ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

بر اساس نتایج یک نظرسنجی که توسط موسسه Experian and Creative Strategies انجام گرفته، ایرپاد اپل (Apple AirPods) با میزان رضایت ۹۸ درصدی، به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی از سوی کاربران شناخته شده است.

در این نظرسنجی، تعداد ۹۴۲ نفر شرکت کردند که همگی صاحب ایرپاد اپل بودند. ۸۲ درصد از این افراد پس از استفاده از هدفون های بیسیم اپل از محصول خود «بسیار راضی» بودند و ۱۶ درصد نیز عملکرد این گجت را «راضی‌کننده» دانستند که در مجموع، ۹۸ درصد از این کاربران رضایت خود را اعلام کردند.

۹۸ درصد کاربران از ایرپاد اپل راضی هستند

بدین ترتیب و با توجه به این آمار و ارقام، ایرپاد اپل بالاترین میزان رضایت را در بین کاربران داشته و بنا به ادعای موسسه برگزارکننده نظرسنجی، محبوب ترین محصول ساخته شده توسط اهالی کوپرتینو است. رضایت کاربران از آیفون اورجینال در سال ۲۰۰۷ به میزان ۹۲ درصد بود. آیپد در سال ۲۰۱۰ و اپل واچ در سال ۲۰۱۵ نیز به ترتیب ۹۲ و ۹۷ درصد رضایت کاربران را جلب کردند و از محبوب ترین محصولات این کمپانی بودند.

در این نظرسنجی سوالات جالبی از کاربران پرسیده شد که برخی از آنها در تصویر زیر مشخص شده‌اند.

ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

ایرپاد اپل با قیمت ۱۵۹ دلار به فروش می‌رسد. اگر شما نیز تاکنون تردید داشته‌اید که آیا هدفون بیسیم اپل انتظارات شما را برآورده خواهد کرد یا خیر، بهتر است تردید را کنار گذاشته و با توجه به رضایت بالای دارندگان این گجت اقدام به خرید این محصول کنید.

در حال حاضر ایرپاد اپل در ایران حدود یک میلیون تومان به فروش می‌رسد که با توجه به قیمت ۱۵۰ دلاری آن، به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد افت قیمت این گجت باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*