ال جی اولین تلویزیون OLED 4K جهان را روانه بازار می کند

تلویزیون های OLED 4K برای اولین بار در نمایشگاه CES 2013 به جهانیان معرفی شدند و اکنون ال جی به عنوان اولین کمپانی در جهان این محصولات را روانه بازار خواهد کرد.

شرکت ال‌جی امروز اعلام کرد که به زودی فروش تلویزیون‌های OLED 4K (یا رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ پیکسل) را در دنیا آغاز می‌کند. این تلویزیون‌ها در سایزهای ۷۷ و ۶۵ اینچ تولید شده‌اند و ال‌جی علاوه بر ضمیمه کردن عنوان «نخستین تلویزیون OLED 4K جهان» به محصول خود، خبر از ارائه بهترین کیفیت تصویری را نیز در آن‌ها داده است. این کیفیت به دو دلیل عمده ایجاد شده است؛ نخست انحنادار بودن صفحه نمایش آن است که مدتی است تب و تاب آن در بازار به راه افتاده است و دلیل دوم استفاده از دیودهای ساتع کننده نور ارگانیک در کیفیت Ultra HD است.

LG_4K_OLED_TV_02

به گفته رئیس و مدیرعامل شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی: «تلویزیون OLED 4K ال‌جی اوج دستیابی به فناوری و الگوی جدیدی است که پویایی نسل آینده تلویزیون در بازار را تغییر خواهد داد. OLED به عنوان قدم تکاملی بعدی در فناوری نمایشگر نقش اصلی را در تغییر مجدد صنعت ما بر عهده خواهد داشت. وقتی می‌گویم OLED 4K بازی را تغییر می‌دهد کاملاً مطمئن هستم که این اتفاق می‌افتد.»

LG_77_4K_OLED_TV_02

صفحه‌نمایش باریک و منحنی تلویزیون OLED 4K ال‌جی که پایه‌ای روان شبیه به برگ دارد بسیار شیک و سینمایی است. برای انعطاف در نصب، ۶۵EC9700 و ۷۷EG9700 را به دیوار هم می‌توان متصل کرد. سیستم صدای چندکاناله ULTRA SURROUND ال‌جی عملکرد صوتی داردکه کیفیت تصویر برتر در این تلویزیون را نمایان می‌سازد. سیستم صدای ULTRA SURROUND با همکاری کارشناس صنعت، هارمان کاردون، طراحی شده و محیطی غنی و با جزییات فراوانی را ایجاد می‌کند که حس غوطه‌ور شدن بیننده را بیشتر می‌کند.

LG_77_4K_OLED_TV_03

تلویزیون ۴ OLED K ال‌جی جایزه بهترین ابتکار را از نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی (CES) دریافت کرد. این تلویزیون بر پایه پلت‌فرم webOS با کاربری ساده‌اش ساخته شده است و مجموعه‌ای از امکانات و کاربردهای راحت را ارائه می‌دهد که تحت مفهوم اصلی اتصال ساده، تغییر ساده و کشف ساده ایجاد شده است. webOS به تازگی توسط انجمن معتبر صدا و تصویر اروپا (EISA) برای رابط کاربری استثنایی و ملموس تأیید شده است.

LG_4K_OLED_TV_01

مدیرعامل شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی افزود: «انتظار می‌رود تلویزیون‌های OLED جایگزین فروش LCD در چند ساله آینده شوند و هیچ شرکتی مانند ال‌جی به این خوبی خودش را آماده نکرده است. مزایای OLED کاملاً واضح است. هیچ اعوجاجی در کیفیت تصویر نیست و مشکلاتی نظیر مات‌شدگی، اعوجاج و نشت رنگ در دستگاه‌های LED منحنی، دیگر در تلویزیون OLED منحنی وجود ندارد. تلویزیون
۴K OLEDنمایانگر ارزش عالی برای مشتری از نظر بازتولید رنگ، نسبت کنتراست، جزییات و زاویه دید است»

پیش‌فروش تلویزیون K۴ OLED در ابعاد ۶۵ و ۷۷ اینچ از همین هفته در کره آغاز شده و در بازارهای اصلی امریکای شمالی و اروپا هم مدتی پس از آن عرضه خواهد شد. بازدیدکنندگان از IFA می‌توانند از ۵ تا ۱۰ سپتامبر با بازدید از سالن ۱۱٫۲ مِس برلین، می‌توانند تلویزیون‌های ۴K OLED ال‌جی را از نزدیک ببینند.

منبع : lgblog

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. واقعاً محشره فقط متاسفانه خیلیا پول خریدشو ندارن مبارک اونایی که دارن