کهکشانی ها در مقابل هم : مقایسه دو اسمارت فون سامسونگ گلکسی آلفا و گلکسی اس ۵

سرانجام گلکسی آلفای پرحاشیه و پرسرو صدای سامسونگ معرفی شد.اسمارت فونی که پیش از تصور می شد با بدنه ای تمام فلزی عرضه شود.اما محصولی که امروز معرفی شده اندکی با آنچه پیش از این تصور می کردیم تفاوت دارد.حال بیایید این محصول جدید را با پرچم دار فعلی سامسونگ ، گلکسی اس ۵ مقایسه کنیم و ببینیم چه تفاوت هایی با هم دارند.

تا پیش از امروز بیشتر شایعات به بدنه تمام فلزی این محصول اشاره داشتند اما اکنون گلکسی آلفا تنها با قابی فلزی و بدنه ای پلاستیکی معرفی شده است.سامسونگ در این محصول نیز تقریبا از همان زبان طراحی گلکسی اس ۵ استفاده کرده و این دو محصول تفاوت زیادی از نظر ظاهری ندارند.

نرم افزار های استفاده شده در این دو محصول نیز یکسان هستند و با هم تفاوتی ندارند.اما نکته قابل توجه در گلکسی آلفا پردازنده آن است.این محصول مجهز به یک پردازنده پرسرعت اکسینوس ۵ است که در بنچ مارک های AnTuTu نتیجه ای بهتر از گلکسی اس ۵ داشته است.هرچند که سامسونگ با استفاده از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در گلکسی آلفا آن را در مقایسه با دوربین ۱۶ مگاپیکسل گلکسی اس ۵ در این بخش ضعیف جلو داده است.

جدول زیر به خوبی تفاوت های این دو محصول را نشان می دهد اما فعلا برای قضاوت در مورد گلکسی آلفا کمی زود است.

جدول مقایسه دو اسمارت فون سامسونگ گلکسی آلفا و سامسونگ گلکسی اس 5

جدول مقایسه دو اسمارت فون سامسونگ گلکسی آلفا و سامسونگ گلکسی اس ۵

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. قیمتش به دلار از اس ۵ کم تره…
    پس اگه بیاد تو ایران میشه کمتر از ۱۸۰۰۰۰۰ تومن

  2. من که از خرید آلفا پشیمون شدم با اون قیمت سرسام آورش. گفتیم حالا اندازه اس۵مینیه قیمتش نه بابا قیمتش بالاست ومن مجبورم صبر کنم