گوشی های 2017 اپل آیفون ادیشن

نام گوشی های ۲۰۱۷ اپل آیفون ادیشن ، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس خواهد بود

یک منبع ادعا می‌کند نام گوشی های ۲۰۱۷ اپل که هفته آینده معرفی می‌شوند آیفون ادیشن (iPhone Edition)، آیفون ۸ (iPhone 8) و آیفون ۸ پلاس (iPhone 8 Plus)‌ خواهد بود.

۱۱ روز مانده به رونمایی از آیفون های مدل ۲۰۱۷ اپل به نظر می‌رسد پرونده‌ی جدیدی مربوط به نام این محصولات به روی میز آمده و منابعی در شنژن ادعا می‌کنند که پکیج کامل این گوشی های جدید را دیده‌اند.

با توجه به این منابع، به نظر می‌رسد گوشی های ۲۰۱۷ اپل شامل مدل‌های آیفون ۸ (جایگزین آیفون ۷)، آیفون ۸ پلاس (جایگزین آیفون ۷ پلاس) و آیفون ادیشن (مدل ویژه دهمین سالگرد فروش آیفون‌ها) ‌باشند. یکی از تولیدکنندگان قاب موبایل ادعا می‌کند به اطلاعات تازه و بسیار مهمی از این محصولات دست پیدا کرده است. دیگر قاب سازان نیز لیبل‌های خود را با استفاده از این اطلاعات چاپ کرده‌اند و حتی آن‌ها را به صورت خصوصی به خرده فروشان نشان داده‌اند.

آیفون ادیشن نخستین محصول کمپانی اپل خواهد بود که از یک پنل اولد و نمایشگر لبه به لبه برخوردار است. به جای تاچ آی دی، این گوشی از یک سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی بهره می‌برد که می‌تواند گوشی شما را قفل گشایی کرده و هویت شما را تایید کند. یک باتری با شکل “L” نیز نشان دهنده ظرفیت زیاد این باتری در داخل گوشی آیفون ادیشن است. کاربران قادر خواهند بود با ضربه بر روی صفحه آن را فعال کنند و یک شارژر وایرلس اختیای نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این دیوایس از یک چیپست جدید اپل A11 قدرت می‌گیرد.

قیمت آیفون ادیشن بیش از ۱۰۰۰ دلار است

اپل چند روز پیش دعوتنامه‌های رویداد ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) خودش را برای اصحاب رسانه منتشر کرد. کوپرتینو قصد دارد در این رویداد که در اپل پارک جدید و سالن تئاتر استیو جابز فقید از سه مدل آیفون ادیشن ، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس خود پرده برداری کند. انتظار می‌رود قیمت آیفون ادیشن در محدوده‌ای بین ۱.۰۰۰ دلار و ۱.۴۰۰ دلار باشد. ما همچنین انتظار داریم تا هفته آینده که این رویداد برگزار می‌شود، اطلاعات و اخبار جدیدتری از این محصولات به دست ما برسد. گجت نیوز را دنبال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه