منتظر معرفی یک اسمارت فون ویندوزفونی با دوربینی قدرتمند از مایکروسافت باشید

انتشار یک تیزر تبلیغاتی از سوی مایکروسافت حکایت از معرفی یک اسمارت فون ویندوزفونی با دوربینی قدرتمند در تاریخ 13 شهریور ماه سال جاری دارد.بنابه شنیده های اخیر ، این اسمارت فون احتمالا لومیا 730 است که اکنون مایکروسافت با این تیزر تبلیغاتی وعده معرفی آن را در آستانه نمایشگاه IFA 2014 داده است.

نکته ای که در این تصویر مشخص است استفاده از یک ماژول دوربین شبیه به آنچه در لومیا 1020 دیده بودیم ، در قسمتی از نوشته آن است که بیانگر عرضه یک محصول با دوربینی قدرتمند است.از طرفی استفاده از واژه Facetime در این تصویر احتمال معرفی لومیا 730 را در این رویداد تقویت می کند چرا که طبق اخبار قبلی این گوشی مجهز به یک دوربین 5 مگاپیکسلی در قسمت جلو برای ثبت تصاویر سلفی است.

lumia-730

محصول دیگری که احتمالا در این رویداد معرفی خواهد شد اسمارت فون لومیا 830 است که پیشتر شایعاتی از احتمال رونمایی از آن در رویداد IFA 2014 منتشر شده بود.این گوشی که فعلا با نام رمز تسلا از آن یاد می شود ، محصولی میان رده با دوربینی 13 مگاپیکسلی برای جذب علاقه مندان به عکاسی با موبایل است.

همچنین شایع شده اسمارت فون لومیا 830 اولین محصول مایکروسافت با برند Nokia By Microsoft خواهد بود.

منبع : engadget

Microsoft teases new camera-focused Windows Phones on September 4th

Microsoft teases new camera-focused Windows Phones on September 4th

You won’t have to wait long if you’re hoping for a new round of Windows Phones with powerful cameras. Microsoft has just sent out a save-the-date notice that asks the media if it’s ready for “more face time” at a Berlin event on September 4th, just ahead of the IFA technology show. There’s a Lumia 1020-style camera module not-so-subtly woven into the text, too. While there are no dead giveaways in the teaser, it’s not hard to figure out the references. Our hunch is that “face time” is an allusion to “Superman” (aka the Lumia 730), the selfie-oriented Windows Phone that leaked just a few days ago. The module is slightly more cryptic, but it might be hinting at the aluminum-clad, 13-megapixel “Tesla” (Lumia 830) that reportedly surfaced last month. We’re headed to IFA, so you should expect to hear much, much more about any new Lumias within a few weeks.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. من منتظر 830 هستم قیمتش خوب باشه میخرمش

  2. خیلی دوست دارم یه تلفن ویندوز فونی داشته باشم اگه قیمت لومیا830 مناسب باشه شاید بخرمش