌ای از تصاویری را مشاهده می‌کنید که توسط دوربین‌های افراد کنجکاو ثبت شده‌اند. این ویدیو، پدیده های مرموز و ناشناخته در آسمان مانند یوفو، ابرهای عجیب و شبح سرگردان زامبیا را نشان می‌دهد که در نقاط مختلف جهان دیده شده و پاسخ علمی واضح و قانع‌کننده‌ای برای آن وجود نداشته است.

ویدیوی پدیده های مرموز و ناشناخته در آسمان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. مطمئنا دلیل فرازمینی داره.

  2. اولا ممنونم از صفحه بسیار خوبتون.همونطور که میدانیم دهه آینده میلادی رو دهه ملاقات با فرازمینی ها گذاشتن ومن شخصا باورشون دارم چون سالها پیش سفینشون رو باچشم خودم دیدم اما میخوام داستانی رو بگم که به عقیده من درسته وبه نظر خیلی ها حتما احمقانه!اولا به گمان من دی ان ای ما وتمامی موجودات کره زمین از سیاره دیگری به زمین آورده شده وکشتی نوح اصلا زمینی نبوده بلکه سفینه ای حامل تمامی این دی ان ای ها بوده نکته اینکه تمامی مطالبی که در کتب آسمانی مخصوصا قرآن آمده همگی به زبان رمز هستند وبا ظاهرش کلی تفاوت داره البته افکار من تا دهه ها یا شاید صده ها قطعا از سوی خیلی ها احمقانه و ضد دین به نظر خواهد آمد.مثلا در قرآن آفرینش موجودات از آب وخاکه که میدونیم حیات در زمین ابتدا از آب و توسط فیتو پلانکتونها از آب شروع وبه خاک منتقل شده.به هرحال فرا زمینی ها بسیار پیشرفته اند اما با این وجود آنها هم آفریده خالق یکتا هستند.

  3. بجز دومی و اون سفینه که توی آسمون چشمک میزد همشون فیک بود مخصوصا اولی قشنگ معلوم بود افکت ساختگیه حالا اون ابر ها هم که واقعی بود ربطی به مسائل مرموز نداره ولی کلا جالب بود ممنون از شما