دانلود نرم افزار جابجايي اپليکيشن هاي نصب شده در گجت هاي اندرويدي

یکی از مشکلاتی که با خرید دستگاه‌های جدید پیش می‌آید، نصب اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های مورد علاقه است. تصور اینکه هر بار باید فروشگاه اپلیکیشن‌ها را باز کنید و پس از جستجوی بسیار دوباره برنامه‌های خود را دانلود نمایید، بسیار دشوار است. اما تکنولوژی همیشه یک راه میان‌بر برایمان کنار گذاشته است.

اپلیکیشن ‍AppSync به شما اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌ها را از روی یک دستگاه اندرویدی، به دستگاهی دیگر انتقال دهید. برای این منظور هر دو دستگاه باید به یک شبکه بی‌سیم متصل باشند. اپلیکیشن به صورت خودکار دستگاه ها را شناسایی می‌کند و عملیات جابه‌جایی برنامه‌های انتخاب شده را انجام می‌دهد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این اپلیکیشن حتما باید دستگاه شما روت شده باشد. به گفته سازنده، اپلیکیشن AppSync ممکن است توانایی انتقال برخی از برنامه‌ها را نداشته باشد و یا بر روی دستگاه های قدیمی اجرا نشود. شما می توانید این برنامه را به رایگان از گوگل پلی دانلود نمایید.

اما اگر تنها به دنبال جابه‌جایی اطلاعات اپلیکیشن‌ها هستید، برنامه DataSync بهترین گزینه موجود برای شما خواهد بود. این اپلیکیشن به شما این اجازه را می دهد تا اطلاعات برنامه های خود را از طریق شبکه وایرلس و یا دراپ‌باکس، بین دستگاه‌های متعددی به اشتراک گذارید. برای مثال تصور کنید که مراحل بسیاری از انگری بردز را در تبلت خود پشت سر گذاشته اید، و اکنون می‌خواهید ادامه بازی را در گوشی خود دنبال نمایید. به کمک DataSync کلیه اطلاعات مربوط به بازی انگری بردز از تبلت به موبایل شما انتقال خواهند یافت. این برنامه نیز نیاز به روت کردن دستگاه دارد و به رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*