پیشوند چیپست‌ های اسنپدراگون

کوالکام پیشوند چیپست‌ های اسنپدراگون را تغییر خواهد داد

پیشوند چیپست‌ های اسنپدراگون تا به امروز MSM بوده است، اما به نظر می‌رسد کوالکام تصمیم گرفته آن را به SDM تغییر بدهد. به این ترتیب نام تراشه های کوالکام از این پس متفاوت از قبل خواهند بود.

پیش‌بینی می‌شود اسنپدراگون ۸۳۵ که آن را در بازار با نام MSM8998 می‌شناسند، آخرین محصول دارای این پسوند چیپست‌ های اسنپدراگون باشد. بر اساس گفته‌های یکی از افشا‌کننده اخبار فعال در شبکه اجتماعی Weibo، نسل بعدی چیپست پرچمدار کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۴۵ با نام SDM845 شناخته خواهد شد که از تغییر پیشوند نام این تراشه‌ها خبر می‌دهد. همچنین گفته می‌شود تمامی محصولات معرفی شده بعد از این تراشه نیز با پیشوند SDM نام‌گذاری خواهند شد.

انتظار داریم رونمایی از اسنپدراگون ۸۴۵ با معرفی پرچمدار بعدی شرکت ال جی متقارن باشد و در ادامه شاهد استفاده شدن از آن در پرچمداران سری S سامسونگ در سال ۲۰۱۸ باشیم.

پیشوند چیپست‌ های اسنپدراگون همراه با معرفی اسنپدراگون ۸۴۵ تغییر خواهد کرد

همچنین گفته می‌شود طی توافقات کوالکام، برترین چیپست موبایل سال آتی این شرکت این بار در کارخانه‌های TSMC ساخته می‌شود و خبری از همکاری با سامسونگ (همچون زمان ساخت اسنپدراگون ۸۳۵) نخواهد بود. به عنوان یکی از مهمترین قابلیت‌های اسنپدراگون ۸۴۵ باید به مجهز شدن آن به مودم‌ ایکس ۲۰ کوالکام اشاره کنیم که به لطف آن‌ سرعت دانلود در شبکه LTE تا سقف ۱ گیگابایت و سرعت آپلود تا سقف ۱۵۰ مگابایت افزایش پیدا خواهد کرد.

پیشوند چیپست‌ های اسنپدراگون

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*