تماشا کنید : بشقاب پرنده در آسمان هیوستون آمریکا !

در مورخ 18 آگوست 2014 میلادی برابر با 27 مرداد 1393، بشقاب پرنده ای در آسمان هیوستون ایالت تگزاس به پرواز درآمد. شهروندان این ایالت با انتشار تصاویر مختلفی از این جسم نورانی سوالات مختلفی را از مقامات امریکایی مطرح کرده اند.

آیا این جسم نورانی پرنده چیزی جز یک بشقاب پرنده است؟ تصاویر مختلفی که از این جسم نورانی گرفته شده، نشان از پرواز یک بشقاب پرنده در میان ابرها دارد.

دکتر “کارولین سامنرز”، یکی از نجوم شناسان موزه هوستون معتقد است که این جسم نورانی که در میان ابرها به پرواز درآمده، می تواند یک بشقاب پرنده باشد.

وی در ادامه می گوید:”بسیاری از وقایعی که رخ می دهند قابل توضیح نیستند.”

یکی از شهروندان آن منطقه که در حال رانندگی در اتوبان بوده است هم پس از دیدن این بشقاب پرنده ویدیویی کوتاه از آن تهیه کرده که در ادامه مشاهده می کنید :

دانلود ویدیو

ویدیوی زیر هم توسط شخص دیگری در همان منطقه گرفته شده که این شیئ ناشناس پرنده لحظاتی در آن نمایان میشود :

دانلود ویدیو

بسیاری از مردم هوستون در شبکه های اجتماعی آورده اند که این جسم نورانی می تواند سفینه بیگانگان باشد یا حتی پروژه های فضایی که دولت امریکا در حال بررسی آنهاست؟

نظر شما چیست ؟ اصلا به وجود UFO ها اعتقاد دارید ؟

منبع : texasufosightings

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

23 دیدگاه

 1. در اینکه بسیاری از اینها تکنولوژی امریکاست شکی نیست
  ولی باز این دلیل نمیشه صددرصد یوفوها را انکار کنیم. تا زمانیکه شایعه ها هستند احتمالات هم وجود دارند

 2. سلام دوستان نظر منو حتما بخونید

  اولا که من نمی خوام این قضیه رو انکار کنم چون همه چیز ممکنه اما من مطمئنم اگه همچین چیزی وجود داشته باشه
  نمیاد با سرعت ماشین و به آرومی حرکت مطمئنن همچین چیزی وجود داره اما این ها غیر ممکنه خودشون میگن اومدن رو زمینی ها تحقیق کنن پس یعنی از هوش بالایی برخوردارن و می دونن که چه زمانی زمینی ها خواب و چه زمانی بیدارند پس ممکنه به سیاره ماهم بیان اما زمانی که مطمئنن هیچ کس نمی بینتشون

  در جواب دوستی که گفته چرا فقط رو سیاره ما تحقیق می کنن هم بگم که: تو مگه تو سیارات دیگه هم بودی که می گی چرا فقط رو سیاره ما تحقیق می کنن

 3. دوستان عزیز. به تمام مقدساتم قسم میخورم که من سه تا از اینا رو دیدم تقریبا دوسال پیش بود. من دانشجوام و ادمه صادقی هم هستم طوری که وقتی به اقوام خودم گفتم به راحتی باور کردند. ولی واقعا چون نمیدونستم باید به کجا اطلاع بدم و وقته در گیر شدن رو نداشتم پیگیر نشدم. الان هم که به طوره اتفاقی به این صفحه برخوردم یاده اون موقع افتادم ولی من خیلی از نزدیک تر دیدمشون. دوست دارین باور نکنین ولی من کملا از نزدیک و در کشوره خودمون دیدم. بعده اون هم رفتم یه گوشیه جدید خریدم که اگه بازم دیدم فیلم برداری کنم ولی دیگه پیش نیومد. نمی دونم که چیزی که من دیدم فرا زمینی بود یا نه ولی هرچی که بود بشقاب پرنده بود وساخت ایران نبود چون شکل و تکنولوژیه واقعا عجیبی داشت.اگه کسی میدونه به کجا میشه اطلاع داد و وقتش رو داره به من بگه البته فکر نمی کنم دیده هایه من که دو سال پیش بود ارزشی داشته باشه ولی گفتم که بدونید تو کشوره خودمون هم هست و من دیدمش.لاین:masoud7070 خداکنه شما هم ببینید واقعا چیزه هیجان انگیزی بود.

  • بهتره که مشاهداتتون به صورت دقیق مکتوب کنید

   • راستش در اون زمان برایه در اوردنه خرجه دانشجواییم وشهریه ام و اینکه بیکار نباشم توسطه پدرم که تو کاره املاک هست معرفی شدم برایه نگهبانی از یه پروژه ساختمونی که منم اولش قبول نکردم ولی بعدش که رفتم و کار و از نزدیک دیدم که یه کانکسه نگهبانی با تمامه امکانات داشت قبول کردم. سرتون رو درد نیارم یه شب که داشتم میرفتم یرایه نگه بانی (ساعت ۱۰ ونیمه شب بود تقریبا)و من از تاکسی پیاده شدم که تا محله کارم پیاده ده دقیقه فاصله بود.همینطور که داشتم میرفتم صدایی شندیم مثله باز بودنه شیره گاز یا باد که لحظه به لحظه بیشتر میشد سمته صدا رفتم که دیدم صدا خیلی شدید شد ولی از زمین نمیاد. وقتی بالا رو نگاه کردم شیئه گزدی رو دیدم که گرد تا گردش شعله هایهه داشت و اتش میزد از مخزن هاش بیرون و فاصلش از زمین حدودا سه تا ساختمونه چها طبقه بود واقعا شکه شدم صدایی که میشنیدم از شعله هایه اون بود و کاملا هم ثابت بود میخواستم که ازش فیلم بردارم ولی گوشیم از اون نوکیا هایه قدیمی بود و تو تاریکی هیچی توش معلوم نبود.سی ثانیه مبهوتش بودم که یهوشعله هاش بیشتر شد یکم و با سرعته زیادی دور شد و یکم که دور تر شد دوتایه دیگه هم از دو سمتش بهش اضافه شدن و با سرعته زیادی دور شدن و من تا کاملا دور شدنشون مات نگاهشون کردم و با سرعته زیادی دور شدن.بعده اونرفتم یه گوشیه بهتر گرفتم ولی دیدم دیگه تکرار نشد که فیلم بردارم . به خانوادم همگفتم ولی همونطور که گفتم نمی دونستم باید به کجا بگم و وقتش رو هم نداشتم. حتی از فرطه هیجان رفتم به مهندس ها هم بگم سره کار ولی دیر رسیدم کسی نبود رفتم سره نگه لانیم واستادم. بازم اگه جاییش گنگبود در خدمتم ماجرا واسه دو سال پیشه لاینم رو هم واسه ارتباطه بیشتر بالا گزاشتم.من به هیج وجه ادمه خیال باف و اهله این حرفا نیستم و تا چیزی رو نبینم باورم نمیشه ولی این قضیه کاملا واقعیه و راستش رو گفتم واسه دوستانی که تاکید داشتن چرا فقط تو امریکا دیده میشه چونتوایران بستر عنوان کردنش وجود نداره. نمونش خوده من که نمی دونستم اینو کجا باید بگم واصلا بیان کردنش ارزشی داره یا نه….

  • دوست عزیز دقیقا تو کجای کشور دیدینشون یه کم توضیحات دقیق تری بدین بجای قسم خوردن کسی مجبور نیست باور کنه

 4. وجود داشتنشون غیر ممکن نیست.ولی چیزی که غیر عادی ویدیو های انتشار شدست.مثلا تو همشون سفینه هایی شبیه بشقاب پرنده وجود داره.

 5. اصلا اگه فضایی ها وجود دارند چرا گیر دادند به سیاره مگه ما تنها سیاره ای هستیم که درش حیات وجود داره و چرا فضایی ها فقط در امریکا دیده میشوند شاید امریکایی ها این چیزارو خودشون ساختن تا بگن چون ما تکنولوژی پیشرفته ای داریم واز همه بهتریم فضایی ها به کشور ما میان تا از ما بهره بگیرند و بر روی ما تحقیق کنند!!!

 6. اول جواب mehdi 1- چون هوا ابری است رعد وبرق می زند وربطی به یوفو ها ندارد. ۲- اینها تکنولوژی جدید امریکایی هستند واگر یادتان باشد ۲سال پیش هم درفضای ایران بودند وداشتند جاسوسی هسته ای از کویر ایران می کردند و هیچ یک از جنگنده های ایران هم نتوانستندبه نزدیکی آنها برسند. ۳- مطمئنا در سیارات دیگر هم موجودات زنده هستند ولی تا به حال کشف نشده اند .واگراینها سفینه های پرنده دیگر سیارات باشند چرا فقط در امریکا دیده می شوند وفقط باآنها ارتباط دارند؟ چرا در چین و روسیه و ژاپن که از لحاظ تکنولوژی کمتراز امریکا نیستند رفت و آمد ندارند؟؟ ممنون

 7. راست می گه مهدی اینم یکی از ازمایشات امریکاست چون چند سال پیشم یه بشقاب پرنده تو امریکا دیده شده بود

 8. در دو تصویر بعد از مشاهده بشفاب پرنده یک رعد برق زده میشه نمیدونم چرا رعد برق میزنه!

 9. محشششششررررررره دیوونه شدم فک کنم که سفینه موجودات فضایی باشه

 10. من به قدرت خدا شک ندارم و خدا بر انجام هرکاری قادر و تواناست

 11. غیر قابل باور است

 12. این هم حتما یکی دیگه از آزمایشای ارتش امریکاس

 13. واقعا چرا این چیزا تو امریکا دیده میشه

 14. من که به شخصه کاملا اطمینان دارم که موجودات فضایی وجود داند و به زمین هم میان

 15. واقعا شگفت انگیزه.ممنون گجت نیوز