تغییرات دردسر ساز در توییتر : مهم نیست طرف را دنبال نمی کنید ، توییت های او را باید ببینید !

تا امروز تنها توییت هایی در تایم‌لاین توییتر شما نمایش داده می‌شد که یا متعلق به افرادی بودند که آن‌ها را فالو کرده‌اید یا همان‌ها توییت فرد دیگری را ری‌توییت کرده‌اند. اما از امروز چنین سیاستی در توییتر تغییر کرده و کاربران این شبکه اجتماعی چه خوششان بیاید و چه نیاید، توییت های افرادی که فالو نکرده‌اند نیز در تایم‌لاین‌شان به نمایش در خواهد آمد.

اما تنها یک ویژگی مهم این توییت ها آن‌ها را مستحق حضور در تایم لاین شما می‌کند؛ محبوبیت! توییتر در اطلاعیه خود اظهار داشته که این توییت ها بر اساس الگوریتم خاصی و با توجه به میزان محبوبیت و درگیر شدن کاربران توییتر با آن‌ها انتخاب و در تایم‌لاین شما به نمایش در می‌آیند.

این اقدام هفته گذشته و طی یک تست برای تعدادی از کاربران توییتر فعال شد و از همان زمان باعث سر و صداها و انتقاداتی نسبت به این اقدام شد.

این اقدام شاید تا حدی شبیه به نیوزفید فیس بوک باشد که اطلاعات و پست‌هایی را از دوستان و دوستانِ دوستان کاربران در نیوزفید شان قرار می‌دهد، اما انجام چنین اقدامی در توییتر ماهیت این شبکه اجتماعی را با تغییری بزرگ روبرو می‌کند. توییتر شبکه ای است که توییت ها را بر اساس زمان مرتب می‌کند و تنها ری‌توییت ها هستند که گاه این رویه را اندکی تغییر می‌دهند، اما حضور توییت هایی که متعلق به افراد فالو شده نیست می‌تواند این نظم را تا حد زیادی بر هم بزند.

تنها کاربردی که برای این قابلیت متصور هستیم ایجاد بحث‌های بیشتر توییتری بر اساس یک توییت محبوب است. به هر صورت کاربران توییتر ناراضی‌اند و این اقدام را ورود به حریم شخصی و پیچیده سازی فرآیند تایم‌لاین شان عنوان کرده‌اند.

منبع : engadget

Twitter is officially putting tweets from strangers in your timeline

Twitter is officially putting tweets from strangers in your timeline

You know how Twitter started inserting others’ favorites and follows into your timeline? As it turns out, it’s not an experiment — it’s official policy. We now know that the social network recently updated its timeline explanation to confirm that it’s adding tweets from strangers, new accounts to follow and other “popular” content to your feed. Like you might have suspected, the company is trying to make your stream “even more relevant and interesting” by showing you material you might not otherwise have seen. It’s reassuring that Twitter isn’t simply broadcasting everything you do. However, as Quartz notes, it still represents a big change to the way the service behaves. Outside of ads, the timeline has always focused on showing you the latest content from people you meant to follow. Now, it’s a more Facebook-like experience where the company chooses a bit of what you see in an attempt to get more active users and boost its ad revenue. You shouldn’t miss out on any of the action, but you may have to wade through some clutter (and become some of the clutter) to get what you want.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. من که زیاد از توییتر استفاده نمیکنم و واسمم فرقی نمیکنه چی پیش میاد