انتشار تصاویر دقیق از مدل طلایی رنگ گلکسی S8

انتشار تصاویر جدید از مدل طلایی رنگ گلکسی S8

کمپانی سامسونگ همواره گوشی های پرچمدار خود را در چندین رنگ متفاوت عرضه می‌کند و گلکسی S8 نیز به طور حتم از این قائده مستثنی نیست. بنابر آنچه که تاکنون شنیده‌ایم، سامسونگ گلکسی S8 در 4 تا 6 رنگ مختلف عرضه خواهد شد که یکی از آن‌ها طلایی خواهد بود. حال تصاویر جدیدی از مدل طلایی رنگ گلکسی S8 توسط افشاگر معروف، evleaks@ منتشر شده‌اند.

چند هفته پیش بود که مدل طلایی رنگ گلکسی S8 را در چند تصویر بی‌کیفیت مشاهده کردیم؛ اکنون این گوشی در یک رندر جدید که توسط Evan Blass منتشر شده، باری دیگر دیده می‌شود. علاوه بر مدل طلایی رنگ، مدل‌های خاکستری و بنفش گلکسی اس S8 نیز منتشر شده‌اند. البته عکس‌های مربوط به این مدل‌ها، پیش از این نیز منتشر شده بودند و به نظر می‌رسد که تمامی آن‌ها مربوط به عکس‌های رسمی و تبلیغاتی سامسونگ برای معرفی S8 باشد.

سامسونگ به طور رسمی در نهم فروردین از خانواده‌ی گلکسی اس 8 شامل مدل 5.8 اینچی با نام گلکسی S8 و مدل 6.2 اینچی با نام گلکسی +S8 رونمایی خواهد کرد. اپلیکیشن Unpacked 2017 نیز چند روز پیش توسط سامسونگ منتشر شد که زمان باقیمانده تا مراسم معرفی پرچمداران جدید سامسونگ را نشان می‌دهد.

انتشار تصاویر دقیق از مدل طلایی رنگ گلکسی S8

انتشار تصاویر دقیق از مدل طلایی رنگ گلکسی S8

انتشار تصاویر دقیق از مدل طلایی رنگ گلکسی S8

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. موندم کسایی که میگن خوشکله،چه طرز فکری دارن!

  2. سلام خواشا یکی به من بگه اس 7 اج بهتره یا اس 8 ترو خدا جواب بدید??