تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال 2017

انتشار نخستین تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال ۲۰۱۷

بدون شک هیچکدام یک از سه گوشی معرفی شده نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 را نمی‌توان یک پرچمدار دانست و در این موضوع شکی نیست. انتظار داشتیم بعد از سال‌ها انتظار، یک گوشی قدرتمند و همه فن حریف تحت برند نوکیا ببینیم که متاسفانه این خواسته در کنگره جهانی موبایل برآورده نشد. البته برای طرفداران این برند جایی برای نگرانی نیست، چرا که بر اساس آخرین اخبار، نوکیا طبق برنامه کاری خود در سال ۲۰۱۷ حداقل دو پرچمدار ارائه خواهد. تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال ۲۰۱۷ خبرهای خوبی برای کاربران دارد.

یکی دیگر از اخبار پیرامون گوشی های بعدی نوکیا، که به احتمال زیاد دستگاه‌هایی بسیار قدرتمند و یا همان پرچمدار هستند، وجود لنزهای کارل زایس (Carl Zeiss) در آن‌ها است تا مجددا شاهد همکاری نوکیا با این غول اپلیک و لنز باشیم. با حرکت در سال جاری، زمان آن رسیده تا رفته رفته تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال ۲۰۱۷ را ببینیم. متاسفانه بر اساس آخرین رندها و تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال ۲۰۱۷ که توسط فاش‌کننده محبوب اطلاعات گوشی های نوکیا یعنی Nokibar به بیرون درز کرده، می‌توانیم به سختی درباره ظاهر این گوشی ها حدس و گمان‌هایی داشته باشیم، چرا که تنها تصویر در دسترس، یک طرح (و نه عکس واقعی) است.

تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال 2017

همراهی تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال ۲۰۱۷ با برند زایس

همه کاربران، گوشی های سری N نوکیا با دوربین‌های زایس را به خاطر دارند که چگونه با وجود داشتن رزولوشن‌های نه چندان بالا، تصاویری حیرت‌انگیز ثبت می‌کردند. طبق این طرح جدید، دوربین پشتی گوشی های نوکیا ۸ و نوکیا ۹ (نام‌های احتمالی و حدسی برای پرچمداران نوکیا) دارای لنز ساخت دست شرکت زایس خواهند بود تا به این وسیله جذابیت خاصی برای کاربران ایجاد شود. اگرچه چیزی به صورت واضح در تصویر احتمالی پرچمداران نوکیا در سال ۲۰۱۷ مشخص نیست، اما احتمالا همچون گوشی های لومیا نوکیا، شاهد برجستگی زیاد دوربین پشتی خواهیم بود که از قرارگیری یک لنز فوق‌العاده قدرتمند ناشی می‌شود. به عنوان یکی دیگر شایعات پیرامون پرچمداران نوکیا در سال جاری باید به استفاده از چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸۳۵ در آن‌ها اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*