طراحی هواپیمای عجیب و بدون سقف در فرانسه

 شاید یکی از اولویت‌های شما برای گرفتن بلیط هواپیما نزدیکی به پنجره باشد .اما یک شرکت طراحی هواپیمایی منحصر به فرد در یکی از کارخانه های فرانسوی در حال اجرای و طراحی هواپیمایی است که دارای امکانات ویژه ای از جمله سقف خورشیدی است.

طراحی هواپیمای بدون سقف

طراحی هواپیمای بدون سقف

سقف این هواپیما به پنل های خورشیدی مجهز بوده و با دوربین هایی که روی بدنه هواپیما نصب می شوند، دید ۳۶۰ درجه ای را از محیط به مسافران می بخشد. مسافران این هواپیمای خصوصی به خوبی می توانند شاهد فضای بیرونی محیط باشند.

طراحی هواپیمای بدون سقف

طراحی هواپیمای بدون سقف

در این هواپیما می توان شاهد ابر، آسمان، جنگل یا همه فضاها و مکان های روی زمین بود و درشب ها نیز سرنشینان می توان فضای اطراف خود را رویت کنند.

طراحی هواپیمای بدون سقف

طراحی هواپیمای بدون سقف

حذف پنجره یا دیوارهای اطراف این هواپیما باعث شده تا وزن آن کاهش یافته و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد.

طراحی هواپیمای بدون سقف

طراحی هواپیمای بدون سقف

داخل این هواپیما مجهز به امکاناتی است که می تواند فضاهای دلخواه مسافران را روی سقف هواپیما منعکس کرده یا به برگزاری کنفرانس های مختلف و بازتاب تصاویر آنها روی دیوارهای نامرئی هواپیما پرداخت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. بچه بودم اسباب بازیشو داشتم-اما واقعا نشستن توش جالب میشه اونم وقتی نصفه شبه تو راهی و از بالای یه شهر رد میشی و چراغواشو میبینی و کمی خوابالویی و داری به چیزای خوب فکر میکنی-قوه ی تخیلو حال کردین-اما وقتی بالای ابرا هستش همه جا آبی میشه یا سیاه اینجاش جالب نیست اصلا-
    مرسی

  2. فکرشو بکنید سوار چنین هواپیمایی شدید ودارید کل اروپا رو میگردید.شوخی میکنم اصلاً هم فکرشو نکنید چون این هواپیما هنوز ساخته نشده وما نه پول ونه چنین شانسی داریم که سوار چنین هواپیمایی بشیم.