بازی Ready Steady Bang

بهترین بازی های چندنفره موبایلی: معرفی بازی Ready Steady Bang

طی چندین مقاله قصد داریم بهترین بازی های چندنفره موبایلی را به شما معرفی کنیم. در این مجموعه مقالات سعی شده به عناوین جدیدی پرداخته شود که شما در آن‌ها بتوانید با چند نفر دیگر به صورت همزمان به رقابت بپردازید و لحظات مفرحی را سپری کنید. با گجت‌نیوز در معرفی بازی Ready Steady Bang همراه باشید.

شاید وقتی صحبت از بازی‌های Casual یا ساده و کوچک می‌شود، اغلب گیمرها (خصوصا از نسل حاضر) آثار یاد شده را سخیف بدانند و آن‌ها را مورد تمسخر قرار گیرند. تا حدی حق با این افراد است زیرا خیلی چیزها را به چشم ندیده و برخی مسائل جلوی چشم‌شان را گرفته است. متاسفانه همان قدر که این صنعت برای خالی کردن جیب خیل عظیمی از این دوستان به AAA های آبکی نیازمند شده، همان مقدار به عناوین کوچک و ساده به مانند بازی Ready Steady Bang که جنبه لذت بردن چند ساعته و قطعا خالصانه را دارند نیاز دارد.

شک نکنید که اعضای تیم خوش فکر و خلاق Animade، این عنوان را فقط برای لذت بردن‌های لحظه‌ای و شکار حس ذوق مخاطب در صدم ثانیه ساخته‌اند. این عنوان جمع و جور و بی‌نظیر، با کمترین نیروی انسانی و بودجه تولید شده اما اگر واقع گرا باشیم، از خیلی از به ظاهر سرگرم کننده‌ها سرها را بیشتر گرم می‌سازد.

 

معرفی بازی Ready Steady Bang

 

بازی راجع به دوئل میان کلانتر‌ها و کابوی‌های پاشنه قیصری است. همین و بس! این نکته ظریف را عرض کردم تا با ورود به بازی، انتظار Call Of Juarez نداشته باشید و Ready Steady Bang را همان گونه که هست ببینید و از آن لذت ببرید. گیم‌پلی بازی در نوع خود، بسیار تازه و جالب توجه است. داخل یک فضای خاکستری و شبه وسترن، باید مراحل را پشت سر بگذارید. حال این مراحل چگونه هستند و اصلا سبک بازی چیست؟ RSB یک اثر مبتنی بر زمان و عکس العمل بوده که عموما در بازی‌های Casual به سبک Time Killer  یا قاتل زمان شهره است. عموما این سبک از بازی، شامل انجام عمل یا ماموریتی در زمان‌های مشخص شده می‌باشد که هر سازنده‌ای، آن‌گونه که مایل است نوع گذر از ثانیه‌ها را پایه ریزی می‌کند اما کلیت دچار تغییر نمی‌شود.

در بازی می‌بایست درون نقش کلانتر‌های شهر، انجام وظیفه کنید و به مقابله با دشمنان بپردازید. در هر بخش، شخصیت تحت کنترل مخاطب، جلوی دشمن خود با فاصله‌ای نه چندان زیاد می‌ایستد و با اعلام آمادگی راوی، باید در کم‌ترین زمان ممکن با گلوله کار حریف را یک سره سازد. شاید در نگاه اول این قضیه خیلی پیش پا افتاده به نظر آید اما با وجود کوتاهی زمان هر دوئل، دارا بودن تنها یک گلوله برای شلیک، انیمیشن‌های بامزه شخصیت‌ها هنگام وداع گفتن دار فانی، هدر دادن گلوله و لرزیدن از ترس و همچنین پس از پیروزی در نبرد و شیطنت‌های راوی با مکث‌های ناگهانی که موجب خطا و اشتباه می‌گردد، جذابیت این عنوان بیش از پیش خواهد شد.

شخصیت‌های متعددی در بازی وجود دارند که با پیروزی در نخستین نبرد، سایرین پشت سر یک دیگر با برد نفر قبل قابل دسترسی خواهند شد. هر شخصیت قابلیت خاصی را دارد که این تفاوت توانایی از سرعت و عکس العمل تا سلاح و جایزه برد متغیر است. کنار هر دو نفر درون صفحه و یا میدان نبرد، خطی عرضی و کوتاه قرار دارد. بازیکن می‌بایست با ضربه زدن و لمس نمودن آن محدوده در کوتاه‌ترین مدت، دشمن را افقی سازد! با توجه به محدود بودن فشنگ و وجود تنها یک تیر، شلیک پیش از اعلام راوی مصادف با خریداری مرگ خواهد بود و باید شاهد سرنگونی خود باشید. هرچند اگر درجه سختی درون بازی تعبیه شده بود و هوش مصنوعی دشمنان قوی‌تر می‌بود، زنده ماندن مرگ‌های پر تعداد، سرعت عمل و زکاوت وافری را می‌طلبید.

 

 

بازی Ready Steady Bang عنوان ساده و سرگرم کننده‌ای است که علاوه بر هماهنگ سازی ذهن و انگشتان دست، گه‌گداری خنده را گوشه لبان مخاطب خود می‌نشاند. این بازی قابلیت تجربه تک نفره و دو نفره را در خود گنجانیده است اما اگر می‌خواهید لذت واقعی و طعم یک غرب وحشی طناز و جمع و جور را همزمان بچشید، همراه دوستان خود به رقابت بپردازید سرعت عمل یک‌دیگر را بسنجید.

دانلود بازی Ready Steady Bang

لینک مستقیم از گجت‌نیوز

لینک غیر مستقیم از گوگل‌پلی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*