مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ جدال غول‌پیکرها

ماه‌های قبل را با بررسی بیش از ده‌ها گزارش لو رفته از پرچمداران جدید سری اس سامسونگ پشت سر گذاشتیم و این شرکت کره‌ای بالاخره در رویداد رسمی خود از گلکسی اس ۸ (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس ۸ پلاس (+Samsung Galaxy S8) رونمایی کرد. متاسفانه سامی معمولا پرچمداران خود را حدود ۷ الی ۸ ماه زودتر از اپل رونمایی می‌کند و در حال حاضر تنها می‌توان به مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس (Apple iPhone 7 Plus) پرداخت.

گفته می‌شود اهالی کوپرتینو برای دهمین سالگرد عرضه گوشی‌های آیفون خود برنامه‌های ویژه‌ای در سر دارند. با این حال هنوز هیچ اطلاعاتی در این

زمینه نداریم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ ابعاد

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس در زمینه ابعاد بدنه، تفاوت زیادی وجود ندارد. اس ۸ پلاس سامی تنها یک درصد بلندتر از آیفون بوده و همچنین عرض آن حدود ۶ درصد کمتر از پرچمدار فعلی اهالی کوپرتینو است.

علاوه بر این، گلکسی +S8 سامسونگ در مقایسه با رقیب کوپرتینویی خود حدود ۱۱ درصد ضخیم‌تر است، با این حال به نظر می‌رسد طراحان کره‌ای‌ در مهندسی مدرن و جذاب این کهکشانی به خوبی این جنبه را مد نظر قرار داده‌اند و پرچمدار جدید سامسونگ خوش‌دست طراحی شده است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ وزن

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

گلکسی اس ۸ پلاس در مقایسه با آیفون ۷ پلاس اپل حدود ۸ درصد سبک‌تر است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ بدنه

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

در مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با پرچمدار کوپرتینو متوجه می‌شویم که سیاست هر دو کمپانی در این زمینه تغییر زیادی نکرده است. سامسونگ کماکان از پنل شیشه‌ای در پشت و فریم آلومینیومی در محصول خود بهره گرفته است و اپل هنوز هم پرچمدارانش را با بدنه آلومینیومی روانه بازار می‌کند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ مقاومت در برابر آب

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

آیفون ۷ پلاس و همچنین گلکسی +S8 سامسونگ هر دو با بدنه ضد آب طراحی شده‌اند، با این حال درجه مقاومت کهکشانی سامی کمی بالاتر است. (IP68 در برابر IP67 آیفون ۷ پلاس)

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ رنگ‌بندی

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

هر دو پرچمدار در ۵ رنگ‌بندی به فروش می‌رسند تا کاربران با هر سلیقه‌ای بتوانند از این محصولات استفاده کنند؛ گلکسی اس ۸ پلاس در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، طلایی، آبی و خاکستری به فروش می‌رسد. همچنین اپل پرچمدار فعلی خود را در رنگ‌بندی مشکی، جت بلک، نقره‌ای، طلایی و رزگلد روانه بازار کرده است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ صفحه نمایش

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

اما تفاوت بزرگ در همین بخش وجود دارد؛‌ جایی که سامسونگ حالا با سیاست جدید خود تحولی را در عرصه تلفن‌های هوشمند به وجود آورده است. نسبت ابعاد متداول ۹:۱۶ دیگر جایی در پرچمداران سامی ندارد. حالا به لطف پنل‌های جدیدی با نسبت ابعاد ۹:۱۸.۵، ابعاد صفحه نمایش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس افزایش چشمگیری داشته است؛ بدون اینکه شاهد تغییرات محسوس در ابعاد بدنه آنها باشیم.

صفحه نمایش ۶.۲ اینچی اس ۸ پلاس سامسونگ حدود ۱۷ درصد بزرگتر از آیفون ۷ پلاس اپل است. بدین ترتیب شاهد حاشیه‌های کنار صفحه بسیار کمی در پرچمداران جدید سامی هستیم. علاوه بر این عرض صفحه نمایش این محصولات از آیفون ۷ پلاس اپل کمتر است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ رزولوشن

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

اپل هرگز وارد جنگ‌های رزولوشنی با رقیبان اندرویدی خود نشده است و به نظر نمی‌رسد به زودی این سیاست خود را تغییر دهد. آیفون‌های اپل برخلاف رزولوشن کمتر خود، همیشه عملکرد بسیار خوبی در مقایسه با رقیبان دیگر دارند.

پرچمدار سامی با رزولوشن صفحه ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ و تراکم پیکسلی ۵۲۹ پیکسل در هر اینچ قطعا عملکرد بسیار خوبی در بین سایر رقیبان خواهد داشت؛ چندی پیش نیز برخی کارشناسان صفحه نمایش این پرچمداران را به عنوان بهترین‌های عرصه تلفن‌های هوشمند در سال جاری انتخاب کردند. در مقابل صفحه نمایش آیفون ۷ پلاس نیز با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ و تراکم پیکسلی ۴۰۱ پیکسل در هر اینچ عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ جنس صفحه نمایش

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

گفته می‌شود اپل احتمالا در آیفون ۸ (Apple iPhone 8) بالاخره از پنل‌های آمولد و خمیده بهره گیرد. اما در حال حاضر آیفون ۷ پلاس از پنل IPS استفاده می‌کند و صفحه نمایش پرچمداران سری اس نیز آمولد است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ صفحه نمایش خمیده

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

در این بخش نیز باید منتظر غافلگیری اهالی کوپرتینو در ماه سپتامبر باشیم. با این حال هنوز هیچ آیفونی با صفحه نمایش خمیده در بازار عرضه نشده است. گلکسی اس ۸ پلاس از صفحه نمایش خمیده در دو طرف بهره می‌برد. شایان ذکر است برخلاف خانواده اس ۷، دیگر در نسل هشتم از پرچمداران سری اس سامی خبری از نسخه‌ای با صفحه نمایش تخت نیست.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ لمس حساس به فشار

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

فناوری لمس سه‌بعدی در آیفون‌های اپل میزان فشار انگشتان کاربر بر روی صفحه را شناسایی کرده و مطابق با آن کارکرد‌های مختلفی را ارائه می‌کند با این حال هنوز هم شاهد به‌کارگیری این تکنولوژی در پرچمداران سال ۲۰۱۷ سامسونگ نیستیم. با این حال از آنجایی که دکمه فیزیکی هوم از این محصولات حذف شده، شاهد قرارگیری این تکنولوژی در دکمه مجازی هوم هستیم.

هنوز عملکرد و نحوه کار این بخش در گلکسی اس ۸ و نسخه پلاس آن مشخص نیست و همچون بیکسبی، باید منتظر برنامه‌های سامسونگ در آینده باشیم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ سنسور اثر انگشت

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

سامسونگ در این زمینه دست به تغییر بزرگی زده است؛ کره‌ای‌ها نتوانستند پس از حذف دکمه هوم، این حسگر را به صورت یکپارچه در صفحه نمایش محصول قرار دهند و به ناچار آن را به پنل عقب گوشی منتقل کردند. چیزی که کاربران همیشگی سامسونگ به آن عادت ندارند. با این حال حسگر اثر انگشت آیفون ۷ پلاس اپل کماکان در داخل دکمه هوم تعبیه شده است.

گفته می‌شود احتمال بزرگ شدن صفحه نمایش آیفون ۸ اپل و حذف دکمه هوم از این محصول نیز وجود دارد؛ در این صورت باید ببینیم اهالی کوپرتینو قادر به یکپارچه کردن این حسگر با صفحه نمایش پرچمدار جدید خود هستند یا خیر.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ پردازش عنبیه چشم

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

اولین بار شاهد قرار گرفتن این سنسور در گلکسی نوت ۷ سال قبل بودیم؛ فبلتی که آنچنان موفق ظاهر نشد و به دلیل مشکلات باتری یک نقطه تاریک در کارنامه کره‌ای‌ها به شمار می‌رود. امسال نیز در پرچمداران سری اس سامی شاهد قرار گرفتن این حسگر (آیریس) در پنل جلو هستیم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ تشخیص چهره

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

در خانواده اس ۸ سامسونگ راه‌های مختلفی جهت آنلاک محصول وجود دارد. یکی دیگر از این موارد تشخیص چهره است؛‌ با این حال در آیفون‌های اپل نمی‌توان از چنین قابلیتی بهره برد.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ پردازنده

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

عملکرد نسخه‌های اولیه گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در این بخش بسیار خوب بود و سرعت بالایی از خود نشان دادند، اما جهت بررسی دقیق باید منتظر از راه رسیدن نسخه نهایی این پرچمداران در بازار باشیم.

خریداران آمریکایی از تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ (هشت هسته ۲.۳۵ گیگاهرتزی) در محصول خود بهره می‌برند و سایر خریداران از چیپست اختصاصی اگزینوس بهره خواهند برد. در مقابل، اپل همیشه از تراشه‌های اختصاصی خود در محصولاتش بهره گرفته است و تراشه A10 (چهار هسته ۲.۳ گیگاهرتزی) در آیفون ۷ پلاس به کار گرفته شده است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ حافظه رم

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

گلکسی اس ۸ پلاس با حافظه رم ۴ گیگابایتی خود به نسبت آیفون ۷ پلاس با ۳ گیگابایت حافظه رم، برتری دارد. با این حال رم بیشتر همیشه به معنای عملکرد بهتر نیست.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛‌ حافظه ذخیره‌سازی

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

آیفون ۷ پلاس اپل را می‌توان در سه نسخه ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی خریداری کرد. با این حال گلکسی +S8 تنها در یک نسخه ۶۴ گیگابایتی روانه بازار می‌شود.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ درگاه میکرو اس‌دی

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

به نظر نمی‌رسد به زودی شاهد قرارگیری چنین درگاهی در آیفون‌های اپل باشیم و آیفون ۷ پلاس نیز در این زمینه مستثنی نیست. با این حال پرچمداران سامی کماکان با درگاه میکرو اس‌دی خود، امکان ارتقاء حافظه ذخیره‌سازی را به کاربران می‌دهند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ مگاپیکسل‌های دوربین

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

در این زمینه بهتر است منتظر بررسی‌های تخصصی و مقایسه این محصولات در آینده باشیم. هر دو محصول از لنز ۱۲ مگاپیکسلی در عقب بهره می‌برند. دوربین جلوی پرچمدار سامسونگ و اپل نیز به ترتیب ۸ و ۷ مگاپیکسلی هستند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ گشادگی لنز دوربین

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

گشادگی لنز دوربین همیشه به عملکرد آن در موقعیت‌های کم‌نور کمک می‌کند. میزان گشادگی لنز گلکسی اس ۸ پلاس به نسبت برادران قبلی خود دست‌نخورده باقی مانده است اما هنوز هم کمی بیشتر از آیفون ۷ پلاس اپل است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ تثبیت اپتیکال تصاویر

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

هر دو گوشی از این فناوری بهره می‌برند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ دوربین دوگانه در عقب

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

سامسونگ چنین قابلیتی را به پرچمداران امسال خود اضافه نکرد تا نشان دهد هنوز هم برنامه‌ خاصی در این زمینه ندارد. با این حال آیفون ۷ پلاس اپل اولین محصول این شرکت با دوربین دوگانه در پشت به شمار می‌رود.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ باتری

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

ظرفیت باتری گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ نسبت به آیفون ۷ پلاس ۲۱ درصد بیشتر است، اما در تعیین عمر شارژدهی محصولات باید فاکتورهای دیگری نظیر بهینه‌سازی سیستم‌ عامل را مد نظر قرار دهیم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ شارژ سریع

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

خبری از این قابلیت در آیفون‌های اپل نیست و باید دید آیا آیفون بعدی از آن بهره می‌برد یا خیر. در سمت مقابل، کره‌ای‌ها همیشه توجه ویژه‌ای به فناوری‌های مربوط به شارژ گوشی داشته‌اند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ شارژ بی‌سیم

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

این قابلیت نیز در آیفون ۷ پلاس دیده نمیشود و در مقابل، رقیب کره‌ای از آن بهره می‌برد. همانطور که می‌دانید، شارژ بی‌سیم سرعت کمتری به نسبت شارژ معمولی محصولات دارد، اما پد جدید شارژ بی‌سیم سامسونگ به نسبت قبل سرعت بالاتری را ارائه می‌کند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ واقعیت مجازی

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

اپل هنوز در حوزه واقعیت مجازی ورود پیدا نکرده است، اما اس ۸ پلاس به خوبی از پلتفرم موبایلی VR پشتیبانی دارد. در سمت مقابل اما تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل از علاقه خود به AR یا همان واقعیت افزوده گفته است و شاید شاهد آن در آیفون‌های بعدی این شرکت باشیم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ جک هدفون

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

اپل جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون‌ را از نسل هفتم آیفون‌های خود حذف کرد اما سامسونگ هنوز این درگاه را در پرچمداران خود حذف نکرده است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ داک رایانه

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

با پرداخت مبلغ ۱۵۰ دلار می‌توانید داک جدید سامسونگ را خریداری کنید که به کمک آن قادر به اتصال مانیتور، کیبورد و موس به گوشی خواهید بود. در این پرچمداران می‌توانید تجربه نسخه دسکتاپ از اندروید را داشته باشید.

اما اینکه آیا چنین چیزی را می‌توان جایگزین مناسب برای رایانه‌های ویندوزی یا مک در نظر گرفت، هنوز هم مشخص نیست و در آینده این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ پرداخت‌های موبایلی

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

سامسونگ Pay در گلکسی اس ۸ پلاس و اپل Pay در آیفون ۷ پلاس برای کاربران در دسترس قرار دارند و مشکلی در بهره‌گیری از آنها نخواهید داشت. سرویس پرداخت اپل تنها با برخی سرویس‌های NFC تعامل دارد که تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ نرم‌افزار

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

پرچمداران اپل معمولا مشکلی در این زمینه ندارند و اهالی کوپرتینو همیشه آنها را آپدیت نگه می‌دارند. آیفون ۷ پلاس از سیستم‌ عامل iOS 10 بهره می‌برد. گلکسی اس ۸ پلاس نیز به صورت پیش‌فرض با اندروید نوقا همراه خواهد بود. از رابط کاربری اختصاصی تاچ‌ویز در پرچمدار سامی نیز نباید غافل شویم.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ دستیار صوتی

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

پرچمداران جدید سامسونگ به صورت همزمان از دو دستیار هوشمند صوتی بهره می‌برند؛ دستیار اختصاصی و جدید با نام بیکسبی (که حتی شاهد تعبیه شدن یک دکمه فیزیکی اختصاصی برای آن هستیم) و همچنین دستیار هوشمند گوگل. دستیار گوگل در گذشته نیز مورد استفاده قرار گرفته شده است و با آن به اندازه کافی آشنا هستیم. اما متاسفانه هنوز اطلاعات کاملی از نحوه عملکرد بیکسبی در اختیار نداریم.

در مقابل آیفون نیز طبق معمول از سیری بهره می‌برد.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ عرضه

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

گلکسی اس ۸ سامسونگ و نسخه پلاس آن در ۲۱ آوریل (جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶) روانه بازار می‌شوند.

مقایسه گلکسی اس ۸ پلاس با آیفون ۷ پلاس؛ قیمت فروش

مقایسه گلکسی اس 8 پلاس

گوشی‌های خانواده اس ۸ سامسونگ بسیار لوکس و انقلابی طراحی شده‌اند و با نگاه اولیه به آنها متوجه این موضوع می‌شویم. اما قیمت این محصول نشان می‌دهد که به زودی شاهد جهش بزرگی در قیمت پرچمداران مختلف هستیم. چرا که اس ۸ پلاس با ۸۵۰ دلار حتی از رقیب اپلی خود نیز گران‌تر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴۷ دیدگاه

 1. دوستان من خودم s 8 plus دارم واقعا عالیه حرف نداره از همه نظر ایفون هم داشتم هفت پلاس واقعا مزخرف بود از همه جوره بعد چند وقت سرعتش پایین اومد هنگ میکرد البته همه ایفون ها اینطورن اس هشت از ایفون هفت پلاس بهتره کارایی امکانات ظاهر باتریش هم که خیلی قوی تره در کل ایفون نخرین چون به درد نمیخوره

 2. سامسونگ S9 پلاس امدش من مى خرم خیلى خیلى عالى و خوبه

 3. سلام گوشى من سامسونگ نوت ۸ مشگى ۶۴ گیبایت شفاف و دوربین خوب کیفیت بهتر از گوشىهاى اپل و نوکیا و LG و سونى هستش

 4. گوشى سامسونگ نوت ۸ ۱۲۸ گیبایت دارم مشگى دارم واقعا عالیه کیفیت خوب و دوربین عالى و فول HD

  شاد باشه

  کشور کره جنبوى و شمالى

 5. سلام گوشى من سامسونگ S8 پلاس ۶۴ گیبایت دارم بسیار عالى کیفیت خوب و بى نظیره

 6. سلام از نظر من کیفیت گوشى هاى سامسونگ خیلى خیلى بهتره گوشى S9 پلاس اومدش مى خوام بخرمش مشگى ۶۴ گیبایت خیلى خیلى خیلى محکم و قوى عالیه

  ۲۶اسفندماه به بازار مى یادش

  گوشى s9 و S9 پلاس ۶۴گیبایت و ۱۲۸ گیبایت و ۲۸۸ گیبایت و ۱۶ گیبایت داره

  کیفیت عالى و خوبى داره

 7. به نظر من آیفون ۷پلاس هم خوشگله هم عالیه به قول دوستان سامسونگ بره لباس شویی بزنه

 8. به نظر من آیفون ۷عالیه به قول دوستان سامسونگ بره لباس شویی بزنه

 9. فقط s8پلاس حرف نداره تو رقابت با ایفون ۷پلاس میتونه رقیب باشه ولی هر دو گوشی های خوبی هستن اما من خودم s 8پلاس بیشتر میپسندم خوش دست تره امکانات بیشتری هم داره

 10. من هم اس هفت ایج داشتم و هم اس هشت معمولی و هم اس هشت پلاس…
  الانم آیفون هفت پلاس رنگ قرمز و نسخه ی ١٢٨رو دارم…بچه ها به جون مادرم کسی سامسونگ اس هشت بگیره پولشو دور ریخته…اس هفت ایج خیلی بهتره از اس هشته و پخته ترم ساختنش..
  ی چیزیو واستون میگم که روشن شین،،هیچوقت آیفون هفت پلاس رو با اس هشت و اس هفت مقایسه نکنین..چون واقعا قابل مقایسه نیست..اصلا آیفون ٧ به خصوص پلاسش تو ی فاز بی رقیبه..
  لطفا کسایی نظر بدن مه از جفتش استفاده کرده باشن..
  کسایی که موندین چی بخرین اگه بودجتون میرسه هفت پلاس ١٢٨با رنگ قرمزشو بگیرین چون جدیدتره..بهتون قول میدم اصلا پشیمون نشین.
  واقعا خیلی خوشگلم هست

 11. سلام خدمت دوستان من خودم طرفدار اپلم ولى سامسونگ هم خوبه بعدشم هر موبایلى را با نسل خودش مقیاسه میکنن نه اینکه ۸ با ۷ ! وقتى که گوشى اى جدیدتین باشه معمولا بهتره شما وایسین تا ایفون ایکس(هشت اپل) بلاد بعد مقایسه کنین ایفون هم عمر بیشترى داره با تشکر.

 12. بنظرم فقط کسایی میتونن درست نظر بدن که یا خودسون با جفتش کار کردن یا تو خانواده هر دو مدل موجوده . تو خونه ما هر دو مدل موجوده و برای همین با قاطعیت میگم اس ۸ .

 13. من و برادرم تو یکروز گوشی خریدیم من اس ۸ و داداشم اپل ۷ جفتمون راضیم ولی برادرم میگه ای کاش منم اس۸ میخریدم . تمام مشخصاتو باهم دائما مقایسه میکنیم از کیفیت دوربینش بگیر تا سرعت و کارایی نرگ افزاری و .. و امکانات اس۸ دیگه بماند . من از خریدم کاملا راضیم اما برادرم با اینکه راضیه از ایفونش اما میخاد اس ۸پلاس بگیره چون واقعا اس۸ بهتره . بهتر که چه عرض کنم محشره

 14. سامسونگ با دوام تره یا ایفون؟

 15. سامسونگ بهتره ایفون فقط برند خوبی داره همه دوست دارن باهاش پز بدن برای بعضی ایرانها برند مهمه نه کیفیت توی مقایسه سخت افزاز امکانت گوشی سامسونگ بهتر و باید قبول کرد

 16. هر کی میخواد بخره s8+ بخره حرف نداره من الان s7 flat دارم پشیمونم چرا s8+ نخریدم

 17. کلا سامسونگ خیلی خوب وزیباست ولی ایفون رو می پسندم

 18. داداش واقعا ایفون۷ پلاس بهره یا اس۸ پلاس سامسونگ

  • داداش ایفون ۷ پلاس گیر پولتو ب اندروییت جماعت نده مخصوصا هواوی و سامسونگ اونایی ک میگن سامسون بگیر تاحالا ایفون دست نگرفتن من خودم ایفون ۷ پلاس داری بی شک بهت میگم بهترینه

 19. سلام دوستان.میخام گوشی بگبرم و نظرم رو همین دوتاست ولی خیلی دو دلم و نمیدونم کدومشو بگیرم لطفا کمکم کنید انتخاب خیلی سخته براااام

 20. جهان نسل سوم اومده داره از گوشی جهان نسل اول ایراد میگیره

 21. سامسونگ بره قابلمه های نسوز بسازه‌??? آیفون بگیرید عزیزان

 22. لطفا کمکم کنید ، واقعا دو دلم که کدومو بگیرم

  • سلام دوست من ما تو خانواده هم اس۸ پلاس داریم و خودمم ایفون ۷ پلاس دارم بی شک ایفون ۷ پلاس بهترینه از همه نظر سامسونگ بعد از دوسال افت کیفیت صفحه نمایش و دوربین پیدا میکنه من بهم ثابت شده قبل از ایفون فقط سامسونگ میگرفتم ولی الان بهت میگم ایبون ۷ پلاس بگیر مطمئن باش پشیمون نمیشی

 23. آیفون خیلی بهتره خودم به شخص از iphone3G تا الان که ٧ دارم همرو داشتم با آیفون کار کنی از اندروید متنفر میشی،سامسونگ بره لباسشویی بزنه ?????

  • داداش ببین تو خودت فکر کن داری این گوشیو برای مادرت میخری جدی به من راستشو بگو اس۸ پلاس بهتره یا ایفون ۷پلاس به فکر کن برای مادر خودت می خوای بگیری خیلی زود جوابمو بده عجله دارم

 24. دوستان من می خام یکی از اینارو بخرم ولی انتخابش خیلی سخته لطفا کمکم کنید

  • داداش چی میخوای از گوشی برای کلاس یا کارایی نسبت صفحه نمایش به گوشی خیلی مهمه که آیفون خوب نیست یا جک۳.۵ که باز خیلی مهمه چون بیسیمی ها به پای با سیم نمیرسن و تازه چند ساعته باید بزنی شارژ بعد از یه مدت باطریش زودتر خالی میشه یا اگه لوازم جانبی برات مهمه مثل داک و عینکهای واقعیت مجازی شارژر بیسیم یا نوع پنل و موارد مربوط به ان مثل تعداد پیکسل خم بودن کنتراست و زیبایی که بازم S8plusبهتره یا زود شارژ شدن گوشی که ۱ساعت زودتر شارژ میشه و تو تست باطری که تو یو تیوب قبل از خرید میتونی ببینی زمانی که شارژ ۷plus تموم میشه S8plusیه ۳۰در صد شارژ داره.یه چیز عالی که گوشیهای شرکتهای دیگه نداره البته بجز پرچمدار ماکرو اسکنر عنبیه هستش که عالیه حتی تو نور بسیار کم .میتونی بری نمایندگی تست کنی با همه این برتری ها بازم ارزونتر برات تموم میشه.البته s7edge128هم تمام برتری های بالا رو نسبت به ایفون۷پلاس داراست بجز نداشتن اسکنر عنبیه با بیش از یک میلیون تفاوت قیمت فقط کمی پردازندش ضعیفتره که محسوس نیست با برنامه های فعلی

   • داداش خیلی تند نرو اول میخوام اینو ازت بپرسم که اپل استفاده کردی یانه؟؟
    دوم آیفون۷اس قدرت مندترین گوشی جهان تا به این تاریخ،دوربین دوتایی وثانویه بی نظیر،حسکنر اسر انگشت بی رقیب وغیرقابل هک که این موضوع خیلی برتر از حسکر عنبیه و…هست،یکی از پر سرعت ترین گوشی های جهان که در بالای سامسونگ گلکسی اس ۸ قرار داره مدرکش هم برو تو یوتیوب نگاه کن،سیستم عامل بی رقیب یعنی( آی او اس)که این سیستم عامل یکی ازبرترین وروان ترین سیستم عامل های جهان است که دربالای اندروید قرار داره ،بدنه آلومنیومی وبا مقاومت بیشتر،رنگ های مختلف وکم نظیر.
    بعد میای میگی سیستم تشخیص چهره که دراس۳هم بود.
    خوش باشین??

    • من نمی دونم چرا کسی که ایفون دستش گرفت استیو جابزو بابابزگش می دونه و با تعصب حرف می زنه.ای او اس برتره یا اندروید رو واقعا نمیشه گفت نمی دونم از چه نمایی داری بررسی می کنی هر کدوم مزایا معایب خودشو داره.حسگر اثر انگشت بی رقیب!!!!واسه سامسونگ مشکلش چیه نکنه واسه ایفون از دور تشخیص می ده؟غیر قابل هک!!!بپا هکرا نخورنت.
     راستی من هم سامسونگ استفاده کردم هم ایفون جفتشون گوشی خوبین و مضایا معایبش به نسبت کاری که می خواید و انتظاری که دارید متفاوته

     متن قبلی دارای غلط املایی هست لطفا این رو منتشر کنید

    • ایفون چی داره ؟ کلا مثل پیکان میمونه هیچ اپشنی نداره
     بعد کی گفته ایفون ۷ از سامسونگ قوی تره

   • سلام داداش من هم ایفن داشتم هم سامسونگ واین غلط که شما میگین ایفن بهتر یا سامسونگ چون هر کی ی سلیقه ای داره و در تجربه ای من داشتم سامسونگ display با تراکم بالاتر و رنگامیزی بیشتری داره و از نظر دوربین اگر بخوای مقایسهکنید ایفن رزولیشن پایین تری داره وسامسونگ عکس ها رو با کیفت بالاتری بالا میاره ولی واقعا ایفن درdisplay و camera بسیار طبیعی تری داره و کاملا معلومه که سیستم عامل ای او اس از اندروید بهتر هست وپردازشگر بسیار قوی تری داره ولی به قیمت ربطی نداره که بگیم ایفن بهتره و اینو بگم من فعلا نوت ۸ دارم و ازش خیلی راضیم و همچنان از ایفن ۸ هم بسیار راضی بودم که ااز دستم افتادو شکست ولی گر نمی شکست عمرا گوشیمو عوض می کردم ممنونم به مطلب من توجه کردید فعلا

   • من خودم سامسونگ S8 پلاس خریدم مشگى ۶۴ گیبایت کیفیت عالى وسیستم خوب خوش دست و عالى و تصویر خوب

 25. به نظرم سامسونگ بهتر اومد کاش دوربینش رو بهتر میکرد و کمی عرض دستگاه رو هم بیشتر میکرد ولی در کل سامسونگ بهتر ه