نسخه جدید گوگل کروم برای اندروید عرضه شد؛ گوگل کروم 61 چه تغییراتی کرده است؟

نسخه جدید گوگل کروم برای اندروید عرضه شد؛ گوگل کروم ۶۱ چه تغییراتی کرده است؟

نسخه جدید گوگل کروم (Google Chrome) برای اندروید منتشر شد. علاوه بر تغییرات ظاهری این نسخه از مرورگر اندرویدی گوگل، بهبودهایی نیز در کروم ۶۱ ایجاد شده است.

نسخه جدید گوگل کروم در حالی راه خود را به سوی گوشی ها و تبلت های اندرویدی باز می‌کند که ورژن مخصوص ویندوز، مک و لینوکس آن، در هفته‌ای که گذشت عرضه شده بود.

بر اساس گفته‌های گوگل، قابلیت ترجمه صفحات در نسخه جدید گوگل کروم ۶۱ بهبود یافته است. به طور کلی، از این پس کاربران می‌توانند وب‌سایت‌هایی که زبان آنها با زبان گوشی متفاوت است را سریع‌تر و راحت‌تر ترجمه کنند. جهت انجام این کار، نوار ابزاری جمع و جور و زیبا در گوشه بالای مرورگر تعبیه شده است.

علاوه بر این، در نسخه جدید گوگل کروم برای اندروید کاربران این امکان را دارند تا با ابزاری بهبودیافته، تصاویر موجود در صفحات وب را به صورت مستقیم در شبکه‌های اجتماعی پست کنند. در گوگل کروم ۶۱  با نگه‌داشتن انگشت خود بر روی یک تصویر، گزینه‌های جدید را در منوی ظاهر شده می‌بینید. همچنین، در جدیدترین نسخه اندروید مرورگر گوگل کروم بهبودها و رفع اشکال‌های زیادی ایجاد شده که به امنیت بیشتر مرورگر کمک خواهد کرد.

گوگل تایید کرده که نسخه جدید گوگل کروم برای اندروید عرضه شده و کاربران می‌توانند آن را طی روزهای آینده از طریق فروشگاه نرم افزاری گوگل (Play Store) دانلود، و یا نسخه فعلی خود را آپدیت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بروزرسانی گوگل هواوی نیازدارم برنامه رو باز نمی کنه