تماشا کنید : پاسخ HTC One M8 ، لومیا ۹۳۰ و آیفون ۵S به سامسونگ در چالش سطل آب یخ

این روزها تعداد زیادی از بزرگان و رؤسای دنیای فناوری وارد چالش سطل آب یخ شده‌اند.در این چالش که از مدتی پیش شروع شده است، آدم‌های مشهور برای آگاه‌سازی مردم در مورد بیماری عصبی ALS و تشویق افراد به دادن کمک‌های مالی برای تحقیقات در مورد این بیماری، باید یک سطل آب یخ روی خودشان خالی کنند و یا باید کمک مالی انجام بدهند. هر فردی که وارد این بازی می‌شود، باید ۳ فرد دیگر را به این چالش دعوت کند.

از میان گجت‌ها، گلکسی اس ۵ سامسونگ تبدیل به نخستین گجتی شد که در چالش آب یخ شرکت کرد. سامسونگ در یک مانور تبلیغاتی برای تأکید روی یکی از جنبه‌های مثبت گوشی خود، گوشی خود را وارد چالش کرد و بعد آی‌فون ۵s، اچ تی سی وان ام ۸ و نوکیا لومیا ۹۳۰ را که ضدآب نیستند را نیز  به چالش دعوت کرده است!

ویدیوی چالش سطل آب یخ سامسونگ گلکسی اس ۵ :

دانلود ویدیو

حال هر سه گوشی به چالش دعوت شده ، پاسخ سامسونگ را داده اند و درحالیکه این شرکت گمان می کرد هیچ کدام از این نامزدها نمی توانند در این چالش موفق شوند، هر سه گوشی به طرز جالبی تواستند با موفقیت مرحله سخت خیس شدن در آب را از سر برهانند.

در ادامه ویدیوی پاسخ این سه گوشی را به دعوت سامسونگ برای اجرای چالش سطل آب یخ مشاهده می کنید.ویدیوی اول مربوط به اچ تی سی وان ام ۸ و نوکیا لومیا ۹۳۰ بوده و در ویدیوی دوم آیفون ۵ اس را مشاهده می کنید.

ویدیوی چالش سطل آب یخ اچ تی سی وان ام ۸ و نوکیا لومیا ۹۳۰ :

دانلود ویدیو

ویدیوی چالش سطل آب یخ آیفون ۵S :

دانلود ویدیو

منابع : PhoneArena | iMore

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۰ دیدگاه

  1. ناچ نوکیا اینقدر حساس بود که وقتی یخ ها بهش میخورد عمل میکرد!!..

  2. عرفان جان سلام و خسته نباشی میشه لطفن بخش ویرایش واسه نظرات بذارید؟؟؟

  3. بازم معذرت یکم سرم شلوغه ۵s

  4. معذرت میخوام s5اخه این سامسونگ از اسم گذاری واسه اسمارت فوناش از اپل تقلید کرده دیگه خودتون ببخشید بعضی مواقع اشتابه میشه

  5. به نظر که مشکوک میرسه بعد از این چالش اسمارت فونا مثه حالت قبلی پاسخ گو باشن..با این که طرفداره وان و s5هستم ولی یه کاسه ای زیر نیم کاسس شک نکنید

  6. این جوری که مشخص نمیشه بعد انجام این عمل اون اسمارت فون سالمه یا نه باید بعد از این کار حداقل چندبار با گوشی کارمیکرد وبلندگو و… گوشی ها رو چک میکردن.

  7. دمش گرم اپل ینی حال کردما حاااااااال کردم که سامسونگو ضایع کرد