ایربادهای AKG

آیا همه خریداران گلکسی اس 8 ایربادهای AKG را دریافت می‌کنند؟

مدت‌ها پیش از معرفی رسمی گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Galaxy S8) می‌دانستیم این دو پرچمدار جدید به همراه ایربادهای AKG عرضه خواهند شد. البته، برخلاف آنچه فکر می‌کنید دلیل این اتفاق همکاری غول کره‌ای با این برند آمریکایی نیست، بلکه مدت‌ها قبل شاهد به فروش رفتن کمپانی هارمن به سامسونگ بودیم. در نظر داشته باشید این شرکت به صورت حرفه‌ای بر روی انواع سیستم‌ها و لوازم جانبی صوتی تحت برندهای مختلف فعالیت می‌کند و AKG، تنها یکی از برندهای تحت نظر شرکت Harman International است.

همانطور که می‌دانید، نسخه جهانی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با نسخه مخصوص بازار آمریکا آن‌ها تنها در یک خصیصه، اما خصیصه‌ای بسیار بسیار مهم با یکدیگر متفاوتند ؛ نسخه‌های جهانی با چیپست اگزینوس 8895 و نسخه‌های آمریکا به همراه چیپست اسنپدراگون 835 عرضه می‌شوند.

ایربادهای AKG

خریداران آمریکایی نیز ایربادهای AKG را به همراه محصولات خود دریافت می‌کنند

مدتی قبل، اخباری مبنی بر عدم ارسال ایربادهای AKG به همراه نسخه‌های مختص آمریکا گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس شنیده شد. سامسونگ با رد علنی این خبر اعلام کرد چنین چیزی واقعیت نداشته و تمامی کاربران پیش ثبت نام‌کننده، ایربادهای AKG را به همراه گوشی های موبایل خود دریافت خواهند کرد. به گفته سامسونگ، برای کاربران وفادار این شرکت محصول تشویقی دیگری نیز در نظر گرفته شده و ممکن است آن‌ها در کنار گوشی موبایل خود، یک کارت حافظه جانبی 256 گیگابایتی به ارزش 99 دلار دریافت کنند. گفتنی است ارزش این ایربادهای AKG به تنهایی حدود 100 دلار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*