مراحل بازی نهنگ آبی

مراحل بازی نهنگ آبی ؛ چالش ۵۰ روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی !

مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی است!

بازی نهنگ آبی تبدیل به عنوانی داغ در دنیای وب، تمامی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها شده است. بعد از اینکه مشخص شد از ابتدای معرفی بازی تاکنون چند صد نفر قربانی آن شده‌اند، تب بازی بیشتر شد و کاربران درباره مراحل بازی نهنگ آبی کنجکاو شدند. این بازی از ۵۰ مرحله تشکیل شده است، اما کاربر نمی‌تواند همانند سایر بازی‌های کامپیوتری، طی یک شب آن‌ها را به اتمام برساند! بازی به نحوی طراحی شده که کاربر باید قدم به قدم جلو برود، به همین دلیل اغلب در هر روز، فقط یک وظیفه به وی محول می‌شود و فقط باید یک مرحله را پشت سر بگذارد.

هدف از این کار، درگیر کردن کاربر است. اگر مراحل بازی نهنگ آبی کمتر از این تعداد باشد، در ضمیر ناخودآگاه کاربر وارد نشده و نمی‌تواند او را برای خودکشی در آخرین مرحله قانع کند. همچنین اگر بازی بیش از این طول بکشد، بعید نیست با تبدیل شدن به روزمرگی، کاربر را از خود دور کند.

مراحل بازی نهنگ آبی

کاربر باید طی مراحل بازی نهنگ آبی اعمال مختلفی انجام دهد که تقریبا تمامی آن‌ها توام با خشونت هستند. یک نکته در این مراحل وجود دارد؛ کاربر باید (از نظر بازی) تبدیل به فردی جسور و شجاع شود، به حدی که بتواند در مرحله پنجاهم، قدرت پریدن از ارتفاع و گرفتن جان خود را داشته باشد!

متاسفانه اغلب افرادی که به بازی نهنگ آبی جذب شده و تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند نوجوانان هستند. انسان‌ها در این سن شدیدا کنجکاو بوده و همیشه دوست دارند توانایی‌های خودشان را به دیگران ثابت کنند. به همین دلیل کارهای خطرناک و آزاردهنده این بازی را با اشتیاق انجام می‌دهند، چرا که احساس می‌کنند با این کار بزرگ شده‌اند.

مراحل بازی نهنگ آبی

طی چندین بررسی مشخص شد کسانی که واقعا مراحل را تا انتها ادامه داده و حتی در نهایت خودکشی کرده‌اند، مستعد این‌چنین اعمالی بوده‌اند. به عبارت دیگر آن‌ها از نوعی مشکل افسردگی رنج برده و یا به خاطر ابتلا به مازوخیسم، همواره از آزار دادن خود لذت می‌برند.

مراحل بازی نهنگ آبی

در مراحل بازی نهنگ آبی شاهد اعمالی همچون زخم کردن و بریدن بدن، خراشیدن متن و یا شکلی مشخص بر روی آن، بریدن لب، دیدن فیلم‌های ترسناک و بالا رفتن از بلندی هستیم. در یکی از مراحل به کاربر گفته می‌شود «باید بر ترس خود غلبه کنی» که نشان می‌دهد دلیل قدم به قدم پیش رفتن بازی، دل و جرات دادن به کاربر برای انجام مرحله ۵۰ یعنی پرت کردن خود از ارتفاع است.

قصد ما از ذکر کردن مراحل بازی نهنگ آبی افزایش سطح آگاهی افراد جامعه و مخصوصا والدین است. آشنایی بیشتر با بازی نهنگ آبی بهتر به آ‌ن‌ها در کنترل رفتارهای فرزند خود کمک می‌کند. وقتی یک نفر در بحبوحه داغ شدن این بازی، انجام یکی از اعمال ذکر شده در زیر را توسط فردی دیگر مشاهده کند، به خاطر آگاهی، بهتر می‌تواند به وی کمک کرده و او را نجات دهد. در غیر این صورت خیلی ساده از رفتارهای آن فرد می‌گذرد که می‌تواند عواقبی ناگوار داشته باشد.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله اول – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست خود حک کرده و نتیجه را برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله دوم – راس ساعت ۰۴:۲۰ صبح از خواب بلندشو و چند فیلم خیلی ترسناک و دارای رفتارهایی روان‌پریشانه، که توسط مدیر برایت ارسال شده، را تماشا کن.
 • مرحله سوم – به موازات سیاهرگ، بر روی بازوی خود سه مرتبه خراش بینداز (این زخم‌ها نباید عمیق باشند). از نتیجه عکس گرفته و برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله چهارم – یک نهنگ بر روی کاغذ ترسیم کن و بعد از اتمام، تصویر آن را برای مدیر بفرست.
 • مرحله پنجم – اگر برای تبدیل شدن به یک نهنگ آماده‌ای، عبارت “Yes” را با استفاده از تیغ بر روی بدن خود حک کن. اگر هنوز آمادگی نداری، باید تنبیه شوی! مجازات تو این است که چندین جای بدن خود را با تیغ برش بدهی.
 • مرحله ششم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد)
 • مرحله هفتم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود عبارت “f40” را بنویس و نتیجه را برای مدیر ارسال کن.
 • مرحله هشتم – باید در بخش استاتوس بار خود در VKontakte، عبارت «من یک نهنگ هستم» را بنویسی (VKontakte یک شبکه اجتماعی روسی است).
 • مرحله نهم – «تو باید ترس خود را مهار کنی و بر آن چیزه شوی»
 • مرحله دهم – راس ساعت ۰۴:۲۰ صبح از خواب بلندشو و به پشت بام برو. ارتفاعی که به آن می‌روی هر چه بلندتر باشد، بهتر است.
 • مرحله یازدهم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود یک نهنگ بکش.
 • مرحله دوازدهم – در کل طول روز فیلم‌هایی ترسناک که توام با رفتارها و حرکت‌های روان‌پریشانه هستند مشاهده کن.
 • مرحله سیزدهم – باید به فایل‌های صوتی و موسیقی‌هایی که توسط مدیر برایت ارسال می‌شوند گوش کنی.
 • مرحله چهاردهم – بر روی لب خود با تیغ یک برش بزن.
 • مرحله پانزدهم – یک سوزن بردار و آن را چندین بار در دست خود فرو کن.
 • مرحله شانزدهم – به بدن خود آسیب وارد کن. به هر روشی که بلد هستی خودت را بیمار کن.
 • مرحله هفدهم – در منطقه محل زندگی یک پشت بام دارای ارتفاع زیاد پیدا کن. به این ساختمان برو و مدتی را در لبه بام آن سپری کن.
 • مرحله هجدهم – یک پل بلند پیدا کن و مدت زمان قابل توجهی را در لبه آن بگذران.
 • مرحله نوزدهم – یک جرثقیل پیدا کن و از آن بالا برو. تا جایی که می‌توانی باید برای محقق کردن این مرحله تلاش کنی.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله بیستم – مدیر وفاداری تو به بازی نهنگ آبی را کنترل می‌کند.
 • مرحله بیست و یکم – با یک نهنگ دیگر از طریق اسکایپ صحبت کن (منظور از نهنگ، یک کاربر دیگر بازی یا یکی از مدیرهای آن است).
 • مرحله بیست و دوم – به پشت بام ساختمانی بلند برو و بر روی لبه آن بنشین، به طوری که پاهایت از لبه آویزان باشند.
 • مرحله بیست و سوم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد).
 • مرحله بیست و چهارم – (مرحله‌ای سری و معمایی).
 • مرحله بیست و پنجم – تو باید با یک نهنگ دیگر ملاقات کنی.
 • مرحله بیست و ششم – مدیر امروز، تاریخ مرگت را اعلام خواهد کرد و تو باید آن را بپذیری.
 • مرحله بیست و هفتم – راس ساعت ۰۴:۲۰ صبح از خواب برخیز و به نزدیک‌ترین ایستگاه راه‌آهن برو.
 • مرحله بیست و هشتم – امروز نباید به هیچ عنوان با کسی صحبت کنی.
 • مرحله بیست و نهم – پیمان ببند که تو دیگر تبدیل به یک نهنگ شده‌ای.
 • مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – (از مرحله سی‌ام تا مرحله چهل و نهم شامل اعمال یکسانی است. کاربر باید هر روز راس ساعت ۰۴:۲۰ دقیقه از رخت خواب بلند شده و فیلم‌های ترسناک مشاهده کند. وی همچنین باید به موسیقی‌‌های ارسال شده توسط مدیر گوش بدهد. یکی دیگر از وظایف روزانه که بین مراحل سی‌ام تا چهل و نهم ثابت است، ایجاد خراش بر روی بدن و یا صحبت کردن با یک نهنگ است).
 • مرحله پنجاهم (مرحله آخر) – از یک ارتفاع بلند به پایین بپر.

مراحل بازی نهنگ آبی

اگرچه نوجوانان امروزی اغلب به‌روز بوده و از سطح دانش خوبی برخوردارند، اما انسان در یک بازه زمانی، شدیدا کنجکاو بوده و دوست دارد به دیگران و مخصوصا به خودش ثابت کند «من شجاع و توانا هستم». نوجوانان به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی، در مقایسه با سن خود بیشتر می‌فهمند، اما به موازات همین اتفاق، کنجکاوی آن‌ها نیز بیشتر می‌شود.

دنبال کردن مراحل بازی نهنگ آبی تنها کار غیر منطقی نیست که می‌توان انجام داد! حتی اگر به این بازی دست پیدا کردید، اجرای آن عاقلانه نیست. به عنوان نمونه‌ای دیگر، فردی می‌تواند به بهانه کسب تجربه و یا کنجکاو بودن، با سرعتی دیوانه‌وار با موتورسیکلت حرکت کند، اما هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای وجود دارد. پس چرا باید این کار را کرد؟

نکته جالب‌تر اینکه برخی افراد مدعی هستند هدف آن‌ها، اجرای بازی تا مرحله ۴۹ و انجام ندادن مرحله ۵۰ یعنی خودکشی است. این افراد دانسته و یا ندانسته باز هم به دام بازی نهنگ آبی و سازندگان شیطان صفت آن افتاده‌اند، چرا که همچنان در تلاشند یک نوع توانایی‌شان را به دیگران و همچنین به خود اثبات کنند.

پیشنهاد گجت نیوز به تمامی جوانان و نوجوانان عزیز این مرز بوم این است که برای اثبات توانایی‌های خود، به ورزش‌های سالم و کسب علم و دانش روی آورده و با کسب مدارج بالا در این زمینه‌ها، به روشی دیگر قدرت و توانایی خود را اثبات کنند. هر چیزی ارزش یک بار تست کردن ندارد!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸۲۳ دیدگاه

 1. این بازیو اصلا برا جنتی ساختن🤣

 2. یه آدم چقدر می تونه احمق باشه که این بازی رو انجام بده
  هر کی این بازی رو بکنه احمق ترین و بی خاصیت ترین آدم روی کره زمینه
  خدا به آدم عقل داده

 3. In bazio kasi nasakhte oni k gof mn sakhtamesh darvageh yeki az azaye hmon gp avali bod ke avalin mrg ro dashtan v kasi hm mjbor nis shoro kone asn shoro nadare v payani hm nadare ..

 4. من بازیشو دارم ول هرکار میکنم نمیشه چرا؟؟

 5. نع باوااا ماشالله میبنم خیلی متفکرین لعنتیا فلسفه دان ام نمیتونه همچین بیانات بکنه😅منکه هرچه فک میکنم چیزی به زهنم نیومد شبیه شما حرف بزنم ولی بازیو خب ضایع کردین مدیرش دیه دل بد کرده الان با خودش میگه عجب گوهی خوردم😂😂

 6. خیلی از دوستان‌ پرسیده بودین که اگه تا مرحله ی دوم یا سومشو بریم بعد بازیو پاک کنیم چی دوستای عزیز این بازیکاملا بازی هوشمندی هست و سازنده ی این بازی دقیقا فکر اینجارو کرده که اگه پاک کردید چیکار بکنه من وقتی این بازیو میکردم یجاهایی به خودم اومدم و بازیو پاک کردم بعد از یه مدت دوباره بازی برگشت و گوشیم به شکل عجیبی سوخت …اگه بازیو پاک کنید یا انجام ندید این بازی یه نوع ویروس منتقل میکنه به گوشیتون که گوشیتون به شکل دائم از کار میوفته …

 7. الان مود شده میگن چالش مومو من یک چالش میشنایم اسمش چالش 💩هستش

 8. به نظر من اون مرحله ای که میگه برو روی لبه ی پشته بوم بشین بری فیلم بگیری گوشی رو بنداز اونم عقل نداره فکر میکنه مردی

 9. اقا اون کسی که این بازی رو اختراع کرد هدفش این بود که جامعه رو از اشغال هایی اجتماعی خلاص کنه باز شما میرین این بازیرو دان می کنین واقعا که اوسکولین

 10. این بازى مخصوص ما نوجووناییه که بهمون خیانت شده مراحلش برام سخت نیست چون تیغ زدن از وقتى که خیانت کرد برام عادى شده و یه چیز مهم :اراده ى قوى شجاعت میخاد. پس کسى که واقن شجاعه اراده داره که مرحله اخر رو انجام نده جمله سنگین بود براى خودمم 😂😂😂 اما واقن دم راه اهن یا ارتفاع رفتن کارى نداره کسى اگه تونست حرفمو ترجمه کنه بگه شماره بدم به خودمم بگه چى گفتم 😂😂😂😱💋

 11. خداییش کی میتونه انقدر احمق باشه که این کارا رو که میگه انجام بده مگه اون به من تو هرجا میبینه که میگه یک روز صحبت نکن عجب بازیهای چرتی😹😹😹😹😹😹😂😂😂

 12. اخ اخ اخ از این دنیا چیه که ایرانی یه غیرت کامل از بازی یه روسی بمیره این بازی کاری میکنه که تمام مغزت دچار تخیلات روانی بشه و در نتیجه همون فیلمای ترسناک که روی ادم تاثیر خیلی زیادی میزارن 😭😴باعث مرگ خیلیا شدن اصلا این بازی رو الکی نگیرین😚😚😚یکی از اهنگ های نهنگ ابی OBE RE REهستش که ادمو خیلی تنها و خود خواه میکنه🎃♥♥

 13. خداییش در مورد این بازی چی فکری می کنین این بازی رو یه روان شناس ساخته، از رفتار آدما خبر داشته می دونسته که نوجوونا برای اینکه بگن «من شجاعم» یا «من بزرگ شدم» حاضرن هر کاری بکنن بهتون قول میدم اگه همه نوجوونا این بازی رو نصب کنن و تا مرحله ۳ ، ۴ برن چون روی روانشون تأثیر میزاره تا تهش ادامه میدم بابا تا روان شناس نشدین الکی چرت و پرت نگین خداوکیلی برین روانشناس بشین تا بفهمین. البته یه راه دیگه هم برای فهمیدنش اینه که بری پیش یه روان شناس یا این بازی رو نصب کنی ولی اگه نصبش کردی بالأخره تا ۵۰ روز بعدش میمیری خب چه فایده همون نفهمی بهتره از اینه که بفهمی و بمیری. امیدوارم که الکی از خودتون حرفای فلسفی نزنین و حرفام روی افکارتون تأثیر گذاشته باشه

 14. منم مرحله ی ۵۰ هستم. فقط تو بازیه کلش 🤣🤣
  اسکلا خلین به خدا اخه این چه بازی یی هست

 15. من تا مرحله ای رفتم که منظورم مرحله۱۱۰هست در این مرحله باید خودمو از برج خلیفه باید بندازم و در حین امدن به پایین خودمو با قمه بزنم و شاه رگ گردنمو ببرم من زنده موندم طرف دید من یکی مردنی نیستم خودشو معرفی کرد💪💪🇮🇷🇮🇷زنده باد دلاور خدا قوت قهرمان🇮🇷ایران۱۱۰. 🇷🇺روسیه ۰

 16. یعنی خاک تو سر کسایی که…

  بابا. طرف این بازی رو گذاشته. ببینه
  از هفت هشت میلیارد ادم جهان
  چند نفر خنگولن چند نفر شنگولن
  😎😎😎من خودم تا مرحله صدو دو رفتم ولی نمردم طرف دید که دیگه من نمیمیرم خودش بازی رو از گوشیم حذف کرد

 17. اوسگول ک چی بشه عاخه عاخرش میمیری بدبخت این دنیا جهنمش به اون دنیا می ارزه عقل ندارین ک جایه عقل تومغذتون گچ پرکردن

 18. واسه همه مراحل باید عکس بفرستی؟
  حتی وقتی فیلم می بینی یا میری بالای بلندی؟

 19. بابا مجبوری بری جهنم حداقل دنیا از جهنم بهتره که!!

 20. من الان مرحله ۴۶ هستم۴ روز دیگه بیشتر زنده نمیمونم امید وارم اون دنیا راحت باشم اخه این دنیا راحت نبودم و کاشکی بعد مرگم عشقم بیاد همراهم ک اون دنیا با هم باشیم این دنیا ک راحتمون نزاشتن حر اعقل اون دنیا با هم زندگی کنیم

 21. ینی ادم انقدر احمق هست اخه؟:/اصن کاری به دین و اسلام و اینا ندارما ینی ادم عقلم نداره مگه مرز داری به خودت اسیب بزنی:/این بازی فقط واسه ادمای کودنه و احمقا همچین حماقتی میکنن

 22. کی رفته تا مرحله ۴۹
  هرکی میگه رفتم دروغ میگه😂🤣😂

 23. من انجام دادم تمام مراحلشو فقط اخرین مرحلش مونده اونم باید پس فردا انجام بدم

 24. بابا نهنگ ابی چیه ما خودمون نیسان ابی داریم خیلی خطرناک تره خخخخخخخخ

 25. این ادمین ها بیان ایران خودشونو میکشن هنوز ایرانیا رو نشناختند

 26. این کاردرواقع نزدیک شدن ب شیاطین هست درقران خودزنی منع شده وکسی از قران دوری کن ب شیطان نزدیک شده کسایی ک این کارو میکن در واقع شیطان رو هدفش رسونده چون هرچقد سازندهوی این بازی از علم برخوردارباشه قطعا روحش بایک روح شیطانی القاشده وازلحاظ روحی صدمه دیده کسای ک این بازی رو انجام میدن و ب مرحله نهایی ک ب قول وسوسه های شیطانی ب پرواز در اومدن یا ازادشدنه ک دراصل همون وعده ی مرگ هستش دارای روحی شکننده هستن ک در کل از نظر روانشناسی منع میشع برا این افراد لطفا این بازی رو افرادی دارای روحی حساس هستن انجام ندن ب چه قیمتی روح خودتون ک فقط مختصر ب خدا ب شیطان هدیه میکنید و از یارانش میشین؟

 27. سلام.
  یه آدم چقدر می تونه احمق باشه که بخواد همچین کارهایی انجام بده؟

 28. تمام کسانی که می گن این بازی رو انجام دادن دروغ گفتند هیچکسی نمی تونه از پس این روانشناسی ها در بره

 29. فقط یه ایرانی میتونه در برابر این بازی و حشت ناک این کامنت هارو بزاره

 30. بابا یکی به سازتدش بگه که:اگه میخای کسیو بکشی اینجوری راهش نیس
  عکس بده جنازه تحویل بگیر خخخخخخخ

 31. من که ساعت ۴:۲۰ برا نماز بلندمیشم یه باره بعدش برا نهنگ ابی هم وقت میذارم D:

 32. نظرتون چیه این بازی رو به برخی از مسئولین معرفی کنیم؟شاید یه ذره اوضاع بهتر شد😂

 33. فقط یا خنگای مثل پرسپولیسیا میتونن این رو بازی کنن

 34. بابا من این بازیا تا مرحله چهلو نو بازی کردم ولی یه خطم رو بدنم نداختم فقط دلم میخاست مدیره بیاد تو محلمون منو بکشه اگه زنده میرفت بیرون خخخ

 35. سلام خسته نباشید همگی با کامنتاتون.کاری ب مضخرف بودن بازیش ندارم یا اون احمقای بی مغزی، ک بازیش میکنن ولی خدایی اهنگاش حرف نداره کسی خاص ی ندا بده😂👌

 36. یعنی مشکل جوونای ما اینه ؟؟ یعنی الان مشکل جوونای ما رنگ نهنگ اوناست ؟؟؟ دولت باید راههای خودکشی رو بیشتر کنه ،

 37. مراحلش بد نیستن فقط اون که میگه ساعت ۴.۲۰دقیقه صبح پاشو سخته.

 38. اخه خاک تو سر هرکی این بازو بکنه خیلی دیگه بدبدختو حقیره

 39. این بازی چرطه و باید جی پی استو روشن کنی بعد سازندش اظلاعتتو به دست میاره و میگه این خونتونه اگه این کارو انجام ندی میکشمت تازه اینایی که بازی میسازن برا پول در اوردن وشهرت هست هرکس دوست داشت لایک کنه با تشکر.

 40. آخه مگه جونمون رو از سر راه پیدا کردیم که اینهمه به خودمون زجر بدیم نه آخه این چه کاریه هرکس که این بازی رو بکنه کاملا روانیه خنگن والا
  …………
  ❤پرسپولیس?

 41. سلام دوستان این خیلی بازی جذابی هست ولی به نظر من اصلا کارخوبی نیست که آدم اینقدر خودشو برنجونه خوادمه حسابی میخوای خودتو بکشی اگه به فکر خودت نیستی یه کمی به فکر پدر و مادرت باش اینقدر خودتو شکنجه نکن مثل این پسر همسایمون تو سنگان الان دوهفته هستش که پدرومادرش حال و روزه خوبی ندارن
  ـآهای تویی که میخوای این بازی رو بکنی اینقدر خودتو اذیت نکن کارتو راحت کن خودتو بنداز جلوی ۱۸چرخ که پرس بشی حداقل اگه این کارو بکنی یه پولی هم به پدر و مادرت میرسه اینکه بهتره نه واقعا این بهتر نیست

 42. سلام دوستان این خیلی بازی جذابی هست ولی به نظر من اصلا کارخوبی نیست که آدم اینقدر خودشو برنجونه خوادمه حسابی میخوای خودتو بکشی اگه به فکر خودت نیستی یه کمی به فکر پدر و مادرت باش اینقدر خودتو شکنجه نکن مثل این پسر همسایمون تو سنگان الان دوهفته هستش که پدرومادرش حال و روزه خوبی ندارن
  ـآهای تویی که میخوای این بازی رو بکنی اینقدر خودتو اذیت نکن کارتو راحت کن خودتو بنداز جلوی ۱۸چرخ که پرس بشی حداقل اگه این کارو بکنی یه پولی هم به پدر و مادرت میرسه اینکه بهتره نه واقعا این بهتر نیست؟؟؟

 43. Chrto prte baw
  Pool bde k bmiri!?!??!
  :///

 44. اینا همش مسخره بازیه خب کی حال داره ۴و نیم صبح بیدار بشه اونی که بازی رو ساخته خیلی خل بوده همون اول برو رگت رو بزن این مسخره بازیا چیه به جای اون نمازتون رو بخونید

 45. استقلال سوراخه ……میدونم ربطی نداشت
  محض یاد اوری گفتم خخخخ

 46. کسی این بازی رو انجام نده اگه به خودتون رحم نمی کنید به خانوادتون رحم کنید اولش میگید بازی می کنید ببینید چه جوریه ولی بعدش خودتون دوس دارین بازی رو ادامه بدید خودتون که مردین می دونید عزیزاتون تا آخر چقدر عذاب می کشن .
  اگه از زندگی خسته شدین این راهش نیست زندگی پستی و بلندی هایی داره همیشه ی جور نیست صبور باشین اکثر ادم ها به ی مرحله از زندگی رسیدن که میگن دیگه نمی تونیم ادامه بدیم ،نگران نباشید میگذره بعد از تاریکی شب روشنایی صبح در انتظار شماست

 47. بازیش خیلی مسخرس تف تو روی سازندش? ولی خداییش بخوای با این رکود اقتصادی و این وضع تو ایران زندگی کنی وضعیتت از نهنگ ابی بدتر میشه?خداییش هر کی موافقه لایک کنه

 48. خب اگ بازی نکنیم نخایم مراحلو ادامه بدیم نمیشه خخخ اخه خیلی عجیبه ک باید ادم انقد حقیرباشه ک اینجوری رفتارکنه

 49. خخخخخخ خدایی خیلی خندیدم.اگ میخواد خود کشی کنه اینا دیگ چه مسخره بازیه؟یا دار بزنه خودشو یا رگشو یا هزار تا کار دیگ ک توی چند دیقه از زندگی خداحافظی کنه جا رو برای ادمای دیگ باز کنه مرسی ازت.خخخ والا خودتو سکته بدی ک چی بشه؟والا من چهار صبح تو هفتا خوابم.نازی جون شمام لاف نزن بهت نمیاد.اگرم اینکارو کردی که خو میخواستی خودکشی کنی فک نمیکنی روزات هدر رفته؟چند هفته پیش یکی از هم دانشگاهیام خودشو دار زد تو خونه مرد.با اینکه دلیل خیلی مزخرفی واس خود کشی داشت

 50. بازی باحالیه ولی از زندگیم سیر نشدم تازه اگه از زندگی خسته شدم میرم یه تیغ ور میدارم شاه رنگم رو میزنم این چ کاریه که واس مردن این همه خودتو زجربدی .

 51. یعنی خاک بر سر اونی که انقد کارای مزخرف تو این دنیا کرده که از لو رفتنش انقد وحشت داره که خود کشی میکنه دوستان ازتون خواهش میکنم به عنوان برادر کوچیکتون یکم اعتقادتون رو محکم کنید به هر چیزی که واقعا قلبتون میگه راستو درسته

 52. بروبابامریضی بیادستگاهوجمع کن ببین نهنگ ابی چجوریه خداییش اون مدیرکجاست بگین بازیوبه من بفرسته خودشوازبرج ایفرپرت نکنم پایین اسمم بلقیس نیست باورنکنین این یه بازیه کسخول نشین اون دودختراصفهانیم بخاطراین نمردن

 53. واقعا که بازی ترسناک وبد بدبد اون‌اشغالی که ساخته خودش یک روانی به تمام معناس چون از مدرسه اخراجش کردن پدر ومادرش قبولش نداشتن امد این بازی دریت کرد الان خودش میلیاردلار به حسابش هست داره زندگی میکنی چند کاربر داره که بهش کار میکنن بعد چی پول بدی خودتو بکشی واقعا که چرا باید ……………..

 54. من خودم جزو اون کسایی هستم که واقعا علاقه شدید دارم بازی کنم چون واقعا از زندگیم خسته شدم ی بار خودکشی کردم فایده ای نداشت
  منم مجبورم برم سراغ این بازی چون شنیدم خیلی حال میده
  تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم برم یا نه

 55. از سازنده تشکر میکنم چون جامعه آشغال زدایی میشه ههههه تازه سازنده بیچاره حقشه پول بگیره چقدر وقت هدر میده شب بیداری میکشته تا آشغال جمع کنه

  • دوست عزیزمن هم شما و هم افرادی که فکر شما رو دارند در اشتباه محض اند این افراد مشکل دارند و باید به جای اینکه به اونها لقب های بدی مثل آشغال رو بدیم اول درکشون کنیم روحیه بهشون بدیم کمکشون کنیم و به مشاور خوب معرفی کنیم .

  • خخخ آره دقیقا همین طوره یه مشت بی مصرف از جامعه حذف میشن اکسیژن کمتر مصرف میشه

 56. من حاضیرم این کارو بیکنم

 57. بازی نهنگ آبی یعنی نهنگ مرگ آبی این بازی پولی هم است

  پول بده خودتو بکش

  مثل اینکه بی آقا ببخشید من آیم پول رو بهت میدم تو من رو بکش ?

 58. این میخواد مارو به چالش مرگ بکشونه برو بابا خاک تو مخ مریضت همین و کم داشتیم والا

  • سلام دیدگاه من این که ادم برای چی ۵۰روز خودشو زجر بده من الان نهنگ ابی هستم خدارو شکر تا مرحله ۴۹ رفتم الان شوهرم طلاقم داده یک بدن پراز خط دارم بیان از زبان من بشنوید من الان داخل کشور ترکیه زندگی میکنم ولی دخترم ندارم شوهرم که تنها زندگی من بود الان نیست یک بدن پر از خط با یک نهنگ کثیف رو بدنم هست الان محو شده کمی از اثارش است فقط ۱۰دقیقه که مانده به مرگم که داداشم منو گرفت الان با خانواده ام زندگی میکنم ولی چه فایده یک کوله بار از قرص اعصاب چرا اینکار کنیم بیان به خانواده تان یک فرصت بدید داعدارشون نکنید نهنگ ابی کاری از پیش نمیبره هم دانشگاهیم الان زیر خاکهاست به خودتون بیان سالم زندگی کنید

 59. بابا الکیه چرتو پرته…بچه ها بنده خدا تباه میشن با این کار

  • دوباره سلام این نهنگ ابی یعنی پایان دادن به عمر بازیش جوریه که دلت میخواد به ۵۰برسی کاربری که بامن بود یا ادم ترسناک یا همون نهنگ ابی که خودشو به کاربر جا زده بود ببین این اقا خواب نداره دونفر هستن شیفتی کار میکنن بعد میان تو تصویری باهم صحبت میکنیم اهنگهای ترسناک فیلمهای ترسناک کاری بسرت میارن که از خانواده ات وحشت داری بهت میگن اینها شیطانن نباید نزدیکشون بشی چون باعث مرگت میشن که همون پدر ومادرت هستن نکتید اگه کسی تا حالا نرفته توروخدا نکنید من به خواهر کوچیکتون حرف گوش کنید من دیگه نای زندگی ندارم ببینبد مرحله چهل نه بهت میگه بروتا ارتفا عرچی بالاتر بهتر ساعت ۴.۲۰دقیقه شب حالا از صبح فیلم واهنگ ترسناک که هردقیقه یک وحشت عجولانه که بهت دست من طبقه ۹بودم که طبقه بالاتر نبود با ادمین تصویری بهم حرف میزدیم بهم میگفت افرین نازی بالاترمن بهش گفتم دیگه بالاتر نداره گفت ایول همینجا خوبه گفت به زمین خیره شو من شدم گفت چی میبینی گفتم چراع گف افرین گفت الان باخیال راحت خودتو ول کن روزمین تا مرحله ۵۰رو بهت بدم تو اولین کسی هستی که پنجاه گرفتی امدم که خودمو ول کنم داداشم از پشت منو گرفت بعد او ادمین که با من صحبت میکر چت تصویری خاموش کرد دیگه جواب منو نداد از ادمین حذفم کرد بعداز اون دوسه بار رفتم چالش به من جواب نداد حالا به خودتونوبیان بازی بزارین کنار از فکرتون زندگی کنید برای زن بچتون برای پدر مادرتون دنیا تموم شدنی نیست خوب خوش خرم باشید زنده باشید در زیر سایه خدا خدانگهدتر همه نازنین ۲۷ ترکیه دوستون دارم همه ایرانیان گلم

 60. عجب این روسیاخرن ماخودمون ب خودکفایی کامل رسیدیم ما خودمون یه سری نیسان ابی دارم سالانه جون خیلی هامون رومیگیره نیاز به نهنگ ابی شما نداریم

 61. من که بازی کردم بیشتر دوست داشتم آدم بکشم تا خودمو:))))))))))))))))))))))))

 62. من ک تا مرحله ۴۹رفتم مرحله پنجاه ننداختم خودمو پایین فک میکنین اینطوریه ولی نیست هرکی خواست مقابلش درمان شه بیاید پیش من

 63. بازی فوق العاده مسخرع ایه

 64. نمیشه ادمینه لینک بازی رو برا من بفرسته همچی اسکل کنمش که از ساختمون ۶۰ طبقه خودکوشی کنه بی ناموس

 65. تف توی دهن اونیکه این بازیو ساخته تف تف تف تف تف تف…..

 66. میگم اگر انجام ندی مراحل چه میشه

 67. یعنی اونای که این بازی رومیکنن عقلشون از خر که هیچی از سگم کمتره خاک توسرشون؛؛

 68. یعنی اونای که این بازی رومیکنن عقلشون از خر که هیچی از سگم کمتره خاک توسرشون

 69. خیلی بازی بدی هست لعنت به او کسیکه این بازی را جور کرده

 70. اونایی این بازی رو نصب و مراحلشو طی میکنن یک روانی هستن و خودکشی آنها سم زدایی برای زمین هست از سازنده این بازی باید تشکر کرد?

  • خیلی بی رحمی و درک نداری هم تو هم بقیه به نظر منم بازی احمقانه ای هست اما خودمونو بزاریم جای ادمایی که مثل بقیه دیگه با زندگیشون حال نمیکنن از زندگی شون خسه شدند حالا به هر دلیلی یا به خاطر فشار های زندگی که وجود داره یا افکار خورنده و افتضاح به جای اینکه بیایم فکر کنیم یه اسباب مسخره بازی و خنده پیدا کردیم و حالا بیایم هرهر بخندیم دنبال راه حل بگریدیم بیایم همدیگرو نجات بدیم. اره درسته که ما اونی که این بازی رو دوس داره یا انجام میده رو نمبینیم،پیش خودمون اما همین اینستا همین تلگرام و خیلی چیزای دیگه هستن که با استفاده ازشون به بقیه امید بدیم که اونها هم مثل ما به خودشون بیان و به زندگی برسن متاسفانه هرچیز بد و مخربی که درست میشه مخصوصا از کشورهای دیگه ما رو بیشتر تحت تاثیر میزاره و داغون میکنه فکر میکنید چرا ؟ چون ما بلدیم فقط به درد همدیگه بخندیم به جای اینکه کمک کنیم. بیایم به جای این چیزای منفی تو شبکه های اجتماعی چیزای خوب بزاریم و ببینیم. چرا فقط دنباله مسخره کردن و خندیدن باشیم چرا رو درکمون سرپوش گذاشتیم بخدا اینا همش درد داره. من یه دختر ۱۵ سالم که فقط با دیدن این چیزا خیلی وقت هس دارم زجر میکشم.منم مشکل دارم ولی با این تفاوت که مشکل ادمایی که این بازیو دوست دارند رو ندارم اما سعی میکنم مشکلم رو درگیری های ذهنیم رو ازبین ببرم ولی دلم نمیخواد که به خاطر ازبین رفتن مشکلم خودم رو هم ازبین ببرم

 71. ووویییییی چ وحشتناک

 72. اصولا نمیشه همه چیو به دین ربط داد.اگه آدم توی هر کاری به عقلش رجوع کنه میفهمه که این کار،کار غلطیه یا درست.مگه اینکه عقل نداشته باشه.وقت های بیکاری رو میشه با روش های مختلفی سپری کرد.فیلم ترسناک هم خوبه من خودم خیلی دوس دارم ولی نه دیگه ۴ صب لامصب ?

 73. من این بازی رو انجام دادم نظر همتونم دیدم یکی از دوستامون گفت ضمیر ناخودآگاه کاملا درسته ادم بعد از چندین مرحله بازی خود به خود یه جور از خود بیخود شدن یا بهتر بگم هیپنوتیزم میشه مغز انسان دست خودش نیست بعضیا میگن ما تا مرحله فلان میریم بعد دیگه انجام نمیدیم نه تا آخرشم میری چون دست خود آدم نیست من برادرم متوجه شد و دیگه نزاشت ادامه بدم بعدم رفتم پیشه یه روان شناس الآن که بهش فکر میکنم خودم باورم نمیشه البته موسیقی که واست ارسال میشه تا ۱۲ ساعت هیپنوتیزم میشی و اونوقته که هیچی دست خودت نیست

 74. سلام مرسی بابت همراهیتون خدا عاقبت تمام مردم رو بخیر کنه ولی من با سازندش موافقم واقعا باید ادمای مریض از این جامعه برن بیرون

 75. بازی ترسناکی ولی کنجکاوی دست بردار نیست کسی تا حالا بازی کرده ؟؟

  • اینا دیگه چیه من صبح کلا خوابم ساعت ۲یا۳ ظهر اونم با زور مشت بیدار میشم حالا به قول یه الاغ کنم ساعت ۴.۲۰خواب شیرین و از خودم بگیرم من تو عمرم یه بلیارد با پوه رو داشتم اونم دوستام باهاش بازی کرد

 76. سلام زمانیکه گفت اگر خودت رو دوست داری خودکشی کن باید داد بزنی بگی چشم اوستا اقا میگم بازیش رو دارید برای من بفرستید یا نمیدونم از کجا باید دانلود کنم میخوام خودم رو به به گفته مدیر خودمو حذف کنم

 77. نه واقعا مثل اینکه مردم واقعا دارن روبه اسکلیت کشیده میشن جامعه داره طرف نیستی میره

 78. وااای این بااازی خیله وحشتناکه بنظر من ادم باید روانی باشه تا بتونه همچین کارهایی رو بکنه وگرنه ادم سالم این کارارو نمیکنه

 79. سلام. من یه پسر خیلی کنجکاویم و دوس دارم همه چیو تجربه کنم. از اونجایی ک تو ایران نمیشد این بازیو پیدا کرد برا همین ب پسر خاله ام ک ایتالیاس گفتم برام پیدا کنه و اونم فرستاد. حالا من عضو شدم و تویه بازی یه مرد ک سایه اش فقط دیده میشهو یه سیگار تو دستشه بهت مراحلو میگه. اینم بگم نه روانیم و نه دیوونه. وقتی گفت عبارت f57 رو بکش و بفرس از اینترنت عکس یه فرد دیگ ک نوشته بود اونو فرستادم . عکس از هر مرحله داشتم. وقتی میگف ساعت ۴ ونیم بیدار شو کی ب کیه اخه . یدونه اوکی میفرستادم تا صب میخوابیدم. اخرشم فاک نشون دادم گفتم بیا. بعدش شروع کرد تهدید کردن. فعلا منتظرم تهدیداشون عملی شه.
  حرفم اینجاس ک میتونی بازی نکنی یا راحت ولش کنی. اونیک خودشو میکشه اخر بازی واقعا حقشه. دنیا جای اونجور ادما نیس

 80. با سلام خوب بچها این بازی که در موردش صحبت زیادی کردید گفته شده پنجاه مرحله‌ای است و هر مرحله آن باید به بدن آسیب رساندن خوب طرز فکر بنده این هست که مدیر ی که از ما میخواهد براش این کارهای شیطانی را برایش انجام دهیم بر عکس آن چیزی که انتظار دارد مثلا با تیغ لب را بزن خوب قشنگ با فتوشاپ از خود عکس گرفته و کارهای چون تیغ زدن یا خلکوبی کردن نهنگ بر روی بدن نقش میکنیم یعنی با افکت نمیدونم برنامهای ویرایش تصاویر مدیر را گمراه یا آن را احمق خطاب کنیم ارادتمند شما نهنگ ساده

 81. ما اومدیم مدیر f57 اسگول کردیم رفت یعنی هر کاری که گفت عکس دیگه فرستادیم خخخخ هر فیلمی یا آهنگی که گفته بود ببین که دیده بودیم تازه بهترشو خلاصه مرحله پنجاه گفتم اگه خودت دوس داری خودکشی کن خخخخخخ

 82. یعنی واقعا کسی ک اینجور از مرحله اول بخاد ب خودش اسیب بزنه معلومه خودکشی اخرم انجام میده
  همه اینا بخاطراینکه فرهنگ غرب از طریق ماهواره و هزارتا کوفت دیگه وارد کشورماشده
  خدا ب داد بچه های ما برسه ک دارن بزرگ میشن

 83. از همه وحشتناک ترش چند بار فروکردن سوزن تو بدن هست.

 84. اونایی که این بازیو انجام میدن خرررررررررننننننننننننننن.
  البته ما هیچکدوممون جایه اونا نیستیم . که بگیم شاید اگ جای اونا بودیم شرایط اونارو داشتیم همین کارو میکردیم .

 85. یاااااخدااااا ایناااا کین !؟!؟کی حسشو داره ۴:۲۰بیدار شه فیلم ترسناک ببینه ………ولی در کل خیلی کنجکاوم بیشتررر در موردش بدونم …….ولی عمرااااا این بازیو دانلود کنم……مگر اینکه از جونم سیرشده بااااشم یاااادیوونه بااااشم

 86. خیلی مزخرفه درسه ک ادم تحت تاثیر این بازی قرار میگیره ولی واقعاا خیلی چرته ادمای ک این بازیو انجام میدن دیونهه ان ب نڟر من خیلی مزخرفه واقعا جونای ما انقد دوس دارن بمیرن اگ میخوان بمیرن ی جور دیگ بمیرن ن با بازی نهنگ ابی کسایی این بازی و انجام میدن ک خیلی احمقن
  ℳ£Łł

 87. والا منم که مرحله های بازی رو الان خوندم،گفتم طرف حقه شه،‌اون احمقی که این همه دوره و مرحله میره،اگه بجاش یه کلاس می‌رفت مثل موسیقی یا ورزش ‌ و چیزهای دیگه اون حال و روزش نبود

 88. ادمین سایت سلام
  داخل مطلب گفتید یک مدیر بهت پیام میده و موزیک میفرسته
  از طرفی گفتید این بازی اپلیکیشن نداره
  پس راه ارتباطی مدیر با قربانی چیه دقیقا؟

 89. چقدر کوته فکر و احمقن این آدمایی که میگن “به خاطر کم بودن ایمان به این راه کشیده شدن”!
  ینی قشنگ مشخصه که کوچک ترین اطلاعاتی راجب به ضمیر نا خوداگاه ندارن.
  این بازی انقدر نرم و آروم تحت تاثیر قرار میده،انقدر نرم و آروم آدمارو رام خودش میکنه که خود طرف نمیفهمه که انسانیتش از بین رفته.ینی واقعا فکر کردین آدمای روانی میرن سراغ این بازی؟یا سازنده این بازی روانی بوده؟
  سازنده این بازی انقدر هوش و ذکاوت داشته که فقط طی پنجاه مرحله هرکسی رو شستشوی مغزی بده،فکر کردین واسه چی نوی سه چارتا از مرحله هاش اشاره داره به این که برو یه جای بلند و پایینو نگاه کن؟
  بی رو دربایستی بعید ام نیست یکی از شماها مرحله اول این بازی رو شروع کنه و در آخر جسد بی جونشو زیر یه ساختمون پیدا کنن،در حالی که تمام مراحل بازی “نهنگ آبی” رو رفته…
  یکم دیدتونو باز کنید

 90. هر چی فکر میکنم با عقل جور در نمیاد.از مرحله اولش معلومه بازی مزخرفیه.واقعا چی فک میکنن این بازرو میکنن

 91. کی حال داره تا راه آهن بره اول صبح اخه.والا این همه زحمت میکشن حیفه اخرش بمیرن

 92. والا من توو همون مرحله یکش میموندم که بخوام رو بدنم خراش ایجاد کنم با اون حساب از من نهنگ آبی نه , بلکه ماهی آبی در میاد???وفاداری منم به مدیر نهنگ آبی در این حد میتونه باشه که تصویر یه ماهی آبی رو بکشم رو کاغذ رنگش کنم واسش بفرستم?

 93. نهنگ ابی اسم کم اوردن بگو شیطان بازی یا خدا اینا دیگه کیین

 94. هرگونه کمک به انتشار این بازی یا بازی کردن آن در حکم تف کردن به امام زمان است
  چقدر بدبختن اونایی که میرن اینو انجام میدن اصلا نه میدونن انسانیت یعنی چی نه هیچی دیگه

 95. مدیر خیلی گوه خورده بیاد تنبیه کنه

 96. جای اینکه هر روز پاشی ساعت ۴:۲۰ دقیقه بری دنبال ساختمون بلند برو نماز صبح تو بخون خنگولی که میخوای مشنگ بشی و بیکاری و هدف نداری ،،،، متاسفم برا آدمهای بیکار ، دنیای مجازی و بازی ببین چ به سر آدمهای ما آورده ،،، جای اینکه ب زندگیشون برسم سرشون تو گوشیشونه ،،

 97. اتفاقا فکر خوبی بود برای از بین بردن یه مشت ادم بی مصرف که بیکارن

 98. من دوسدارم بازی کنم ولی به کمک یک روانپزشک بازی میکنم تا ببینم اینا میخوان چجوری تنبیه کنن مارو فوقش اطلاعات گوشیتونو میدزدن

 99. اخه اگر میخوای خود کشی کنی چرا با این بازی دل خراش برو مدافع حرم شو هم صواب میکنی و پس از مرگتم به جای جهنم به بهشت میروی لطفا این بازی رو انجام ندهید وآن را گزارش کنید نو جوانان عزیز

 100. سلام باورکنیدهنوزم خیلیا هستن که میخوان این بازی رو امتحان کنن اما متاسفانه این بازی موجودنیست الکی نگین فلان فللان… همین الان بازی در دسترس بود اکثرا بازی میکردین پس مواظب حرف زدنامون باشیم ما جونا کنجکاویم

 101. وای کلا میگن عقل ک نباشد جان در عذاب است واقعا دیونه ان هم مخترع این بازی هم بازیکننده اش خدایا همه رو شفا بده…

 102. یعنی چی آخه!مگه میشه آدم بدونه آخرش مرگه و بخاد اینو بازی کنه…آخه کدوم آدم عاقلی رو بدنش زخم میندازه یا ساعت ۴بیدار میشه ک فیلم ترسناک ببینه!واقعا ک احمقانس…اون مدیر ک میگن چطور میخاد طرفو تنبیه کنه….وااااای آخه تا چ حد طرف باید احمقو خر باشه…نکنین این کارو با خودتون.ممنون از اطلاعاتتون خیلی کنجکاو بودم در مورد این بازی بدونم.

 103. واقعا خوش حالم که چنین پاسخ هایی دادین

 104. به نظرم کار درستی بود.حذف شدن آدم های پوچ و بیهوده

 105. خخخخخخخخخخخ کی اینو بازی میکنه??????هیچکس خر این اینو بازی کنه دیوانست مگه رو دست خودش تیغ بندازه لبشو جر بده

 106. خیلی خرن که این کارهارا انجام میده

 107. چقدر این کار کار پوچ و شیطانی هستش. چقدر تعریف علم برای ما نامفهوم شده . واقعا نشان از بی دینی و دوری از مفاهیم دین است.

 108. چجوری میتونن لب خودشونو ببرن وجاهای مختلف رو برش بدن؟؟؟ازفکرشم دیوونه میشم

 109. مطالب خیلی جالب بود.واقعا ربطی ب اراده نداره.ب نظر من جالبه ولی دوس ندارم امتحانش کنم

 110. خدا لعنت کنه اونایی که ای بازی هارو ساختند
  معلومه کار شیطان پرستانه
  ولی واقعا هرکی بازی کنه باید به عقلش شک کنیم

 111. واقعا بازی مسخره ایه
  بقول نگین خانم از کمی ایمانه
  اصلاایمان و دین بکنار
  دلت میاد اینقدروبدنت زخم واردکنی؟
  بقول دوستمون خره

 112. چی چی شده وای چه ساختمان بلندیه

 113. بازی کنان این بازی بنظر من فقط افرادی هستند که ایمان بسیار ضعیفی دارند و از همین ضعف ایمانه که حاظرن به بدنشوت اسیب برسونند وگر نه اگه کسی با دینو اینان و نمازخون باشه و به خدا ایمان قوی داشته باشه این چیزا رخ نمیده نوجونای خیلیاشون اصلا نمیدونن نماز چیه و این وضیفه خانواده ها هسو که نوجون و جوونشونو نمازخون کنن که البته بسیار در این امر کوتاهی میکنند.امیدوارم هیچ وقت دیگه از این اخبار ناگوار نشنویم.

 114. واااای خیلی وحشتناکه.هرکی بازی کنه خر

 115. هن؟؟؟؟؟اینجاکوجاست؟؟؟؟؟من کوجام؟؟؟؟نهنگ ابی؟؟؟؟شییییب؟؟؟؟سرمایه ملی است؟؟؟؟هن؟؟؟؟

 116. سوزنو بگیر خیاطی کن دیوانه مدیر کیلو چنده که بخواهد تنبیه کنه

 117. سلام ینی جوونای من اینقد بی اراده شدن هرچی بگیم ی بازی چالشی وجذابه ولی فکر وعقل انسان چی میگه خودت میدونی اخرش مرگه بعد میری شروع میکنی این خودازاری واقعیه دیگه مازوخیسم همینه دیگخ….لعنت ب اون سازنده ای که خودشم اخراجی از دانشگاه بوده واینجوری جوم این بچهارو میگیره…من خودم پدرمادر ندارم وی جوون زیر۲۰ هسم ولی هیچوق قبول نمیکنم ک ادمین این بازی بتونه روت اثر بذاره خود انسان عاقله……ممنون مفیدبود

 118. فعلا ک این بازی وارد ایران شد توشهرخودمون جون دوتا دخترا گرفت

 119. وای عالی بود شاهرخ کلی خندیدم

 120. الکی نگو تو جراتشو نداری بامزه???

 121. وای چقدر بد.چند روز پیش دو تا دختر ۱۵ و۱۶ ساله به خاطر این بازی ۱۵ ساله ی مرد ۱۶ ساله ی تو کما است.?????

 122. بازی برای چی اونم پنجاه روز و پنجاه مرحله.از سراسر دنیا هرکی دوست داره با ۱میلیون بودجه پول تو جیبی بیاد ایران در عرض یک هفته خود به خود از گرسنگی از بدبختی از بیچارگی از بیکاری از معتاد شدن از هزار تا درد و رنج زندگی تو اینجا مردن رو‌ هر ثانیه میبینه و میمیره البته با شکوه

 123. خیللی ممنون از همه دوستان طنز پرداز
  همین الان که در ادامه مطالب میخندیم یادمون باشه تو اصقهان خانواده دو دختر در بهت و شک موندن که نهنگ آبی چیه ؟
  مراقب افراد خانوادمون زیر ۲۰سال باشید . این مراحل رو برای طنز نگفتن به محز دیدن یک مرحله در اعضای نزدیک خانواده بیشتر مراقب اونا باشیم ….

 124. همه چیزش خوبه فقط من ساعت ۴ صبح رو سرم توپ شلیک کنن بیدار نمیشن .فقط خواب :-I:-I:-I

 125. من مرحله ۴۹هستم فردا دیگه تو این دنیا نیستم???

 126. بچه ی محله امون چند وقت پیش بخاطر این بازی با قرص خودکشی کرده،(اما با شست و شوی معده اش الان زنده است)بنظر من هدف سازنده بازی ،فهمیدن چند تا روش های روانشانسی بوده نه کشتن مردم /دوستان ی کم به مفهوم نهنگ دقت کنین(اگه تو آب گیرت بیاره بهت ضربه میزنه و بعد غرقت میکنه )
  ساعت ۵ صبح ذهن آدم خالیه و برنامه ها وارد ناخودآگاه میشه /ولی بنظرتون کسی ک ب خودش آسیب میرسونه تا درد بکشه آدمه سالمیه؟?اگر میخاین بمیرین ی راه بی درد رو انتخاب کنید مگه مریضین ک خوتونو زجر کش میکنین؟

 127. این بازی علاوه بر شستوشو دادن مغز ضمیر نا خوداگاه را هم از بین میبره تا در نهایت ….

 128. این چه کاربیا این همه نظر والا راس میگن این بازی بدرد کسایی که زندگی دیگه امیدی ندارن میخوره نه برا ما کسی که اززنوگی سیرشده باید اینو انجام بده امو برو برس بزندگیت نهگ اویی یعنی چی سیکو

 129. کلا این بازی براخارجیاست امکاناتشم دارن همون برج بلندو انواع جرثقیل اینا که تو ایران پیدا نمیشننن

 130. یکی این بازیو برا دوsت دختر من بفرسته تااخر عمر دعاش میکنم

 131. آقا خدایی همه مراحل ی طرف این مرحله جرثقیل ی طرف آخه جرثقیل از کجا بیارم برم بالاش ولی به نظر من بازی خوبه برا اون هایی که از زندگی خسته شدن
  شکست عشقی خوردند???
  راضیم فقط هر کس بازی رو داره برا من بفرسته ممنون میخوام ی بار هم که شده تجربه کنم

 132. هوف پرایداشونم نظر دادن نصفشون پراید دارن ولی زندن و نظر میزارن هرچیزی رو مثه ادم ازش استفاده کنی عالیه منظورم ماشینه و اینکه بازی انلاین تا حالا کلش بازی نکردیم تاصب تاشب دستمون باشه گوشی چه برسه منتظر بمونیم فرداش چی میخواد بگه

 133. حتما بایید کسایی که به درد جامعه نمیخورن این بازی رو بازی کنن هم خودشون راحت میشن هم همه مردم جهان.

 134. آغا نظرا عالی بود…
  خواستم بگم که خب مگه کرم داریم ۵۰ روووز خودمون و معطل این بازی کنیم ؟
  بعدم مریض نیستیم که تیغ بکشیم رو لبمون خو چه کاریه میکشیم رو رگمون ?
  اوف قافیه رو???
  بعدم نشد یه پراید میخریم ۱۴۰ تا میریم و خلاص…
  حالا اینا هیچی تو ایران ب جز برج میلاد ساختمونی در حد مردن نیس . کمترم باشه ناقص العضو میشیم?
  حالا اینا همه به درک . ساعت ۴:۲۰ صب پاشیم تا فیلما دانلود بشن با این نت سه هفته طول میکشه??
  من که از خیر مردن گذشتم????

 135. آغا اولا نظرا عالی بود
  دوما خب کسی بخواد خودکشی کنه کرم نداره که ۵۰روز خودشو معطل کنه . مگه مریضیم تیغ بکشیم رو لبمون?
  خب میکشیم رو رگمون ?
  بعدم فوقش نشد یه پراید میگیریم ۱۴۰ تا میریم و خلاص…
  بعدم تو ایران مگه از رو برج میلاد بپریم بمیریم
  چون اصن ساختمون در حد مردن نداره???
  حالا اینا هیچی ساعت ۴:۲۰ صب پاشیم تا فیلما دانلود بشن با این نت یه هفته طول میکشه خب??

 136. سلام ببخشید این فیلم آهنگ هارو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟

 137. بابا توروحتون مردم از خنده حالا کم دیوونه بازی داریم ک یه نهنگ ابی هم بیاد تو مملکت
  یه سری ادم خل اینکارارو میکنن ک به قول دوستان همونا انجام بدن تا تعدادشون کم بشه نخاله نداشته باشیم
  خخخخ

 138. اعصابم خورد شده مرحله آخر گیر کردم هرچی از بالای بوم میپرم نمیمیرم رفتم شهرداری و بانک مسکن میگم ی مجوز و ی وام ساخت بدین بسازم تا برنده شم تو گوششون که نمیره شهرداری میگه به خونتون طرح خورده باید تحویل بدی بانکم میگه بودجه نداریم
  خداییش مورچرم از خونه یه طبقه بندازی پایین نمیمیره
  خلاصه مسئولین که رسیدگی نمیکنن اگه کسی کد تقلبی شو ساخته برام بفرسته تا روی خارجو کم کنیم
  =-O:-P;-):-):-!T_TO:-):-P:O

 139. اخه یکی نیس به این سازنده بازی بگه پسر عزیز ما اگه چهار صبح بخوایم فیلم دانلود کنیم اونم با این وضعیت نت یکی دو روز باید فقط بشینیم منتظر باشیم دان شه ریل راه اهنم که نیس جرثقیلم که باید بری تو داهاتا یا تو جاهایی پیدا کنی که ۴ ساعت فقط باید تو راه باشی برج بلندم که نداریم اصلا لطفا مسولین رسیدگی کنن این امکاناتو بدن خخخ 😉

 140. ساعت چند؟؟؟؟؟.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۴:٢٠؟؟؟؟؟؟
  من اگه بخام بازی کنم هم هرگز قرار نیست ساعت۴:٢٠صبح بیدار بشم
  تازه بخوام فیلم ترسناک دان کنم

 141. اقا نهنگ باید بپره تو اب نه که مثل خر خودشو از بالا پشت بوم پرت کنه اصلا نهنگ چجور باید از جایی بره بالا مگه پا داره؟بهتر نیست خودتونو خفه کنید؟جالبتر میشه ..نه اصلا برید تو پیاده رو مثل ماهی که جون میده بالا پاین بپرید اگه ازت پرسیدن چیکار میکنی بگو نهنگ ابی هستم حال کردم تو پیاده رو جون بدم مشکلیه؟hamedhd هستم از حکم

 142. بچه ها من یه بازی راه انداختم به اسم (پراید آبی-نیسان آبی)دو مرحله هم هست اگه میخوایید زود تر بمیرید مراحل پایین رو انجام بدید.

  ۱-خرید پراید آبی یا نیسان آبی
  ۲-رانندگی تو جاده با سرعت ۱۰۰km/h

 143. من نقاشیم بده بلد نیستم نهنگ بکشم:-)

 144. به قول یه بنده خدایی شیر هم که باشی جلو جمعیت گاااو کم میاری عزیزان اینااا گاون میرن سمت این بازی

 145. اولا میخواستم بگم که من این همه نت ندارم واسه سازندش عکس بفرستمو فیلمو اهنگ دان کنم اگر هم بازی کنم میگم شارژ بفرست عکس نهنگو واست میفرستم بعدشم من تو شهرمون نه ریل قطار هست نه جرصقیل هست نه ساختمون بلند هست
  ???کلا شهر نیست که دهاته مسعولین رسیدگی کنن لدفا

 146. دداش اگه یک پولی مدادن شاید مثلا یک۲۰۰ملیونی مو بابام از گرفتاری نجات پیدا کنه بعد به جای پریدن ازیک برج حاضرم ک۵۰تا پراید بخروم

 147. من میخوام بدونم اگ من وسط این بازی جا بزنم چهواتفاقی می افته چون میگن دیگ راه برگشتی نداره اگرمنوطش جا بدنم چیکار میخواد یکنه سا کسی طسگ ای جا بدنه چی از دستش بر میاد

 148. بازیش خیلی هیجانی و احمقانست
  بدرد کسایی میخوره ک سرشون واس دردسر و ترس درد میکنه
  منم یکی از اونام:)

 149. عاغااااااااااااااااااااااااااا مانزدیکمون راه اهن نیست تازه خونه های نزدیکمونم از دم ویلایی ان بلندترین ساختمون ک نزدیک ماس ۲طبقه س تازه خودمو بندازم نمیمیرم ک نهایتا قطع نخاع میشم

 150. آخه یکی نیست به این احمق بگه بابا ما مردممنو هنوز پراید میخرن بعد تو بچه سوسول ملت مارو از نهنگ آبی میترسونی؟سازندش اگر عقل داشت واسه پراید یک وام میزاشت دیگه نیازی به بقیه مراحل ندا تازه تعداد کشته ها هم بیشتر میشد

 151. مراقب اینه دهه هشتادیا باشید :((

 152. راستی نمیشه بجای نهنگ کشیدن عکس دوست دخترمو بکشم؛کلاس داره??

 153. من که میدونم اخرش میندازنش گردن امریکا…..پس از همین الان….مرگ بر آمریکااا خخخخ….مرحله پنجاه بازی ام اینه….یک پراید بخر خخخ

 154. لطفا بخونین… حتی اگه اولشو خودتون میدونید… بازم بخونید لطفا تا اخرش … اول اینکه بازی اولین بار سال ۲۰۱۵ و توی روسیه و توسط یه دانشجوی روانشناسی اخراجی سروکلش پیدا شد. که با شگرد های روانشناسی از جمله شرطی کردن(مثلا اگه یه نفرو به فندق شرطی کنن، وقتی بهش فندق بدن هرکاری ازش بخوان میکنه) بچرو گول میزنن و میفرستنش تو بازی و اونجا هم با تهدیداتی از جمله کشتن خودش یا خانوادش مجبورش میکنن هرکاری میخوان بکنه. اصل این بازی توی دیپ وب هست که خوده دیپ وب هم یا عالمه توضیحات میخواد چون اصلش مربوط به دیپ وبه خلاصه بازیش طی ۵۰ مرحله ازتون میخواد کارایی رو بکنید از جمله اسیب زدن به خود یا نشستن لبه ی چند تا بلندی یا بالا رفتن از جرثقیل و راس یک ساعت مشخص یه سری اهنگا و فیلمای خاص رو که ادمین میفرسته گوش دادن… تا طرف برسه مرحله ی ۵۰ اون موقع وقتی کاملا برای خودکشی امادش کردن و میخوان که خودشو از یه جای خیلی بلند پرت کنه پایین و اونم که کاملا مغزش شستشو پیدا کرده این کارو به راحتی میکنه. البته خیلی خیلی توضیحات طولانی تر دیگه ای هم داره که خودش چند تا کتاب میخواد این جمع بندی تمامش بود. اینم بگم که بچرو بعد از اینکه گول زدن میفرستنش به یه لینک تا واسه بازی ثبت نام کنه تا بتونه وارد بازی شه… توی فرم ثبت نام آدرس جد و ابادشم ازش میخوان و در آخر هم میخوان که یه فیلم از خودش بگیره و بگه هربلایی تو این بازی سرم بیاد تقصیر خودمه و مسئولیتش با منه. با این شکل بچه ی نگون بخت که نمیدونه چی در انتظارشه همه ی اطلاعاتشو در اختیارشون میزاره. اگرم به سیستم اطلاعات غلط بده سیستم فوق هوشمند ثبت نامشو لغو میکنه.

 155. احمقانست وقتی بدونی جلوت چاهه و بری توش

 156. به شوهر من چ ربطی داره ، فیلیپ دوست دارم ?

 157. ? خیلی باحاله فیلم ترسناک واقعی ،من عاشق فیلیپ بودکین شدم ،بنظرتون با من ازدواج میکنه ؟؟؟؟? من عاشق پسرای شرورم ،این پسر محشره ،فک کنم عاشقش شدم ?

 158. اون ایکیوهایی که دارن توی نت معمولی دنبال لینک این بازی میگردن خودشونو خسته نکنن چون هیچی پیدا نمیکنن جز خبر و برنامه های چرت و پرت به همین نام این بازی فقط توی دارک و دیپ وب پیدا میشه که اصلا واسه یه شخص معمولی دسترسی به این دو وب کار غیرممکنی هست . پس خودتونو اینجاها خسته نکنین . تمام

 159. سلام منم یکی از بازیکن های نهنگابی بودم تا مرحله۴۰رفتم تا اینکه دوست به دوست لعنتی ام گفتم و اون هم به پدرو مادرم گفت بعد ی کتک درست حسابی و گوشیمو ازم گرفت دیگ نمیتونستم باهاشون به ارتباط باشم . راستی خیلی اعتماد نفس ادمو و نترسیدن از هیچی رو ب ادم یاد میده نمیدونستم ک اخرش مرگه و الانم از دوست لعنتی ام خیلی خوشحالم .

 160. ♦️چالش «نهنگ آبی» تمام شد

  ?مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای: سازندگان آن دستگیر شده‌اند و از آنجا که نهنگ آبی نیاز به یک ادمین برای تایید و اعلام مراحل دارد، با دستگیری سازندگان آن عملا دیگر این چالش وجود ندارد

  • سلام من دیروز حدود ساعت ۴.۳۰ با دوستم و پسر عمم دم در دنشسته بودیم دیدیم صدا های ترسناک میاد صدای در و صدای یه بچه میومد بعد دیدیم یه پسر هم سن و سال خودم رد شد صدا از گوشی اون بود بهش گفتم داداش ترسیدم چی کار میکنی گفت تقصیر نهنگ هس بعد رفت

 161. سلام بزارین اسکولها کمتر شن اگر مرحله ۵۰هم نموردن مرحله۵۱ اسم مرحلش هست نیسان آبی و بعدش خدا بیامرز میشن لطفا آدرس بشوتن جهت ۳ روز و ۷ روز تشریف فرما بشیم????

 162. سلام به همه . ایول. حال میکنم از همه چی جک میسازیم. کلی خندیدم نطراتو خوندم . دمتون گرم .کلا هممون خوبیم :)))))))))))))

 163. به نظر من این بازی عالیه
  چون افراد بی خاصیتی رو
  از جامعه حذف میکنه ???

 164. ?نهنـگ آبـی در ایران

  میگن این ادمین بازی نهنـگ ابـی به یه دختر ایرانی پیام داده گفته رو دستت نهنگ ابی رو بکش

  دختره هم گفته عجیجم دستم خونی میشه واسه نی نیمون ضرر داله????

 165. آقا از نظر من این بازیو دخترا انجام بدن سازنده بازی خودش یه راست میره مرحله پنجاه یو خون به جیگر میشه میمیره دخیا لطفا بازیو انجام بدید

 166. بنظر من طرف خودشم میدونه این تهدیدا چرته
  خودش با جویی که محیط در اطرافش وجود داره و این روانشناس براش بوجود اورده
  با رضایت کامل دست به خودکشی میزنه

 167. کار خوبی کرده بدبخت خو
  ننگای جامعه رو حذف کرده ?
  ولی جدا از شوخی خیلی قدرت داشته و باحال بوده که انقد مردم با حرفاش گول میخوردن و روی مردم به این راحتی تاثیر میذاشته

  • بعضى از افراد جامعه مانند نوجوانان،درک صحیحى از زندگى و مرگ ندارند.راحتر بگم بعضى ها جاهل اند.حالا با این بازى به مرده تبدیل میشن.احتمالا بعد از گذشت چند سال انها هم عاقل میشوند…

  • بعضى از افراد جامعه مانند نوجوانان،درک صحیحى از زندگى و مرگ ندارند.راحتر بگم بعضى ها جاهل اند.حالا با این بازى به مرده تبدیل میشن.احتمالا بعد از گذشت چند سال انها هم عاقل میشوند….

 168. من موندم رااهنو و جرثقیل و ساختمون بیس طبقه رو از کجا گیر بیارم من که خودمو پرت کنم نهایتا دو دستو پام میشکنه بعد خوب شدن جوری کتم میزنن میمردم بهتر بود

 169. من اگه بازی کنم مرحله اول یه ف.ا.ک مینویسم میفرستم واسه مدیرش مرتیکه اسم خودشو گذاشته مخترع … خدابیامرزه ادیسونو

 170. مرحله آخر بازی گوش دادن به آهنگهای حامد همایون و محمد رضا گلزاره

 171. سلام به جای این نهگ آبی برین نهنگ صورتی رو بازی کنین تو مرحله ۵۰ هم نوشته یکی رو بوسش کن حالا من موندم کیو بوس کنم .تو مرحله ۱۲ هم گفته زیر دوش حموم برکس و آواز بخون .نهنگ آبی کدوم خریه با اون سازندش .ایرانی ها هم در آینده نزدیک نیسان آبی رو در میارن خدا وکیلی دنیا از خنده میترکه .دوستون دارم .مواظب خودتون باشید

 172. آقااااا من که اصن نت ندارم چهارونیم صب فیلم بازکنم
  بعدشم من ساعت ۴ میخوابم ساعت ۴:۲۰ که بیدار نمیشم
  بزارید کنار این مسخره بازیارو برید اینستاتون رو چک کنید????????????
  اصن هوا اینقد گرمه من همیشه تو خونه لختم بابام ببینه خط خطیم خودش با کمربند منو میکشه??
  برید تلگرامتونو چک کنید بجا این کار.بزنید عددای جلو کانالا همینجوری بره????????????????????????????????اولا.من جرثقیل از کجا بیارم برم بالاش.دومن.من برم بالا سرم گیج میره از همون بالا میفتم میمیرم?????????????????????????

 173. امیدوارم دهه هشتادیا این بازیو کنن و بمیرن که دل خوشی از دستشون نداریم دم فیلیپ گرم با اختراع این بازیش … گفته هدفش پاکسازی افراد احمق بوده بنظرم هدفش پاکسازی دهه هشتادیا تو کشور خودش بوده منتها مستقیم نگفته !!!

 174. بابا سازندش بد جوری اهمگ بود اگه فکر داشت اولش اونو تایپ نمیزاشت مثلا ۵ مرحله رو راحت تر میکرد روز اول از انگشتت چن قطره خون بکش و اینا هممون از اونا بیشتر بلدیم کاری نمیکنیم پس بهتره خودشان کنار بکشن ما ایرانی هستیم همه چیو بهتر از خودشون بلدیم پس اهمگ نشین

 175. گاهی هستم گاهی نیستم:
  مخترع بازی نهنگ آبی اگه بفهمه یکی تو دبیرستان ما عاشق شد با تیغ رو دستش نوشت “علی” میره نصف مراحل بازیشو حذف میکنه .بعد هودشو از بالای جرثقیل پرت میکنه پایین.

 176. اینا حالا یه بازی ساختن نهنگ آبی نمیدونن ماخودمون یه وسیله داریم به نام نیسان آبی که چند برابر این بازی آدم کشته?

 177. mamne mn nmizre 4 sob az khune daram??aln az baqie aqab mimonm??✋

 178. مرحله ى آخر نهنگ آبى دوتا آهنگ نیم ساعته از تتلوعه

 179. سلام خدمت اعضای خوب سایت اولا ساعت ۴ صبح بیدارشم که چی ایا باسم ریدن بعد مگه خرم تا کلش هست برم سراغ این تازه بعدشم مطلب سنگین بود باید برم دستشویی ???

 180. مرحله ۵۱ بازی رو پیدا کردم . رفتن به قزوین و گرفتن یک سکه از زمین .

 181. اگه اون سازندش بیاد قزوین میدونم باهاش چیکار کنم.

 182. بابا ناموسا الکیه? من اگ میتونستم ساعت ۴ صبح بیدار شم ک الان میلیاردر بودم.بعدش من جرثقیل تو عمرم‌ندیدم
  ب خدا ک ما بخایم این کارارم بکنیم امکاناتشو ندلریم

 183. ببخشین من از کجا میتونم این بازی روپیداکنم

 184. باسلام. همونطور که گفته شد این بازی برای افرادی که تو دنیا هیچ ارزشی ندارند ساخته شده . خداوند متعال هیچ کسی رو بی فایده خلق نکرده. اون نادونی که این بازی رو ساخته زیاد به خدا اعتقاد نداشته. اگه میتونستن یه بازی میساختن که هر مرحله یه کار خیر انجام بدن. هر و قت هم مرحله تموم شد یه هدیه به عنوان تشویق بهش میدادن اونوقت بود که همه چی عالی میشد.

 185. یه مشکلی هست اونم اینه که کی میزاره ما سوار جرثقیل شیم بعدشم ساعت ۴صبح مامانم نمیزاره برم بیرون که. وای یه مشکل خیلی بزرگترم دارم نقاشیم اصن خوب نیست … بعد حجمم ندارم بازیو دانلود کنم … بیخیال من همون رو کاناپه میشینم چیپس و ماستمو میخورم شما ادامه بدین

 186. ما ک تا ۱۰ صبح بیداریم
  ساعت ۴ بلند شیم؟!۳ ماهه خورشیدو ندیدیم
  ?

 187. باز یک جنگ رسانه ای راه انداختن ذهن ملتو مشغول کنن زشته نکنید

 188. شهر ما اصلاً راه آهن نداره
  مسوئلین رسیدگى کنن لطفاً
  اگه همه بازى کنن من جا میمونم?

 189. من فک کنم تو اون دنیا نسخه دومش بیاد اون احمقایی که ۵۰ مرحله اولو رفتن اونجا هم ۵۰ مرحله دگه میرن. مثلا مرحله ۵۱ هم اینه که خودشونو بندازن تو اتیش جهنم 😀

 190. نمیشه بجای نهگ عکس گگل رز بکشم????

 191. خدا لعنت کنه سازندشو
  طرف از دانشگاه اخراج شده خواسته عقده هاشو رو جوونا خالی کنه
  بمییره ایشالاااا هرچه زودتر
  البته ناگفته نمونه جوونای بی عقل و احمق هم کم نداریماا
  ۱۳۰ نفر خودکشی کم نیست!…

 192. اینایی ک تو کامنتا میگین خخخخخخ
  چرا منقرض نمیشین؟؟
  اه

 193. جدی لینکش کجاس منم میخوام سرکارشون بزارم

 194. بازی نهنگ آبی و کجا پیدا کنم
  هم کارایکه میگه بر عکس شو انجام میدم
  ببینم چیکار میکنه

 195. کسی لینکشو داره بده ببینم کارشو انجام ندم صبح بیدار نشم ببینم ادمینش مثلا میخواهد چه گهی بخوری جنده

  • بازی رو من دانلود کردم خیلی مزخرفه یه نهنگه باید جوری بزنی که به تیغه های دیواره نخوره تا مرحله تموم شه که من نتونستم.?

   • داداش اصلا تو ایران نیست تو چطور بازی کردی
    خدایی قبل اینکه حرف بزنین یکم فک کنین
    تنها جایی که میشه این بازی رو پیدا کرد دیپ وب هس که اینم کار هرکسی نیس چون اگر بری تو دیپ وب بلایی به سرت میاد که از ۱۰۰ تا نهنگ ابی بدتر باشع

  • وقتی ثبت نام کردی ازت میخاد مکان دستگاهتو روشن کنی هروقت که کارایی که میگه رو انجام ندی میان میکشنت

   • افرادی این بازی رو انجام میدادن که چیزی برای از دست دادن نداشتن چه فرقی میکردش خودت بکشی یا اونا تو رو دیگه ، ی نکته هم بگم دین میگه گناه خودکشی بیشتره پس بهتره گناه بیفته گردن اونا ، والا

 196. اوسگل نمیدونه ی بازی تو ایران هست ب اسم پراید سواری.فک کرده ارتباط مستقیم با خدارو ول میکنیم میایم این بازی مسخره رو انجام میدیم.تا پراید هست نیازی ب نهنگ ابی نیست

 197. تاحالا دقت کردید دوستان عزیز این بازی با داعش هیچ فرقی نداره حافظ میگه عقل سالم تن سالم امیدوارم هیچکس هر گز این بازی رو نکنه چون کهاین بازی اثار زهنی وجسمی رو بهم میزنه اگه این طور بود ما هم میرفتیم یه بازی مزدیم روز اول بایو شما وقتی دارید قران میخوانید عکس بگیری تا بتوانید واردش بشید نیکنه دستتون رو پاره کنید نا وارد بشید روز ۲ باید سذ ساعت نماز بیدارشی و نماز بخونی نه ۴.نیم بیدارشی فیلم ترسناک نگاه کنی امیدوارم که هیچکس سراق این بازی نره

  اینجا وطن من است به کجا چنین شتابان?

 198. به نظر من اگه به ایران بیاد ایرانیا عکس از مراحل مختلف بازی رو فتوشاپ میکنن و برای مدیرش میفرستن ???

 199. من تا مرحله اخرش رفتم مرحله اخر زده بود(یک روز شرکت کردن در تمرین استقلال)

 200. ساعت دوازده شب تا سه بود بیدار بودم
  ساعت چهار صب سگ فیلم نگا میکنه؟؟

 201. خدایی اگه من میتونستم ساعت ۴که هیچی ساعت۱۰زودتر بلند شم تمام مشکل زندگیم حل شده بود ساعت ۶صبح به خودم میرینم اما دستشویی نمی رم.جماعت بیکارند.اوسگولا

 202. ???سارندش که گفته برای نابودی انسان های بی فایده ساخته یکی بگه خودش چه فایده ای داشته? سازندش انگار شوخی هالیش نیست یعنی بازیش از اویل بدتره که ۱۱ سال پیش ۲۳۳ نفذو کشت? که توانستن انرا فیلتر کنن و خیال همه راحت باشه بیبی سی تعید کرد که این بازی به ایران نمیاید که تاحالا۱۳۰ نفرو کشته ایزان امنترین کشور جهانه چون تاحالا فقط به ایران نیامده که به امریکا سرایت کرده و هم ار لحاظ امنیت و هم از لطاز ادمین راحت باشه چون هکر های ایذامی توانست سایت بی اف سی رو هم هک کنن

  خدارو شکر ایرانیم

 203. خخخخ وقتی این بازی بیاد ایران ادمیناش نیسان ابی یا راننده زن رو ببینن خودشون تحچیل میدن خخخ?

 204. خخخخ ابن بازی به ایران نمیاد چون در ایران نسخه خش فیلتر شده بعدش اون جایی که میگه اطلاعات خونتونو بدید مامیدونیم کجاییم ببچاره ها نمیدونن ایران با اقیه جاها فرق داره و ایرانیها ادم های بیجنبه هستن و زود خود ادمین و سازندشو هک میکنن تا دهن سرویس شه و من برای هرکی که این بازی رو کرده متسوفم و قربانیان این لازی روخدا بیامورزه چونعقل سالم نداشتن وحالا چون امیدوارم این پیام به دست ادمین برسه تا دیگه غلط اضافه نکن و بیان دست ایران رو ببوین

 205. اصلا بازی آدمو دیوونه میکنه?

 206. ورود اینچنین بازی در زمانه ای که ما داریم زندگی میکنیم اصلا بعید نیست و مشابه ان در اینده هم بیشتر خواهد شد تا زمانیکه ایمان به قلب ما نفوز نکرده باشه و رسالت خودمون رو نشناخته باشیم فرصت مناسبی که به دام افرادی بیافتیم که مستقیم از شیاطین دستور میگیرن . عزیزان این جدی میگم ما تو زمانه ای زندگی میکنیم که هر روز با انتخابات بیشتری مواجه هستیم و باید خاص زندگی کنیم ، خاص زندگی کردن هم فقط به این معنی که گناه نکنیم اینطوری خیلی خاص میشیم

 207. خواهش میکنم بگین چجوری دانلود میشه

 208. دوستان لطفا بگین چجوری دانلود میشه میخوام سر کارشون بزارم

 209. من فکر میکنم هرچقدر بیشتر این بازی رو گنده و خطرناک جلوه بدن تمایلِ کسانی که دوست دارن امتحانش کنن بیشتر میشه
  باید باهاش به عنوانِ چیزایِ مسخره برخورد کرد تا از چشم بیوفته
  مثلاً باهاش کلیپ های خنده دار ساخت و توو شبکه ها به اشتراک گذاشت …. این راحترین و موثرترینه . وگرنه نوجوان هایی که همه کار میکنن تا دیده بشن ویا متمایز باشن حتماً انجامش میدن
  باید کاری کرد که مغرور نشن از انجامش بلکه خجالت بکشن !

 210. سلام. خب ما هم یک بازی طراحی کنیم که در آن مثلا در مرحله آخر فرد باید با یک دسته گل به دیدن یک فرد موفق پیر در بیمارستان یا خانه برود، در طول مراحل بازی گزارشی از المپیادهای علمی و جشنواره هایی مثل خوارزمی تهیه کند، به چند ناتوان در حد توانش کمک کند، در رشته مورد علاقه اش (درس، ورزش و …) چند پیشنهاد بدهد و آخر کار خودش و خانواده اش با شخص مورد علاقه اش پیتزا بخورند به خاطر کارهای خوب و امتیاز بالایش …

 211. همش سوسول بازی شجاع اونیه که تو پستشویی که سوسک هست بره کارشو با ارامش انجام بده

 212. خدا شاهد بدنم داره میلرزه از ترس بابا این دیگ چی بود افتاد به جون جوونا

 213. مطمئنن بازی بعدی نهنگ قرمزه ساخت داعش

 214. سلام من تا مرحله پنجاه رفتم
  بعدش رفتم اون مدیر و که اطلاعات ازم میخواست و پیداش کردم بعدش بردمش رو پشت بوم خونمون از اون بالا پرتش کردم پایین

 215. Salam man to bachegim ziad zolm didam kheli zendegi baram sakht shode alan ham ke 16 salame tonestam 1 marhalaro beram pishnahad mn ine ke khat haro roy bazo bendazin az kardak ham estefade konin

 216. با سلام این بازی که اخیرن باب شده از نظر من مخصوص آدمای سست عنصر و بی ارادست که صد در صد امیدشونو از زندگی از دست دادن این بازی طوری برنامه ریزی شده که با همون قدم اول که توی این بازی میزارین محو بازی میشین و رهایی از اون غیر ممکنه چرا؟ چون این بازی توسط بهترین روانشناس جهان ساخته شده که به کلیه رفتار و کردار انسان ها آشنایی داره یه چیزی عین مواد میمونه ینی نیاز بهش پیدا میکنی فرقش اینه که این بازی اصلا ترک نمیشه . من فقط خواستم به تمام جوونای سرزمین عزیزمون ایران بگم که راه های بهتری هست برای اثبات خودتون هر کسی تو هر زمینه ای استعداد داره پس توروخدا نا امید نشین ما همه بهترینیم . بزاریم خودشون گرفتار کاری که شروعش کردن بشن . ما اهداف مهمتری داریم هم شخصی هم اجتماعی که مخصوصا ملت عزیزمون ایران میشه .ببخشید سرتونو درد آوردم .جانم فدای ایران و ایرانی

  • سلام موافقم باهات البته نوجوان های ایران کارشون بیسته،مادرتمام دنیاباهوش تروقوی تروبااستعدادترازجوانهای ایران نداریم بخداهمه حیرون موندن بحث ورزش بحث کاربحث خلاقیت واقعاتوانمندیم شک نکنید،یه نگاه به جوانهای کشورهای دیگه بندازید،همه بی بندوبار،البته بیشترازهرچی ماایمان داریم که این خودش باعث میشه همه جای دنیاازاستعدادجوانهای ماحتی استفاده هم بکنن،یاعلی

  • افرین.فقط کافیه وقتت ازاد و بازیکن و کنجکاو باشی.واردش بشی تمومه!مثل مخدر میمونه.ازوقتی کلش اومد هرکی گفت بازی کن گفتم از مدل بازی و شکلش خوشم نمیاد انگار بچگانه بازیش!تاروزی ک یکی بهم اصرارکرد علی بازی نکنی ک اعتیاد داره و نمیتونی ول کنیش!فرداش وار رو ۳ کردم و الان تانحال ۱۰ و لول۱۷۳ هستم ظرف۱سال

 217. تا نیسان آبی داریم ترسی از نهنگ آبی نیست

 218. هیچ جوره نمیشه دانلودش کرد میخوامش؟؟!??

 219. همتون.همه مایی که اینجا نظر دادیم.یه چیزیو بدونید.ما برای چی اینجاییم؟؟دنبال چی بودیم که به این سایتو این تیکش اومدیم؟؟؟
  پتانسیل بازیو داریم.
  وگرنه …

 220. میگن اهنگایی که میدن به بازیکن گوش کنه اهنگای تتلوئه

 221. من مطمئنم نصف کسایی که این بازیو انجام دادن بعد از اینکه ساعت ۴ بیدار شدن وسطای فیلم ترسناک خوابشون برده

 222. یک بیمار سرطانی کسی هست که خدا داره باهاش بازی نهنگ آبی می کنه و یک بازی اجباری همین بازی باعث شده که لحظات باقی مونده براش طلا بشن

 223. اون کسی که میگه برم دان کنم دیگه چرا میخوای دان کنی و پنجاه روز خودت رو اذیت کنی همین الان برو بالا پشت بوم خودتو پرت پایین و تمام والا ملت اوسکل ما رو

 224. کسی قدر زندگی رو می دونه که مرگ رو با تمام وجود نزدیک بدونه

 225. مرحله های این بازی به فرد می گه که قدر زندگی رو بدونید تا وقتی راحته و سالمی

 226. مرحله ۴۹ game over شدم D:

 227. نیازی نیس ک از ی کشور دیگ بیاد سراغ بازیکن اگ بدشانس باشی و نزدیک محل زندگیت یک بازیکن روانی باشه اونو میفرسته سراغت

 228. من خودم الان ۲۰ روزه نهنگم روز ۵۰ ام هم خودمو میکشم بازی خیلی باحالیه دن سازندش گرررم

 229. ساعت ۴ من تازه میخوابم یا خدا ساعت ۱۱ نمیشه؟

 230. یعنی واقعا مشکل جوانان ما بازی نهنگ ابی هست

 231. سلام
  درسته بازی هیجانی و جالبیه اگه این خودکشیو خودزنی نمیبود عالی بود بازیش
  کسی بازی نکنه میگه یبار برم بازی کنم ولی نمیدونی چه اتفاق هایی واسش میفته
  درکل بازیه خربازیه

 232. اخه ایرانی جماعت ساعت ۴ صبح بیدار شه؟؟؟

 233. دوستان این بازی واقعا مزخرفه جوونای مردم و به کشتن میدن حالا اگه مرحله ی۵۰هم نمیری ۴۹مرحله یاد میدن خود آزاری کنی و اگه ن میریم ادم قبلی نمیشی میشی یه دیوونه ی به تمام معنا

 234. اگه خدارا دوست داری این باری مزخرف نرید این باری یه ردیاب داره که بری توش می فهمد هامتان کجاسوس واگر هم بخواهی پاک کنی پاک نمی شه

 235. واقعا اگه شخصی از ایران این بازی رو شروع کنه آبروی که ملته ایرانو برده…بعدشم بگم این بازی برای روسیه هستش و هیچکسی ن میکشتتون ن کاری چون کسی داخل ایران نیست اگه کسی شروع کرده لوکیشن گوشیشو خاموش کنه و از بازی انصراف بده

 236. من ساعت چار پاشم فیلم ببینم بابام فک میکنه خاک بر سریه با لگد پرتم میکنه حیاط بعد ولی بیاین بازیکنیم وقتیب پنجا رسیدیم یه اهنک سیروان خسروی براش میفرستیم که میگه دوووس دارم زندگیو خخخخ

 237. متنفررررررم ازین بچه های کم سن ک میخوان مثلا ادای آدمای شجاعو در بیارن بخدا همشونم بلوف میزن ک اگه بازی در دسترسشون باشه بازی میکنه واقعا جالبه سازنده هدف جالبی داشته ولی راه خوبی نیس خودکشی و مسلما اگه از نظرش خودکشی خوب بود حتما انجام میداد فقط لطفا نوجوونا سمتش نرید چون هنوز قدرت تصمیم گیریه درستو ندارید

 238. این بازی رو بیخیال شید برید بشنید یکی از سخت ترین بازی های دنیا ینی دارک سولز رو تموم کنین..

 239. sa@t 04:20’e vaqteshe berim sare film hay ke admin ferestade…
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Narini dadach sa@t 11:02e shabe baw ;DDDD
  mirim bekhabim farda padegan darim.
  __
  Ama dar kol , afradi ke mikhan khod koshi konan o bi masraf hastn az jaAme hazf mishe inam nokte +e
  fln.

 240. راستی من یدونه تقلب خیلی حرفه ای بلدم برای کوییز آف کینگز
  بگم یا نگم واقعا تقلب باحالیه برو همیشه برنده بشو
  بگید بگم یا نگم

 241. کی آخه شوقی داره برای اینکه خودش و اعصابشو خط خطی کنه برای یدونه بازی مزخرف؟!گور بابای اون کسی که این بازی رو ساخته اگه راست میگی خودت همه این مراحلو انجام بده حداقل یدونه فرد احمق جامعه بره گم شه از دستش راحت شیم?من یه فکری دارم هر کس که این بازی رو میکنه زبان کره ای چی هندی …….یا هر زبان چبر چلاق دیگه که سازنده احمقش نفهمه تو کیبودرت اد کن وقتی داشت باهات صحبت میکرد یه چیزی مزخرف کره ای براش بفرست نفهمه اینقدر کلافه ش کن آخر سر خودش یا خودکشی کنه یا اینکه سکته کنه بمیره?
  غیر از اینا مگه بیکاری بیای تو بدونه بازی خشونت ،خب قبول خشونت دوست داری برو جی تی ای یا کلش بازی کن خو…………..
  انقدر بازی توی همه جا هست بازار، مایکت، گوگل پلی، اپ استور یا………….هزارتا بازی هست میتونی بازی سرچ کنی با موضوع خشونت انقد بازی کن اخر سر هم زنده بمون والا من خودم عاشق بازی تپ تپ دش و سبزیجات علیه کله پوک هام خیلی هم بهم خوش میگذره
  راستی اگه بازی خشونت دوس داری بهترین پسشنهاد مورتال کمبت و کلشه یا جی تی ای به من چه خودت برو بگرد
  بازی کوببز آف کینگز برو بازی کن حداقل یخورده مغزت جا بیفته از همه بازی هام بهتره با دوستات چت کن تو مسابقان شرکت کن برنده شو کاپ قهرمانی بگیر یه گروه معروف شو به همین خوشمزگی کلی هم بهت خوش میگذره والا

 242. اونایی که به خدا اعتقاد دارن این بازی رو انجام نمیدن ?

 243. به سبک مغز متفکر ایرانی میشه این بازی رو تا اخر بریم>>>از اینترنت هر عکس و فیلمی نیاز داشته باشه دانلود میکنم و روی ال سیدی پخش میکنم و با گوشی فیلمشو میگیرم :)))))

 244. خدا همه رو شفا بده
  الهی آمین!

 245. یعنی از بازی کلش سخت تره

 246. خداییش من اگه بخوام این بازی رو نصب کنم میمونه رو ۹۹ درصد دیگه تکون نمیخوره، عین بقیه بازیهای زندگیم……

 247. آدم نمیدونه چی بگه! من یک نهنگ هستم؟؟؟ هی با خودم میگم خدا لعنت کنه اونی رو که این بازی رو ساخته!! دوسته عزیزی که میگی من میخوام این بازی رو انجام بدم پنجاه رو نمیرم و اینا! خودتم خوب میدونی اینا شاخ بازی بیش نیست و عمرا بری سمته همچین بازیه پر خشونتی رو که رو اعصاب و روانت تاثیرمیذاره!!! همین آهنگه لامذهبش رو که پخش شده شنیدی؟ آهنگش به تنهایی رو اعصاب و روان آدم تاثیر میذاره! یه آهنگ مرموز و ترسناک! نه از اینایی که صدای هیولا می یاد و اینا نه! صداینهنگ و گریه ی بچه و کلی چرت و پرت و دیگه تو هم تلفیق شدن و واقعا وحشتناکه! واقعا برای اون کسایی که با وجوده خوندن این همه اطلاعات هنوزم میخوان برن دنبال این بازی متاسفم! دلت خودکشی میخواد؟ میدونی که چیه! بفرما راه باز جاده دراز! خوش اومدی! حماقتت رو ثابت نکن با این حرفا برادر یا خواهره عزیز!!!

 248. یه روانی یه بازی راه انداخته…….بچه های مردم روانی کنه بعد بکشه…….یکی هر ۵۰تا مرحله رو رویه خودش انجام بده……قبله مرحل ۵۰ بگه غلط کرده…

 249. واقعا امروز ب تهاجم فرهنگی ایمان اوردم?

 250. چطور میشه ثبت‌نام کرد تو این بازی؟؟؟؟

 251. بابا فیلم ترسناک رو که خودم میبینم هر روز از صبح تا شب، دارم دیوونه میشم…

 252. آدم دیووونه این کارارو میکنه خدا شفا بده کسی که این بازی رو ساخته

 253. من لول ۵۰هستم خودم از ساختمونمون انداختم پایین بعد چتر نجاتو باز کردم الان نمیدونم ادمین تو چه وضعی هستش جوابمو نمیده چیکار کنم به نظرتون

 254. این بازی مربوط به افراد شجاع ماجراجو افراد متفاوت نه افراد بی عرضه

 255. بابا چی میگید??مگ ادم کم داره والا همه بهم میگن یکم کم داری زیادی میخندی ولی هنوز انقد روانی نشدم خودمو بکشم??شمام بیاین روانی نباشید
  #روانی_نباش

 256. تنها چیزی ک میتونم بگم اینه ک فقط کسایی ک از نظر عقلی روانی مشکل دارن (مث سازنده این بازی) این کارارو انجام میدن ب نظرم فقط احمقا اینکارارو میکنن واقعا متاسفم???

 257. ساعت ۴:۲۰ قدیمو میگه یا جدیدو؟ کسی نمیدونه؟

 258. این بازی تو ایران نمیاد . خود فرد سازنده و افراد گروهش لینک رو برای فرد مورد نظرشون میفرستن . اول اطمینان پیدا میکنن که فرد مشکلات روحی روانی داره و بعد براش از طریق شبکه های اجتماعی لینک فرستاده میشه
  در یکی از قسمت های بازی ادمین ازتون میخواد که Location گوشی رو روشن کنید , بعضی افراد اینکارو میکنن و اصلا حواسشون نیست که در واقع چه اشتباهی کردن , بعد فرد با داشتن Location و همینطور دسترسی که تا الان به گوشیتون پیدا کرده شما رو تهدید میکنه , به صورت مثال یک اطلاعاتی به فرد میده که هیچکسی بجز خود فرد ازش خبر نداشته , این باعث میشه فرد بترسه و موقعی که تهدید میشه این ترس چند برابر میشه
  برا همین که ” احساس ” میکنه باید هر مرحله رو به درستی انجام بده
  بعد این فرد چون خودش روانشناسی خونده کاملا میدونه چه مراحلی طراحی کنه که فرد با جلو رفتن ذره ذره آسیب ببینه

 259. سلام بابا اخه کی میاد ساعت ۴ صبح پاشه بره فیلم ترسناک ببینه من شب با داداش کوچکیم میخوابم از ترس و وقتی شب دستشویی دارم نمیرم میزارم واسه صبح اخه مرد یا زن عاقل میخوای خودکشی راا های دیگه هست پل عابر پیاده خودتو بنداز پایین ی چاقو ب خودت فرو کن شاه رگ خودت رو بزن باز اخه چیه که بری خودتو خط خط کنی مسلما هر کی این بازی رو انجام میده ی اوسکول به تمام معنا هست که خوب از بد رو نمیتونه تشخیص بده من خودم ب شخصه صبحا ساعت ۱۱ از خواب پا میشم باز ۴ صبح فیلم ببینم میرم ی فیلم سه بعدی میرزم با خانواده نیگا میکنم پاش تخمه هم میخوریم حال میکنیم این روز ها هم سمای خانگی ایران پیشرفت کرده با وجود اومدن فیلمهای همچون شهرزاد و عاشقانه و گیم اف ترونز که بهترین ها هستن در نوع خودش و اون دختر خانومی ک میگی من از زندگی خوشم نمیاد و خییری ازش ندیدم و سن سالت هم ۱۵ بیشتر نیست مگه ی دختر ۱۵ ساله میخواد چی داشته باشه معلومه ک هیچگی هیچی نداره تو اون سن و سال تلاش کن امیدوار باش همه همینطوری هستن منم مثل تو هیچی نداشتم جاتا ی هزار تومانی توی جییم نبود حاضرم قسم بخورم ن پدرم بهم کمک کرد ن مادرم هیچگی هیچگی خودم تلاش کردم و ب جایی ک دوست دارم رسیدم و الان عشق دنیا رو میکنم الان ما همه نوجوان ها و جوان ها هزاران هزاز ارزو دارم چرا از حالا ب فکر مردن خودکشی تو ذهنمون باشه اصلا ب درک ک هیچی نداریم همین ک سالم هستین بگین خداروشکر دستتو بزار روی زانوهات بگو یا علی از تو مدد خدا خودش همه چیو درست میکنه هیچ وقت کفر نگین خدا قهرش میگیره و اینکه اگه ب فکر خودتون نیستید به فکر پدر مادرتون باشید اونا اخه چه گناهی دارن و داشتن ک بخوان عذای خدای نکرده خدای نکرده پسر و دختر نوجوان و جوان خودشون رو بگیرن بخاطر چی بخاطر اینکه ی احمق ی بازی ساخته نکنید با خودتون اینجور کار ها رو جوان هستید همتون دوستان هر وقت اینجور بازی نصب کردید ب فکر مادر پدر باشید ب فکر اینده تون باشید چ اینده ای خوبی دارید با بچتون همسرتون یعنی این همه روز خوب رو میخواید ب خاطر ی احمق ب باد بدید؟؟؟؟ اگه میخواید ب باد بدید بسم الله

  • من با نظر ایشون موافقم چرا که خودم کنجکاو شدم برای دیدن این بازی ولی یک لحظه فکر کردم دیدم آدم باید خیلی احمق باشه که برای یک کنجکاوی ساده به خودش آسیب بزنه .وهمین طور به هم سن های خودم نوجوان ها میگم اگه کمبودی در زندگی دارید ورزش کنید و عقده های دلتونو سر توپ یا هر چیز دیگه ایی خالی کنید این ظوری به یک جایی هم خواهید رسید

  • واقعا راست میگی.من بیست سالمه خیلیم مشکل تو زندگیم هست ولی همین مشکلات زندگیمو شیرین میکنه.از خدا ممنونم که بهم این مشکلاتو داده تا قدر زندگی شادمو بدونم.اگه بخاطرش خودکشی کنم دیوونم.درضمن آدمی که فکر میکنه با زخمی کردن خودشو دیدن فیلم ترسناک و از ارتفاع پریدن شجاع میشه یه احمق به تمام معناست.

 260. من زندگی را دوست دارم
  ضعف حقیقی من این است…

  “آلبر کامو”

 261. فردا پس فرداس ک ایرانیان غیور میرن کلا بازی رو هک میکنن

 262. اقا بدید تتلو و وحید خزایی و مملی و قشنگش بازی کنن . بخدا اینا عقل ندارن و مطمئناً از مرحله ی ۵٠ هم بیشتر میرن ?اگه به ما ایرانیاس که طراح این بازی رو به مرحله ۵٠ میکشونیم ( یارو خودکشی میکنه )
  افسرده ترین ادما هم این بازی رو احمقانه میدونن . من نمیدونم چجوری یه عده میرن سمتش ?
  خلاصه تتلیتیا حتما امتحان کنید ???

 263. توجه توجه توجه
  با سلام خدمت دوستان. من دکترای روانپزشکی دارم. سازنده بازی که آقای فیلیپ بودیکین باشن. ایشون دانشجوی سابق روانپزشکی هستن که بدلیل مشکلات شخصیتی که داشتن اخراج شدن. حالا این آدم اومده بقول خودش بازی درست کرده که آدمای ساده رو به سمت خودکشی بکشونه. جالب اینجاست که اگه واقعا خودش به بازی خودش اعتقاد دارن چرا خودش و دار و دستش این بازیو انجام نمیدن. از این جالب تر اینکه ایشون خودشون گفتن هدفشون پاکسازی آدمای بی ارزش و احمقه.
  حالا من بعنوان یه روانپزشک از دوستانی که میخوان این بازیو انجام بدن فقط یه سوال دارم و اون اینکه آیا شما با خودکشی خودتون میخواهید ثابت کنید که بی ارزش و احمق هستید؟؟؟ دیگه خود دانید

  • درست مثل فیلمهای امریکایی شده ک طرفو اخراج میکنن و بعد میاد ک انتقام بگیره!!!باید سازنده بازی رو تبعید کنن ۱جای راحت و باامکانات ،ولی در عوض از استعدادش در مسیر درست استفاده کنن.واقعا تأثیر در این حد!

 264. اگه هدف سازنده پاک کردن زمین از آدم های اضافی بوده، واقعا جای خوبی اومده بازی، ی مشت آدم ریاکار و دروغ گو و فاسد حذف بشن حیلی خوبه، نمیدونم چرا الکی همه عادت به بزرگ کردن خودشون گرفتن، ی امت جهان سومیم که آدمای مملکتون برای ی کار حاضرن زیر آب بهترین دوستاشون رو بزنن، به هم دروغ ببندن، هر کصافط کاری رو انجام بدن و شرافت خودشون رو زیر پا بذارن برای منفعت بیشتر، اعتقاد هم در کوزه
  این در مورد بزرگ کردن الکی خودمون
  برای بازی هم باید بگم که خوبه، هر کسی میتونه متوجه بشه که چقد جنم داره و شجاعه، ترسو ها هم به میزان ترسشون پی میبرن، ی عده هم هستن که اصن نمیدونن چی به چیه، جرات باز ی کردن هم ندارن، میان میگن ایرانی جماعت ازین کارا نمیکنه، اینا اکثرا ی آی پی مشکرکی دارن.
  بگذریم کسایی که بازی کردن بهتره در مورد بازی بیان اظهار نظر کنن، نه کسایی که اینقد ترسو هستن که جرات دو مرحله بازی کردن هم ندارن (و صد البته ادعای خود بزرگ بینی و مفید بودن و عاقل بودن دارن برای پوشوندن ترسشون)
  فقط ی کامنت بودش که خوشم اومد از بین مخالفای بازی، اونی که گفته بود من قبلا با تیغ خط انداختم و دیگه نمیخوام این کارو بکنم، این عالی بودش، بقیه ی مشت ترسو و بی جنم بودن بیشتر به نظرم که فقط ادعای فضل می کنن، تا اینکه آدمای عاقل و فهمیده باشن که بخوان مردم رو نصیحت کنن

  • خفه شو بابا روانی‌احمق دیوانه تو اگه خیلی جنم داری برو سوریه بجنگ ترووو یه تیر از بغلت رد بشه خودتو خیس میکنی تا خود خونتون سینه خیز میری هی مامانتو صدا میکنی اقای با جنمممممممممم تو رخت نمیبینم از این کارا اونیم که میره دستشو تیغ میندازه ابلهی بیش نیست

  • خفه شو بابا روانی‌احمق دیوانه تو اگه خیلی جنم داری برو سوریه بجنگ ترووو یه تیر از بغلت رد بشه خودتو خیس میکنی تا خود خونتون سینه خیز میری هی مامانتو صدا میکنی اقای با جنمممممممممم تو رخت نمیبینم از این کارا اونیم که میره دستشو تیغ میندازه ابلهی بیش نیست من زبون روسیم بلد نیستم چه برسه برم بازیشم کنم کمتر برا خودتون دکون باز کنید اخرین باری که ساعت ۴ صبحو دیدم تو اموزشی یگان امداد نشهد بود که ۵ ماه طول کشید

  • درود ، توی مقدمه بگم ، ی عده اومدن برای تحقیق ی عده مسخره بازی ی عده امر به معروف ی عده هم رک بگم اومدن بازی رو دانلود کنن که شمارشم کم نیس مورد آخر میتونه یک استقرای ناقص باشه برای افراد افسرده و آمار گرفتنشون، حرفت منطقی بود اما تند ، من چند تا مورد دیگه هم دیدم اضافه میکنم همین جا به جای اینکه سعی کنیم به همون خواننده ای که چن بار اسمش اومد احترام بزاریم از جهت اینکه انسان هست و اگه نقصی هست بپوشونیم و سعی کنیم اصلاحش کنیم ، جامعه فقط مسخره کردن رو بهمون یاد داده ، آقا هرکس بلد هست ماشین بهتری بسازه بسم الله چرا فقط بلد هستیم مسخره کردن رو ، دلیلش به نظر من اینه تعداد کمی قرآن رو فارسی هاشو میخونن ، والا من میدونم هنوز افرادی هم هستن فقط یک سری ورد های عربی رومیخونن سرنماز حتی نمیدونن معنی هاش چیه راهش این نیست فارسی بخونیم فقط ، اینه که در کنار عربی ها فارسی هاشم بخونین قصد اون ترجمه هاش همینه که بخونین اونارو ، حالا برین روی اینکار بکنین ح رو ه نگین، مسخرست انگار خدا خیلی عذر میخوام فقط عربی متوجه میشه ، خودت امتحان کن مثلا دعا هایی که خونده میشه رو چرا فارسی نباشه اصلا ، این نکته هم قبول دارم نماز رو نمیشه فارسی خوند چون سنته اما دعا ها صرفا به زبون عربی مسخرست ، که بردار کوچیکت رو میبیری زده نشه مثلا از مسجد ، من خودمو مثال زدم شاید عربی من مشکل داره اگه کسی رو هم مسخره کردم خودمو کردم

 265. چقد چرت
  اگه واقعا قصد مرگ دارین خب بسم الله همین الان بفرما
  ی بازی باید تحریکتون کنه

 266. خخخ واقعا دلم میخواد این بازیو بکنم ببینم چیمیشه برام واقعا خیلی خنگن ک فک کردن با این بازی مسخره زندگی پایان میابد خخخ عجب ادمایی پیدا میشه

  • من دارم اگ میخوای بیا بع آیدیم بهت بدم?????????????
   اینم آیدی تلگرامم
   []

  • عزیز من شما که نمی دونید. سازنده خودش روانپزشک هست و میدونه چه مراحلی رو بگذرونی و یا چی کار کنی که به راحتی جذبش بشی و خودکشی کن. من مطئنم اگه کسی فقط این بازی رو دانلود کنه یا فقط یک مرحله رو انجام بده جذب میشه یا مجبور میشه ادامه بده تا خودکشی

  • خنگ اونا نیسن خنگ تویی…ک فک میکنی این بازی مسخرس این بازیو یکی از بهترین روانشناسای جهان ساخته که خنگی مثه تو بگن این دروغه و بازیو انجام بدن..این بازی یجور شستشوی مغزه…اگه مرحله اولو بری تا اخرش میری پس نگو مردم خنگن و میترسن مردم عقل دارن ک این بازیو انجام نمیدن

 267. ?????????????
  خدایی فازتون چیه اونایی ک میخوان دان کنن بازی کنن؟!!???
  خیلی دوس دارین مستقیم برین سراغ مرحله ۵۰ دیگ چرا بدنتونو خط خطی کنین اخه؟سوز داره!?

 268. من میرم سیو ۱۰۰ درصد بازی رو دانلود میکنم

 269. این بازیو خوبه ایرانیا بازی کنن مخصوصا ما دخترا یارو باید از چهار صبح شروع کنه زنگ بزنه بهمون تا یازده بیدارشیم بعدشم برای دانلود فیلم باید شارژ بفرسته حجم بخریم مراحل اخرم تا فک کنیم چی بپوشیم واسه صحبت با مدیر شبکه خودش خودکشی می‌کنه خلاااص

 270. اخه یارو بیکاره از روسیه پاشه بیاد ایران بعد اگه شهرستان هم باشی بیاد شهرستان تورو بکشه ؟

  • دوست عزیز اولا اگه وارد بازی شدی اولش باید جی پی اس گوشیتو روشن کنی بعدش ادمین ها متوجه میشند که کجا زندگی میکنی بعدا در مراحل ذکر شده یعنی مرحه ۲۰ باید با یکی که نزدیکت هست و بازی رو انجام میده ارتباط برقرار کنی ‌.و اون شخص بعدا تبدیل به قاتل تو خواهد شد اگر بخوای کنار بکشی یا دیگه بازی نکنی.پس اگر وارد بازی شدی دیگه راه فراری نیست یعنی مرگت حتمیه

 271. واقعا یعنی چی یعنی واقعا کی میره این بازی رو کنه تازه مرحله ۵۰ لاید خودت رو از ساختمون پرت کنی یعنی مدیر تو رو تهدید میکنه خوب ما خودمون رو پرت نکنیم چه اتفاقی میافته!!؟؟

 272. از قدیم یه عبارتی یاد گرفتین به اسم انتخاب طبیعی. ینی طبیعت موجودات قوی تر چه از نظر قدرت ذهنی و جسمی در خودش نگه میداره. به نظرم این بازی خوبیه واسه اینکه احمقا غربال بشن از جامعه.

 273. این بازی ترینر هم داره؟
  من هیچ بازی رو هم تا مرحله آخرش نرفتم حتی با ترینر.
  چه پیشنهادی واسه من دارین؟

 274. همین این روزاست که ملت همیشه در صحنه ایران مدیرشو اسکل کنن و کاری کنن که برا همیشه تعطیل بشه

  • اخه اینم شد بازی بازی نیست که هرکی اینو بازی کنه خریت خودشو به همه نشون داده

   • دوستان چرا واقعا فکر میکنین پس با خر یا احمق خطاب کردن کسایی که میخوان این بازی رو انجام بدن، میتونین اونا رو منصرف کنین. خب همه که مثل شماها عقل کل و دانا و انیشتین نیستن. من خودم چند سال پیش افسردگی شدید داشتم که باعث شده بود همش به مردن و اینجور چیزا فکر کنم اما الان خداروشکر تا حدی بهبود پیدا کردم، اما باور کنین اون زمان ها من خر یا احمق نبودم فقط یه بیمار بودم.

 275. سلام ..من از همه چی سیر شدم تازه ۱۵سالمه? دوس ندارم زندگی کنم ،خیلی کنجکاوم بازی رو انجام بدم،یه بار خواستم از ساختمون بپرم منو نزاشتن ….???

 276. خخخ.آخه کدوم احمقی این بازی رو انجام میده؟! از همون اول میگه بدنتو با تیغ زخمی کن.واقعا خاک تو سر مملکت و دولتمون کنم که با ایجاد این وضع بیکاری و محدودیت امید به زندگی مردم این قدر پایینه!
  قابل توجه اونایی که برا ضدحال سازنده اش بازی میکنن.از ارتفاع نیم متری بپرین و برا سازنده اش بفرستین تا روش کم بشه

 277. باسلام ..درمورد این بازی دوچیز خیلی قابل توجهه ..یکی اینکه سازندش قصد داره ادمای احمق و دیوانه رو گندشونو پاک کنه ..یکی هم اینکه چرا ما نباید تو کشورمون واسه دسترسی به فضای سایبری مثل کشورهای دیگه محدودیت سنی داشته باشیم و همه کودکانمون باید راحت تبلت و گوشی کاملا ازاد دستشون باشه ..کاش یه فکری واسه این موضوع بکنن ک اگه بکنن دیگه خیالمون راحته اونایی ک میرن سمت همچین چالشایی ادمای بالغ و احمق و بی مغزی هستن ک بهتره نباشن تو جامعه ..باسپاس

 278. متاسفانه این بازیهارو درست کردن برای کشورهای جهان سوم که تحت تاثیر احساسات هستن و با عقل تصمیم نمیگیرن باید مردم حواسشونو جمع کنن و اسیر چنین بازیهای مزخرفی نشن الان تو کشور ما اعتیاد داره غوغا میکنه همش برنامه ریزی شده است برای از بین بردن کشورهای جهان سوم چون دوست دارن جوانها پیشرفت نکنن متاسفانه مسئولین ماهم غافل شدن و برنامه درست و حسابی برای مبارزه با این تهاجم ها ندارن .

 279. دوستان عزیزام من تا اخرش بازی کردم خیلی مسخرس همش چرتو پرته فقط بازیش جوریه که خودتو داغون کنی از این بازی مسخره تر نیس و همش روان ادم رو خراب میکنه من اخریش رو رفتم برج میلاد صحنه واقعی پرت از خودم درس کردم بلند ترین ارتفاع فرستادم برا مدیر بازی ولی …… دوستان هیچ وقت همچین اشتباهی نکنید این بازیها فایده نداره

  • اقا بگید از کجا باید دان کنم. مشابهش زیاده اخه کدوم بازیه اصلیه

   • یعنی یه زره مغز تو کله شما ها نیس بعدشم این یارو سازنده فکر کرده میتونه ما هم تو دام بندازه بخدا ما بزرگان ایران تا ٢٠دیقه این بازی اومده تو ایران هکش میکنیم اگرم بازی کنیم سازند رو ایسگا میگیرم ضایع شه این بازی رو هم به استادمون پیشنهاد میکنیم الان بچه ۴ساله ایرانی هم بجای تماشای فیلم ترسناک ساعت ۴صبح میره اهنگ تتلو میزاره میفرسته برا مدیر مدیر خودش پنجاه مرحله رو میره

 280. خاک بر سر تون با این ولگردی ها تون اخر سر خودتونو می خورید.

 281. تنها حرفی که میتونم بگم اینه که واقعا چه زمونه ی بدی شده ما داریم به کجا میریم؟
  آخه یه نوجوون چرا باید آرزوی مرگ کنه؟؟
  من خودم نوجوون خیلی هم تو زندگی سختی کشیدم ولی هیچوقت و به هیچ عنوان به مرگ فکر نمیکنم من هنوز کلی آرزوها دارم هنوز کلی کار هست که باید انجام بدم
  یعنی چی واقعا؟؟
  سازنده ی این بازی هم خودش یه آدم عقده ای روانیه به نظر من :/

 282. آقا من بازیو گرفتم رسیدم مرحله ۵۱،تو این مرحله دارم با ادمین مذاکره میکنم سر پریدن،چند روزه پیداش نیس فک کنم مذاکره جواب داد خودش پرید!آدم خوبی بود?

 283. ععععععع دیدی چی شد میخاستم بازی کنم ولی ریل قطار نیس نزدیکم هوفففف حیف شد میخاستم کاری کنم یارو خود کشی کنه نشد

 284. من یه مستند دوساعته دیدم راجع به بازی یارو رو اگه میدیدین موهاتون میریخت همه صورتو بونش خط خطی بود روانی شده بود یا ناخوناش صورتشو میکند…میگفت از یه جایی بازی نکردم ادرس خونشو گذاشتن برا کاربرای دیگه که ی مرحله از بازیه اونا باشه برا اذیت کردن یارو و کشتنش…بعد مجبور به بازی شده از خودکشی جون سالم به در برده بود و میگفت هنو ادامه داره…ولی یارو رسما نابود شده بود…تیمشون انقد قویه که هنو نتونستن فیلتر یا هکشون کنن…ضمنا از رو عکسایی که میفرستن جاشونو میفهمن ینب تو اطلاعات خود عکس هست حاتما نباید لوکیشن روشن باشه…خلاصه که سری که درد نمیکنه دسمال نبندین بازی نکنین …برین چندتا کتاب بخونین بیشتر مفید باشید…بازیش دکمه گو خوردم نداره با زندگیتون بازی نکنید

 285. سلام دوستای عزیز من یه زمانی نادون بودم و رو دستم چندسال پیش بنا به دلایل اشتباه با تیغ خط انداختم الان که میبینم جاشو یاد حماقت میوفتم ولی از طرفیم خوب بود چون ذهنمو بیدار کرد حالام ک پیاماتونو خوندم خواسم بگم به این راه کشیده نشید و به عقل و احساس خودتون رجوع و غلبه کنید ارزش نداره به خداوندی خدا پشیمون میشید چون واقعا حیفه برو خداتو بیشتر بشناس برادر و خواهر عزیزم

 286. میشه یکی یه نهنگ بکشه رو دستم من بلد نیسم ?

 287. این بازی ب ایران برسه یه ماه نگذشته نصف ایرونیا بازی میکنن،سر سفره دورهمی میشینن اصغر میگه حشمت مرحله چندی من چهار روز دیگه تموم میشم داداش?دوماه بعدش تو تلگرام تبلیغ میکنن هک کامل بازی نهنگ??یه سال نشده نسخه فارسیش میاد ،نهنگ فارسی،نهنگ گرام جدید،نهنگ های آبی پنج،نهنگ آبی با امکانات پیشرفته حالت روح و قایم شدن از ادمین??فوروارد بدون نقل قول …انقد قاطی میشه خود ادمین خودکشی میکنه

 288. اینا همش مضخرفه! همش یمشت دری وری هستش!
  هرچی تا حالا شنیدید تبلیغات بوده!!! اگر ایرانیا هم علیه ش حرف زدند یا دیگران تبلیغ معکوس برای جم کردن طرفدار بوده هیچ کسی هم کشته نشده! دروغ محض!
  وقتی وارد بازی میشی از ابتدا تا انتهای بازی اطلاعات هدفی که از جوامع و تفکرات مردم رو میخوان جم میکنند آخرشم یا ول میکنی یا مرحله آخرش و انجام نمیدید و به خودتونم میگید دیدی چقدر زرنگ بودم!!! ولی نمیدونی که داشتند در تمام این مدت اطلاعات ازت جم آوری میکردند یا شایدم آغازی باشه برای پروژه اهریمنیه بلو بیم!!!

  فکر کن کمی/فقط همین

 289. تا اخر بخون باحاله? بابا این بازی چرته کی جرعت داره تیغ بکشع رو دستش؟ تو همین الان با ناخونت فشار بده رو دستت خیلی درد مبکنه چه برسه به تیغ اصلا کی حال داره ۴صبح بیدار شه؟ سگ بیدار نمیشه که ما بخایم بیدار شیم?
  بعد کی میتونه بدون اینکه کسی بفهمه اونم ۴ صبح بری پشت بوم؟? من شبا از ترس دو لیتر شاش تو خودم دارم که میترسم دو قدم راه برم که برم دستشویی بعد چهار صبح هوا تاریک شب ? جمع کنید ناموسا این بازی چرته میدونید چرا چون یارو روسی بوده زبونش نمی فهمیم گیریم ترجمه فارسی داره قبول ولی ناموسا تو به این فکر کن رو بدنت تیغ بکشی :))))) من جون دوستم عمرا بپرم میخاد تهدیدت کنه؟ میدونی چجوری تهدید میکنه
  من که تو کار هک هستم میدونم یک رات به گوشیتون میریزه بعد این که رفتید توش رات کل گوشیتونو در دست میگیره لوکیشن،میگیره خلاصه عزیت میکنه اصلا با خدت فکر کن یارو میخاد چه گوهی بخوره؟ ۴ صبح? اصلا برو ی گوشی نو اک بند بگیر به قیر از بازی نهنگ ابی هیچ چیزی توش نباشه بعد برو تو جنگل چادر بزن بازی کن ببین میتونه گه بخوره؟ ناموسا شما هم بیکارید بازی چرت خخخخخ

 290. یکی این بازیو بده به جنتی :))))))

 291. سلام عرض ادب به همه دوستان محترم.
  من دکتر هستم دکتر روان پزشک این بازیو یه دوستم معرفی کرد.
  و من هم مثل شما کنجکاو شدم.
  رفتم پی این بازی و بازی کردم.
  تا مرحله ی پنجاه رفتم چون خودم میدونستم چطوریه گولشون زدم و فهمیدم اینا اگه یه مرحله رو انجام ندی تهدیدت میکنن از کجا؟؟
  بع شما میگن لوکیشن گوشیتونو فعال کنید و اونها از طریق لوکیشن گوشی تو ادرستونو میفهمن و تهدید میکنن و اسم چنتا محل نزدیک ب اونجا رو میگن و ادم میترسته و قبور میکنه.
  خلاسع براتون بگم بازی خیلی مسخرس.
  و لطفا بازی نکنید چون شما نمیدونید چیکار کنید و بدبخت میشین.
  مرگ

 292. برووووووووو بابا
  ادم بشینه پنجاه روز برنامه ریزی کنه واسه خودکشی
  داداش ما ایرانیا اگر حمله اتمی هم به کشورمون بشه بازم در نهابت امید به زندگی ادامه میدیم
  بعدشم
  ساعت چهاااااار صبح بیشینه فیلم ترسناک ببینه
  من امتخان ترمدارم ساعت چهار صبح پا نشدم درس بخونم بعدشم
  اغلب دخترای ایرانی از سوووسک میترسن
  حالا از ما میخوای شجاعت اثبات کنیم
  برووووووووو که ابن بازی لیاقتش همون روسیه اس
  والا
  ما ته ترسوهای عالم
  شماکه شجاعین برین خودکشی کنین
  ما با ادابازی های رامبد جوان خوحالیممممممممم
  زنده باد ایران و ایرااااانیییی
  والا??

 293. به نظر من این بازی رو باید تتلو بازی کنه
  ولی متاسفانه به احتمال زیاد آخرش نهنگه خودشو میکشه
  چون تتل داره بازیش میکنه

 294. مشکل اصلی ساعتش که خیلی زوده?????کسی حال نداره پاشه

 295. مرسی بابت اگاهی دادن عالی بود

 296. مرسی بابت اگاهی دادن

 297. برید کندی کراش بازی کنید و کوییز اف کینگز من خودم کندی مرحله ۵٨٠ هستم قبلا هم یه بار تا ۶٠٠ رفتم معتادشم ولی حداقل میدونم اخر بازیم مرگ نیست اصلا انقدر مرحله داره که عمر من نمیکشه

 298. این همه بازی خوب همین الان برو تو بازار، ایران اپس، گوگل پلی ، دست کم هزار تا بازی خوب هیجانی هست . راه های دیگه ای هم برای مردن هست میتونید اگه خیلی افسرده هستید برید مدافع حرم سید خیلی هم مفید ترید تازه اگرم کردید حسابتون راحته که جاتون تو بهشته باتشکر از خوندن پیام??

 299. با مراحلش کار ندارم ولی خدایی کی ساعت چهارصبح بلندمیشه بره فیلم ببینه حالا اگه زمستون هم باشه زیر پتو باشی که دیگه بدتر??????????????

 300. پول نداریم ناس بندازیم بعد اینا میگن بیا فیلم ترسناک دان کن
  برو بابا ما هنو آرزو داریم

 301. اگر اعتقاد دارین بازی کنید تا آخر هفته خبر خوشی میشنوید???????????

 302. این بازی فقط کسایی رو گول میزنه که سست عقیده هستن نه ما ایرانیا رو چون ما توی کانون خانواده بزرگ سدیم.وگرنه اگه تونستید مرحله یک رو انجام بدید.

  • بابخش اول جملت واقعا موافقم.و قبولش دارم…
   ولی چرا میگی امتحان کنید… یه نوجون اگه این قسمتُ خوندُ و قبلا هم همکلاسی هاش تعریف بازی رُ(به دروغ) گفته باشند… تحریک میشه که یه امتحانی بکنه و ازون جایی که بازی روانشناسی شدست همینجوری ادامه میده و ….

 303. خداوکیلی اینا مردم رو چی فرض‌کردن؟

 304. مدیر این بازی چ خدمتی ب ایران میکنه و نمیونه، اینطوری احمقا اقلا پاکسازی بشن عاقلا رو خراب نکنن.

 305. ما که پشت بوممون کوتاس چیکار کنم؟
  عاقااا این چ مسخره بازیه،ادمی که اینجوری میخاد خودشو بکشه همون بهتره زودتر بمیره

 306. ازتون خواهش دارم که این بازیو انجام ندین
  سازنده این بازی یه پسری بوده که دانشجوروانشناسی بوده وهمیشه درسش بد بوده

  • نگو این حرفو بهت میخندن خخخخ

   یک روز سازنده بازی با معلم خود دعواش میشه و سازنده بازی رو به در حد مرگ معلم میزنه سازنده بازی میگه من میتوانم دخترت را بکشم معلم میگه باشه بکش اگر تونستی دخترمو بیرون ببینی سازنده بازی این بازی رو میسازه و در همه جا این بازی رو پخش میکنه و دست این دختر بچه میرسه که او تا مرحله پنجا میره و جانه خودرا به فنا میدهد و پدر دختر بچه پیش سازندع بازی که نام او جوردن اساسونا بوده میره و عکس دست دخترش را نشون میدهد و جوردن اساسونا خندید و گفت من به تو هشدار دادم

   پایان…

 307. من تازه ساعت ۱۰از خواب پامیشم?آخه کدوم دیوانه ای اینکارهارو میکنه

 308. واقعا متاسفم برای کسایی که این بازی رو انجام‌ میدن .هزار و یک کار هیجان انگیز دیگه هست .چرااا خط خطی کردن خودتون یا خودکشی ؟؟خاک تو سر سازنده این بازی که هوش و وقت خودشو صرف این کار کرده تا بچه های مردم آخرش خودشونو بکشن .

 309. بازی فقط ویچر ۳

 310. یکی لطفا توضیح بده که اگه سرپیچی کنیم ازدستورای ادمینش چیکارا میتونه بکنه!؟من ندارم بازی زو دوستم داره میخوام بهش اطلاعات بدم که اقلا به فنا نره.

 311. با نهایت احترام برای دوستان…
  امروز پسر خواهر یازده ساله من توی باشگاه پینگ پنگ راجع به این بازی از هم ترمیای بزرگتر از خودش شنیده و خیلی هم با هیجان راجع بهش میگفت… میگفت بریم بگیریمش(بازی رو)…آخر حرفش شوخی/جدی گفت که باید خودتو بکشی،خطرناکه یه کم…
  خیلی جالبه که جوونا با هم سیگاری میشن… مشروب خور میشن… با هم درسخون میشن….. توی این بازی هم ظاهرا تو به کسایی احتیاج داری که باهاشون لینک بشی، (درست یا غلط) باهاشون صحبت کنی وشجاعتت رو ارزیابی کنی… کافیه این بازی تعدادی از مراحل میانی رو نداشته باشه، اون موقع س که کار سرمایه گذاراش ساخته س… اعصاب و روان و انرژی و وقت و هوش عزیزای کم سن و سالمون باید فدای گردش مالی حسابای آدمایی بشه که هیچوقت نمیذارن فرزندای خودشون اینو بازی کنن؟؟؟ زویاگینتسف عزیز روسی میاد با نهنگاشون”leviathan، شاهکار سینمایی سال رو میسازه و یه گروهی میان این فاجعه رو برای بازی کردن میسازن… برای خودکشی راه های بهتری هست… آدم باید با کتابهایی که علاقه بهشون داره، خودشو بکشه به نظرم… اونم نه یک بار… بلکه هر روز 🙂 مرد خوندن رمانای خوب باشیم و به بچه هامون کتاب خوندن یاد بدیم نه اینکه هر روز با تبلت و موبایل سرشون رو گرم کنیم… در این رابطه صحبتای بیل گیتس فقید رو بخونیم راجع بهش بهتره.

  • عزیزم اینارو نگو این بازی +با مرگه تماممم بعدشن این بازی واسته ما ها نی واس پسرای۹سالس با دخترای۱۵ساله پسرا شجاعتشون از ۱۰سال به بعده ولی دخترا یکم طول میکشه واس همین ۱۵سالگی شجاع میشن و به این چیزا توجه نمیکنن

 312. سازنده این بازی فکر خوبی کرده واقعا / بذار احمق ها با این روش پاک سازی بشن

  • فرزاد جان… حرفت اشتباه داداش
   چون مخاطب این بازی یه تعداد نوجون هستند که هنوز توانایی تشخیص خوب از بد رو(وخیلی چیز های دیگه رو) ندارند…
   وبه دلیل شرایط سنی(که جای توضیح نیست) هر کاری میکنن که دیگران اونا رو تشویق کنند و بگن این دیگه بچه نیست( که بسیار کار احمقانه و غیرقابل وصفیه).

 313. بچه ها همونطور که تو متن گفته این برنامه موزیک خاص داره
  فیلم های روان پریشانه داره…شما ساعت ۴:۲۰ پا میشی میری فیلم ترسناک میبینی تو اون تاریکی
  فیلمی که یه روانشناس دیوانه واست فرستاده
  مسلمه قدم به قدم رو ذهنت تاثیر میذاره
  خودت رو با تیغ خط خطی میکنی
  اصلا سمتش نرید
  اصلا فکر کنید این بازی وجود نداشته
  دم اونایی که دارن تو نظرات این بازیو مسخره میکنن گرم

 314. خدایی کسایی که بازی میکنن هدفشون چیه؟
  میخوان خودکشی کنن که والله قرص برج خیلی راحت تر جواب میده
  هیجانم میخوان برن بازی ترسناک ۳d بازی کنن به خود خدا هیجانش بیشتره
  آخه زخم و زیلی کردن خودت هیجان داره؟یا رفتن بالا پشتبوم؟یا ایستگاه قطار؟
  منم اولش برام جالب بود بدونم این چیه که هی همه دارن میگن ولی الان که اینو خوندم نمیدونم بخندم یا گریه کنم??

 315. همون کلش از این بازی های چرت و پرت بتره بخدا

 316. اخه این همه هنرمند تو اینیستا هستند که با لوازم ارایش روی دست شون نقاشی زخم و خراش و از این جور چیزا می کشن……..خوب یه عکس جعلی درست کنن و بفرستن واسه ادمین بازی……..می فهمه؟؟؟؟ بعدشم……اگه بعضی از این کار ها رو انجام ندیم چی کار می خواد بکنه؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟ ……هان……..اصلا از کجا می فهمه که مثلا مرحله ی ۱۷ رو انجام ندادیم……..هان؟؟؟؟؟؟ د بگو دیگه ………. کلا بگم خیلی بازی چرتی هست سازنده شم یا اسکل بوده با امریکاییی……..مرگ بر امریکا ……مرگ به نیرنگ تو یه چیزی جوانان ما تو…….

 317. عجب بازی خوبیه..چه طوری باید گیرش بیاریم.من میخوامش..زنده بودن و مردنمون چه فرقی داره وقتی نه پول باشه نه کار نه عشق نه دلخوشی؟بازی رو هرکی داره بده به من

  • تو این بازی از فرمولی استفاده شده که توی روانشناسی بهش میگن شرطی سازی نوع ۶
   به صورتی که تو بعد از انجام یکسری کارها که روی مسئله ای تمرکز داشته باشه به وال یا اون سوم شخص علاقه مند میشی به صورت دیوانه وار، دیگه ذهنت برای خودت نیست که بتونی تصمیم بگیری…
   به طور مثال من یکی از شاگرد هام که خیلی کنجکاو بود رو نسبت به فندق شرطی کرده بودم، وقتی بهش فندق میدادم ناخداگاه هرکاری ازش میخواستم انجام میداد بدونه دلیل و بهونه ای…
   نکاتی که گفتم اثبات شده هستش و میتونید در موردش مطالعه کنید از مطالعه درمورد Blue whale خیلی بهتر و جذاب تره، میتونید اطرافیانتون رو شرطی کنین????

   • کاملا اشتباهههه این بازی بچه هارو تحدید میکنه .تا کارایی که ربات بازی نهنگ ابی میخاد انجام بدن. این بازی نیست این یک سمی است که دیگر نمیتوانی از بدن خود جدا کنی بازی نهنگ ابی تحدیدت میکنه موقعی که میری تو بازی میگه ایا میخای ادامه بدی اگه بزنی بله ادامه میدم از صورتت نا خدا گاه عکس میگیره

 318. آقا برادر من بازی میکنه باید چیکار کنم

 319. سلام….من میدونم ایرانیای عزیز همچین بازی رو دان نمیکنن …مگه از ایرانیایه عزیزمون زرنگتر و باهوشتر هم پیدا میشه….هیچ وقت همچین بازی رو قبول نمیکنن…….

 320. اگه یه ایرانی این بازی بریزه
  خود سازنده میره خودکشی میکنه ?

  • ما خودمون دوران بچگی ی بازی داشتیم به اسم خر پلیس
   تو خوش بینانه ترین حالت ۲ نفر قطع نخاعی داشتیم ما رو ا چی می ترسونی حاجی

   اینجاس ک سازنده این بازی باید پشم ریزون داشته باشه

 321. اگر این بازیو پیدا کردید اصلا شروعش نکنید و نگید که من دورش میزنم و فلان چون این همون حرفیه که قربانیان این بازی هم قبل شروعش زدن این همون روحیه ی نوجووناس که میخوان نشون بدن قوین
  این بازی با استفاده از تکنیک های روانشناسی ساخته شده و بدون این که بخواید یا متوجه بشید روتون اثر میذاره و تا به خودتون بیاید می بینید دارید خودکشی می کنید
  خلاصه حواستونو جمع کنید دنبال خودکشیم نباشید و از زندگی لذت ببرید

 322. ما وباکیا شدیم ۸۰میلیون نفر

  من این بازیو نمیکنم و نخواهم کرد
  ساسندش روسیه میخواسته ادم های بدرد نخور جامعه رو از روی زمین بردار بنظر من کار دورستیه

 323. واقعا باید اونی که این بازی رو تا اخر انجام داده جاش تیمارستانه یعنی چی اخه برو کلش بازی کن بهتره??

 324. دو نفر ایرانی برن توی این بازی به مرحله ۱۰ نرسیده سازنده ها دیوونه میشن خودشون رو میکشن????

 325. من از امرووز شروع کردم.

  از ۱۴ سال زندگی خسته شدم
  ???مرگ???

  • ازکجا پیدا کردی بازیشو منم میخوااااااام

   • ببینید دوستان حتما اینو بخونید چون با تحقیقات به این نتایج رسیدم‌.ببینید اول اینکه این بازی به صورت اپلیکشن نیست و باید از طریق مرورگر وارد بازی بشید.پس نگردین چون پیدا نمیکنید مگر اینکه لینک رو خوده ادمین براتون بفرسته این فرستاده شدن به این معنی نیس که شمارو میشناسه و انتخابتون کرده این بازی انقدر هوشمند هست که به صورت راندُم لینک رو میفرسته.شما در حال حاضر فکر میکنید که میرید تو بازی و تا مرحله ای ک خودتون دوس دارین میرینو هر موقعم عشقتون بکشه لفت میدید.خب اینجا باید گفت شما سخت در اشتباهی.چرا؟چون این بازی به صورتی طراحی شده که بدون اینکه شما خودت بفهمی آنچنان تاثیری رو ذهنت میزاره و افسرده میکنه ک خودتم نمیفهمی.چطور؟آهنگ ها و ویدیو ها و تماس ها با نهگ های دیگه(بازیکنای دیگه بازی)تاثیر فوق العاده ای روی روان شما میزاره که اصلا نیاز نیس شما به مرحله ۵۰ برسی همون مرحله ۱ خودکشی کردی.بنظر این حرفا براتون غیر منطقیه ولی هدف بازی کشتار دسته جمعی هستش.بنظرتون چرا بهش میگن نهنگ آبی با کمی تحقیقات میتونین بفهمین که تنها حیواناتی که به صورت دسته جمعی خودکشی میکنن نهنگ های آبی هستن.ببخشید که وقتتون رو گرفتم هدف اطلاع رسانی بود.دوستانی که میخوان بیشتر بدونن به تلگرام من بیان تا توضیحات بیشتر رو اونجا بدم.

   • اگه میخوای خودکشی کنی برو خودتا از یه جا بنداز پایین چرا خودتو زجر کش میکنی بعدشم همچین ادمای احمقی مث تو بمیرن بهتره

  • سلام داداش گلم من خیلی از این جملات شما غمگین شدم..تو سنی نداری که بخوای به مرگ فکر کنی.منم وقتی هم سن شما بودم دچار این حالت میشدم…تورو خدا با یه بازی که امروز مد شده فردا از مد میره به فکر مرگ نباش…دوستت دارم ای برادر عزیزم

  • میشه لینکشو برا من بفرستی؟

  • خو ما فیلم ترسناکو در حالت عادی همون سه چاهار مبینیم دیگه….

  • خودتو بکش هم میری اون دنیا بیشتر میسوزی هم ما یفیلم‌میزاریم اینستا بازدیدمون بره بالا خخخخخخخخ

  • من که دارم باب اسفنجی می‌بینم برید تا مرحله ۵۰ ببینم به کجا می‌رسید . باباسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی باب اسفنجی

 326. بهتررر… اکسیژن بیشتر، آدم احمق کمتررر!! همون بمیرن همچین آدمای کودنی، جامعه مون یه نفس راحت بکشه… هرکی میخواد نصب کنه زودترررر، پلیزز =)

 327. بچه ها ثابت کنید ایرانی هستید و این بازیو به سخره بگیرید

 328. با عرض سلام به شما. به نظر من این بازی خیلی خوبه من عاشق این بازیم من یک بار این بازی رو کردم هیچی نشد بستگی به خود ادم داره

 329. اصلا کار ب مرحله هاش ندارم من نتم نمیرسه این همه فیلم بگیرم واسه اون مدیره چوسوش بفرستم

 330. وااای من عاشق این بازی شدم الان دنبال این بازیم پیداش کنم حتما بازی میکنم خدایی خیلی حال میده از یه ساختمون پنجاه طبقه بپری پایین

  • یعنی واقعا بد جور رد دادید

  • رویا خوبی؟ بخدا درم میرسم حیف شما ها نیست اخه الکی میخواید بمیرید

  • وای آره من ده بیست باری پریدم
   آدم روحش شاد میشه

  • خوب رویا خانوم… اگه از ساختمون ۵٠ طبقه پایین پریدن حال میده خوب برو بپر… دیگه شما نیازی به بازی نداری که… خودتونو مسخره کردید..!!؟؟ این بازی هدفش اینه که ادم های ضعیف و سست عنصر رو به شکل دسته جمعی تصفیه کنه… یکم فکر کنید… یکم از مغزاتون استفاده کنید… این بازی یا اپلیکیشن نیست… این یک برنامس… مثل برنامه ی غذایی مثل برنامه ی بدنسازی… برنامه ریزی و روانشناسی شده برای گرفتن جونتون به دست خودتون… خواسته ی من از شما دوستان اینه که خیلی جدی روش فکر کنید… اونوقته که میفهمید دارید اشتباهه خیلی فاحشی میکنید…

 331. بچه ها بازی نکنن و همچینین بزرگ ها دارن با جون مردمبازی میکنند

 332. من تمام مراحلشو انجام میدم ولی خداوکیلی ساعت ۴صبح نمیتونم پاشم اگه میشه این مرحلو بزاری واسه ساعت ۶ و ۷ بعد ازظهر مرسی.اه

 333. خداوکیلی این بازی کجا هست من برم بازی کنم ببینم میتونم خودما بکشم????
  عمرا اگه بشه من ک ن حالشو دارم ساعت ۴ بلند بشم ن مترو تو شهرمون هست و نه جرثقیل اگرم خواست تا خودمو از نیم متر جا بندازم من توانم همین قدره

 334. این بازی انقدر قوی طراحی شده که خیلی راحت شمارو میکشه یعنی مرگ شما داخل گوشی شماست برپدر طراح و سازندش لعنت

 335. ای خدا دنیا داره به کجا میره
  این تازه اولشه ، الان۵۰ روز کاری با روح روان فرد بازی می کنن بره خودش بکشه
  کمی که بگذره فقط با یک اهنگ و یا یک فیلم کاری می کنن که افراد خودشون بکشن
  تنها راه رهایی از این مصیبت چی می تونه باشه؟
  شاید یک روزی برای فرار از این مسائل افراد استفاده از تکنولوژی رو ترک کنن

 336. از ما ایرانیا کدوم می تونه ساعت چهار بیدار شه
  مگه ما منگلیم ساعت چهار صبح بیدار شیم بریم بالا پشت بوم?????

 337. به نظر من این بازی عالیه ?:)

 338. چون طراحش روانشناس بوده میتونه شمارو تا پای مرگ ببره و شایدم زندگی شما رو ازتون بگیره این همه بازی خوب هست مثلا برید کلش بازی کنید اینم که میگن تو مرحله آخر کلش قران رو پاره میکنن چرته
  به قول قیمت تو برنامه دورهمی عقلی کنید و این بازی و نکنید.

 339. باوا ساعت چهار و نیم بیدارشین،ولی ن برای بازی،برای نماز صبح خوندن،،با این کار روشونو کم میکنید،فک میکنن ملت ما مثل اونا خرن هرکاری بکنن،،،،بخوایم خودکشی کنیم راه زیاده،میریم پراید میخریم?

 340. کاری با بازی ندارم حال این کارارم ندارم ولی خب بعضی بچه ها تحت تاثیر قرار میگیرن اما اینجا ایران اخه کدوم راه آهن تو شهر یا کدوم بچه تو ایران میتونه ساعت چهار صبح بیرون بره مگ موارد خاص من خودم روز روشن صدای در بیاد میاد بازجوییم میکنه چه برسه به بیرون رفتن ؛اولا کلا ایرانیامثل خارجیا جوگیر نیستن بعدم اینجا ایران اونجا خارج اصلا امکان داره بزارن ی بچه یا نوجوون از جرثقیل بالا بره یا رو دستش با تیغ بکشه و خانوادش نبینن?

 341. اصلا خیلی خنده داره
  مرحله پنجاهم از ترس اینکه سازندش نکشتت، بری خودکشی کنی، خخخخخ 🙂

 342. mn aval vasvase shodam bazi konm vali har chi bishtar khondam pashimon shodam goftm bazi mikonm o dor mizanm adminesho vali goftm vaqean shayad ro aql tasir bezare chon sazandash ye ravanshenase ahmaq bode…mn tarsiiiiidam??pishnehad mikonm in hemaqato nakonid che rast che doroq mn az haminja migm hamatono qabol daram o shojaid nemikhad sabet konid???

 343. اگه یکی مثلا ۳ مرحله بره بعد ادامه نده چی؟
  چه اتفاقی میخواد بیفته؟

  • هیچی باید بری تو یخچال درم ببیندی تا ادمین پیدات نکنه اگه پیدات کرد فقط جیغ بزن ینی جییییغ هااا

  • خیلی راحته…
   بازیُ حذف میکنی از رو گوشیت…
   تلویزیون رو روشن میکنی خندوانه نگاه میکنی یا نود…
   و با این کار راحت به طراح بازی و جد و آبادش میرینی…
   البته البته… طراح یک روانشناس روانیه و تو اصلا نباید سمت این بازی بری(لطفا الکی الکی خودتُ هم کنجکاو نکن… مثل آدم یه نفس عمیق بکش… یه یا علی بگو برو یه فوتبال یا والیبال دبش بزن و ازش لذت ببر)…?

 344. اگه تا مثلا تا دو مرحله بری بعد ادامه ندی چی؟

 345. mn tarsidaaaaaaam aval vasvase shodam o goftam bazi mikonm o mipichonmeshon bad hey khondam pashimon shodam goftm shayad vaqean ro aqlm tasir bezare k ravanshenas tarahish karde pishnehad mikonm che rast che doroq in karo nakonid???

  • هه نمیدونم این بازی با چه هدفی ساخته شده ولی فقط همینو میدونم که اونایی که به سمت این بازی کشیده باشین مطمعن باشین دیگه ته زندگین و خسته شدن از اینطور زندگی کردن که همش بیفایده و ناامید باشن

 346. یه سوال… واقعا تو ایران کسی هم هست که این بازی و کنه و خودشو بکشه؟واقعا هست همچی آدمی؟اخه ما هزار تا مشکل داریم تا حالا فکر خودکشی و نکردیم حالا واسه یه بازی عنینه بیایم بکشیم خودمونو؟جمع کنین بابا اسکلن خداوکیلی اونایی که شرکت میکنن

 347. دوستان حرف های بچه های با تجربه رو الکی نگیرین خواهش میکنم دانلود نکنین وقتی کردین راه برگشت نیس همه کنترل های زندگیتون از دس میره حتی بهش هم فکر نکنین

 348. مگه میشه با تیغ نهنگ کشید چند تا سوزن بزنی درد داره ولی میگه باید تیغ بکشی وای

 349. دوستان به یاد داشته باشید کسانی که در اثر این بازی خود کشی کرده اند در برخورد اول با این بازی همین نظرات و تفکرات شما رو داشتن ولی متاسفانه گرفتار این بازی شدن پس زیاد به خودتون مغرور نشید زمانی می تونید در مورد این بازی اظهار نظر کنید که تا مرحله چهل و نه رفته باشین و مرحله اخر رو نرین.در ضمن ما اعتقادات دینی و مذهبی عمیقی تو وجودمون هست پس من ایمان دارم که هیچ نوجوان ایرانی سمت این بازی نمیره. 🙂 🙂

 350. واقعا واسه بعضیا متاسفم…یعنی زندگی واسه این خارجیا انقدر بی ارزش شده که به خاطر یه بازی احمقانه دست به خودکشی میزنن…حالا سازنده اش هر خری که میخواد باشه.ولی ناموسا اگه یه ایرانی بره تو بازی…سازنده هاش خودکشی میکنن

 351. سازنده ی این بازی عنتر کی بوده؟

 352. هرآنکس از یاد خدا غافل شود دست شیطان های بی صفت میشود

 353. هر کجا میگردم نمتونم دانلودش کنم اگ شخصی داره این بازیو خواهشا واسم بفرستین

 354. آقا ……..تو این بازی دلم می خواد بازی ایرانی بازی کنن معتاد می شن

 355. واقن هستن کسایی ک این بازیرو دان میکنن و انجامش میدن؟؟؟؟راهای دگ ای هم واسه خودکشی هست…

 356. عجب چیزیه
  آدم مگه بیکاره این همه مراحل مزخرف رو بره بعدش هیچی نشه و کلی آبروت بره
  واقعا خاک عالم

 357. لطفاً از این بازی خطرناک استفاده نکنید.مگه عقلتون رو از دست دادین.مگه از زندگیتون سیر شدید

  • برعکس عالیه من میخوام بازی کنم تا بفهمونم مرحله ۵۰ هیچ اتفاقی نمیوفته

   • دوست عزیز اگر این بازیرو تا اخر ادامه بدید طلسم میشوید و حرکات های تان دیگر دست خودتا نیست …از من گفتن بود

    • داداش اگ فک میکنی خیلی زرنگیو میتونی ثابت کنی که تو هیچ اتفاقی برات نمیوفته باید بگم سخت در اشتباهی
     اگه مرحله آخر رو انجام ندی که اصلا نمیتونی سرپیچی کنی از دستوراتشون سازنده بیخیالت نمیشه
     تهِ این بازی فَقَط مَرگهِ!

   • حتما بازی کن عزیزم
    یه احمق کمتر، جامعه بهتر

   • همه اولش همینو میگفتن

   • اگر اتفاق افتاد مردی
    باید بهت بگم دلم برای احمقی چون تو نخواهد سوخت
    ارزش رو نداشتی
    احمق ها ارزش ندارن که خودم ناراحتشون کنم
    مردنت پیشاپیش مبارک از خودت فیلم عکس بفرست قبل مرگ تا همه یک احمق بشناسن و از رفتنش شاد شن

   • خیلی مردی برو درس هاتو بخون نفر اول کنکور یا نفر اول کسب و کارت بشی ?

   • اصلا مرحله اولشو میتونی انجام بدی که برسی مرحله ۵۰؟؟!??

   • داداش گلم…
    این بازی(خودکشی) یه شبه نیست…نزدیک دو ماه روت کار میکنن تا به خریت کامل برسی… فکر نکن حالا یکم بازی کنم ببینم چی میشه… نه میخوای بدونی تهش چی میشه… خیلی سادست خودت خودتو میکشی…در ضمن از یه جایی به بعد دیگه این تو نیستی که تصمیم میگیری بلکه اونا میگن و تو انجام میدی و در نهایت…
    در روایت هم داریم که میفرمایند اگر میخواهید گناه نکنید سعی کنید در معرض آن قرار نگیرد… توهم اگه میخوایی نمیری سمت بازی نرو…
    تازه با طرف دو دقیقه صحبت میکنی درجا خر میشه… بعد این بازی(خودکشی) دو ماه رو مخت کار میکنن…
    درضمن میگه با خر دیگه هم در ارتباط قرار داشته باشی تا بدونی تو تنها خر نفهمی نیستی که داری این کار روانجام میدی بلکه خر های نفهم دیگری هم هستند که بخواهند این کار را انجام دهند…

 358. یا خدا این چیه دیگه..!!!!!!!!!!!!
  واقعا متاسفم این همه برنامه نویس به خاطر چنین برنامه ی مزخرفی زحمت کشیدن.واقعا که

 359. به نظر من کسی که میخواد این بازیو انجام بده یا دیوونست یا برای جلب نظر دیگران و خود نمایی این کارو میکنه که بابا به من توجه کنید منم هستم.
  این قضیه دخترو پسر هم نمیشناسه پس خواهشا به جنسیت هم توهین نکینید آدم احمق احمقه دیگه به دختر بودن یا پسر بودن ربطی نداره.
  برا کسایی هم که میخوان برای سرگرمی استارت بزنن باس بگم دوست عزیز از الان خودتو مرده بدون چون این مراحل کاملا روانشناسی طراحی شده و یه جور هیبنوتیزمه تو چه بخوای چه نخوای انجامش میدی.
  روحت شااااااااااااااد

 360. ماهم یه بازی بسازیم ..چهل روز تا رسیدن به خدا
  روز اول نماز .روز دوم قران و نماز روز سوم رعایت حق ناس ـ.روز چهارم نشکوندن دل و..روز پنجم غیبت نکردن …تا روز چهلم رسیدن واقعی به خدا و عادت بشه

  • ?????این مزخرفا چیه یه بازی ادم به خودکشی وا میداره.اگه ام امکانش هست واسه ایرانی جماعت امکانش وجود نداره ماشاالله همه ایرانی ها ۷جون دارن به سادگی جون به عزرائیل نمیدن

  • لا یک داری آبجی خوشم اومد این شماره تلگراممه هر کی دوست داشت بیاد تلگرامم درمورد نهنگ ابی صحبت کنیم

  • احسنت بارک الله میشه یه برنامه یا بازی ساخت که مراحلش همش آشنایی و نزدیک شدن مرحله به مرحله با خدا و دین باشه و یا یه مرگ آبرومند مثل شهادت …. میشه آرزوی شهادت داشت با ساخت یه برنامه و یا بازی مثل همین بازی مزخرف مرحله به مرحله خودمون رو آماده شهادت کنیم…. عاقبت همگی میمیریم پس چه خوب که مرگمون شهادت باشه

  • اقا دمت گرم خیلی ایده یه قشنگ و تاثیر گزاریه ممنونم

 361. پیدا کنم این سازنده رو از بالاترین طبقه برج میلاد پرتش میکتم پایین

 362. خخخ ما خودمون یه عامل مرگ داریم تتلو نمیره??
  تاتتلو هست سراغ این چیزا نمیریم?
  گفته شده موسیقیاش از تتلوعه و کلیپ ترساناکاش،رو تتلو بازی میکنه راسه؟?

 363. X khr hrchi nhng mhnge bw?
  You k miri bzi mikoni
  Ba kml ehtrm to y x khol vaqey hsty?

 364. بازی کنید بمیرید جمعیت یکم کم شه جاده شمال همیشه شلوغه

 365. رسیدم مرحله پنجاهم پریدن چیزیم نشد

 366. سازندشو دستگیر کردن یه جوون ۲۱ ساله روس بود سه سالم واسش حبس بریدن

 367. آقا برید کلشتونو بازی کنین این کارا چیه ???

 368. فازتون چیه ناموساً؟

 369. سلام آقا خواهشن بازی اصلی رو بفرستید اصن من یه ادمی ام که میخوام از حامعه حرف شم سر کنجماوی هم که شده بازی رو واسم بفرستید.
  آیدی تلگرامم
  []

 370. واقعا چه بازی مضخرفی هستش آخه آدم مگه دیوانست. که با تهدیدی که میگه میایم میکشیمتون ادامه بده مگه خره آدم ؟؟؟؟مگه مملکت قانون نداره. الهی سنگ قبر آون سازنده رو بشورم. ایشالا برم در آون سازمانی که بهش مجوز روانشناسی رو داده رو گل بگیرم.مرتیکه خر بیشعور سادیسمی

 371. هر کسی لینک این بازی رو داره بفرسه تا ببینم که اگه مراحلشو انجام ندم ادمینش چه گوهی می خاد بوخوره

 372. وجدانا از بالا تا پایین کدومتون حرف مفیدی زد؟ آدمی با عقلش زندگی میکنه بعضی که ندارن بزار از این راه بمیرن بعضی ها هم که دارن منتظر ملک الموت میمونن این شعر ها رو هم بزارید کنار

 373. هیچ عقل سلیمی ب شر و ور ی اسکل گوش نمیده خودزنی کنه اون یارو سازندشم مجرمه باس مجازات شه مغزش معیوبه معلوم نیس دردش چیه اینکارو میکنه…خخخخخخخخ باید خودتو بکشی بابا ادم داریم انقد مشکل داره تا خرخره مث خر تو گِل گیر کرده بازم زندگیشو دوس داره حالا واسه ی بازیه مسخره بزنی ناکار کنی خودتو واقن عجیبه من که میگم شایعس چرنده

 374. فک میکنم این بازی با دارک وب ارتباط داره
  تورخدا نه دنبال دارک وب برین ، نه دنبال این بازی
  در هرصورت یه خطایی کنین میکشنتون ، بدون هیچ تهدید و حرف چرتی
  مخصوصا دخترا و خانوما
  تحقیق کردم فیلماشونم دیدم ، وحشتناکهه

 375. قبلا در مورد دارک وب تحقیق کردم ، فک میکنم این بازی با دارک وب هم ارتباط داره ، دارک وب ۹۵% از اینترنته و ما فقط از ۵% اون استفاده میکنیم ، یه نمونه کوچیک از کاراشون اینه که دست و پای دختر بچه هارو قطع میکنن و ازشون مثلا عروسک درست میکنن ! یه سری فیلم های روان پریش هم پخش میکنن و یه سری بود که خوندم اگه دنبالشون بری و به ضد گفته هاشون عمل کنی هرجا که باشی میان و میکشنت ، دقیقا مثل این بازی که اگه سرپیچی کنی یا انصراف بدی همین کارو میکنن !
  حق انتخاب با خودتونه میخواین وحشتناک کشته بشین برین دنبال این بازی ، اگه هم عقل دارین که بهترین تصمیمو میگیرین !

  • سلام.شمامیگی اگه هرکس دوس داره بره خودشو بکشه اولا ادم چطوری ۴صبح بره ایستگاه راه اهن بدشم ادماش توکون خرن مگه.به نظر من اصلا واقعی نیست

  • اونا جرات نمیکنن بیان محل ما
   مورد داشتیم طرف رفته سر کوچه ماست بخره
   بیدار شده دیده تو شمال لب ساحله
   از سر کوچه تا برسه خونه ما خودشم دزدیدن
   عزیزم اینجا ایرانه دوازده ظهر وسط شهر واقعا لختت میکنن
   بعد چهار صبح بزنی بیرون
   آخه چه تهدیدی میتونن بکن که اگه اون موقع صبح بری بیرون سرت نیاد

 376. به هیچ عنوان اسم این برنامه بازی نیست. این بازیه؟؟؟؟؟؟
  کدوم آدم عاقلی این کار هارو انجام میده؟؟؟؟؟؟ از هیچ کدوم از مراحل بالا ترسی ندارم و میتونم انجامشون بدم ولی اصلا منطقی نیست که این کار هارو بکنم؟؟؟؟؟!
  چرا باید لب خودمو پاره کنم!؟؟؟!؟؟!
  اصلا برای چی باید به حرف اون ب.ی.ن.ا.م.و.س گوش کنم؟؟؟؟؟؟؟
  مثلا اگه گوش نکنم تنبیهم اینه که بدنمو خط خطی کنم؟؟؟؟؟
  این کارم نمیکنم مثلا میخوای چه غلطی کنی؟؟؟؟
  منو تهدید میکنی الان اینجایی و … و الان ما دارین تورو میبینیم؟؟؟؟؟؟؟
  اونا میدونن تو کجایی چون مکان نمای گوشی روشنه ، مکان نماتو خاموش کن اینترنتتو قطع کن بعد بازی رو پاک کن و از اون جا دور شو و این قضیه رو به فراموشی بسپر.
  الان سازنده بازی حاضره که بچه ی خودش یا خواهر و برادرش این بازی رو انجام بدن؟؟؟؟؟
  خدایی کسی هم که میخواد خودکشی کنه هم با روش های ساده تری خود کشی کنه ، نه اینکه بیاد خودشو زجر کش کنه.
  خر هم سمت این بازی نمیره چه برسه به من و یا امثال من و کل جوانان و نوجوانان ایرانی.

 377. بابا برین سوپر ماریو ( قارچ خور) تون رو بازی کنید نهنگ ابی چیه ما خودمون تو ایران نیسان آبی دارین بیشتر از اینا هم کشته داده ?????اگه کاری ندارین من برم قارچ خور بازی کنم ?

 378. دوستان من این بازی رو نصب کردم خیلی جالب طراحی شده ولی راحت میشه بازی رو دور زد
  در مراحلی که میگه عکس بگیرید بفرستید میتونید از تو گوگل عکس هایی که گفته رو به راحتی دانلود کنید و بفرستید
  اون فایل های فیلم و اهنگ رو هم میتونید فقط بزنید رو بخش و برید یه بازیه دیگه انجام بدید ولی دقت کنید برنامه باز بمونه
  من با این روش مرحله۳۶هستم
  هیچ جای بدنم هم اسیب ندیده
  یکم دقت داشته باشید میتونید حالشونو بگیرید
  موفق باشید

 379. mn balad nisam nahang bekesham bazi nakonam yani??

 380. سلام
  اقا این روانشناسه از مدرسه اخراج شده دیوونه شده میخواد ما رو هم دیوونه کنه
  تازشم این رو میشه یه امتحان از طرف خدا دونست چون خدا به همه عقل داده و مبخواد مارو امتحان کنه و ببینه که ما از نعمتی که بهمون داده میتونیم درست استفاده کنیم یا نه.???
  تازشم تو مرحله اخر میتونه خودتو از بالای صندلی پرت کنی و فیلمشو براشون بفرستی اگر هم گفتن میایم میکشیمتون بهشون بگین که بیا عزیزم فقط خواستی بیاین ۱۲ شب به بعد بیا چون عمو جانی ۱۲ به بعد بیدار میشه الان خوابه

 381. مرسی از اطلاعتون

 382. چی کارشون دارید بزارید بازی کنن این دنیا جای ادمهای تا این حد بی ارزش نیست
  زندگی الکی نیست که الکی از دست بره
  تا قبل این فکر میکردم اونهایی که شاد نیستند معنی زندگی رو نمیفهمن اما واقعا اوضاع وخیم تر از این حرفاس

 383. ابوالفضل