تماشا کنید : چالش سطل آب یخ به گجت ها هم کشیده شد ، گلکسی اس ۵ رقبا را چالش دعوت کرد !

حتما شما هم با موج چالش سطل آب یخ آشنا هستید ، چالشی که از اشخاص معروف دنیای تکنولوژی آغاز شد و کم کم به همه سرایت کرد.به لطف فرصت طلبی سامسونگ اکنون این چالش ابعاد جدیدی پیدا کرده و به گجت ها کشیده شده است.بله گلکسی اس ۵ سامسونگ با ریختن آب سرد روی خود، اچ‌تی‌سی وان ام۸ و آیفون ۵S و لومیا ۹۳۰ را به چالش طلبیده است.چالش سطل یخ از افراد شجاع می خواهد طی ۲۴ ساعت آینده یک سطل مملو از آب سرد و یخ را روی سرشان خالی کنند. یا اینکه برای مبارزه با بیماری ALS مبلغی (معمولا ۱۰۰ دلار) را هدیه کنند. البته اگر هر دو کار را انجام دهند که خیلی بهتر است!

اما اینبار این چالش نه با هدف مبارزه با بیماری ALS ، بلکه با هدف تبلیغات یک اسمارت فون انجام شده است ، هرچند که بنابر اطلاعات موجود در یوتیوب، این اقدام توسط سامسونگ در جهت یاری به بنیاد Motor Neurone Disease انجام شده است.در واقع سامسونگ با این ویدیو می خواهد ویژگی ضد آب بودن پرچم دار خود ، گلکسی اس ۵ را به رخ رقبا کشیده و محصول خود را بیشتر مطرح کند.

در این ویدیو سطل آب یخ بر روی گلکسی اس ۵ سامسونگ ریخته شده و سپس خود گوشی آیفون ۵S، اچ تی سی وان M8 و لومیا ۹۳۰ نوکیا را به این چالش دعوت می کند.

دانلود ویدیو

نکته ای که در این داستان حائز اهمیت است ، انتخاب محصولاتی است که توسط گلکسی اس ۵ به این چالش دعوت شده اند.ظاهرا سامسونگ جرأت به چالش کشیدن محصولی مثل اکسپریا Z2 سونی را با توجه به استاندارد های بالاتر برای مقاومت در برابر نفوذ آب ،  نداشته است.

منبع : gsmarena

Samsung Galaxy S5 takes the ALS Ice Bucket Challenge

Samsung Galaxy S5 takes the ALS Ice Bucket Challenge

If you haven’t heard of the ALS Ice Bucket Challenge you must just be coming out of a cave. The Challenge has become so popular that it has passed from people to smartphones.

The Samsung Galaxy S5 follows in the footsteps of many celebrities and got splashed with freezing water.

The Galaxy S5 nominated the Apple iPhone 5s, HTC One (M8) and Nokia Lumia 930, all phones without water resistance. The IP58-certified Sony Xperia Z2 was conspicuously left out (the Galaxy S5 itself is IP67-certified).

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*