ولوو XC40

ولوو XC40 در ایران ؛ شاسی بلند جمع و جور سوئدی با چه قیمتی وارد بازار می‌شود؟

خودروی شاسی بلند ولوو XC40 همزمان با بازار جهانی وارد بازار ایران نیز خواهد شد. ایکس سی 40، ارزان‌قیمت‌ترین و کوچک‌ترین شاسی بلند این خودروساز سوئدی است.

طبق اخبار منتشر شده قرار است شاسی بلند جدید ولوو همزمان با بازارهای جهانی در ایران نیز عرضه شود. ولوو XC40 ارزان‌ترین شاسی بلند این خودروساز اصالتا سوئدی است که شرکت عرضه‌کننده در ایران، همزمان با رونمایی و شروع عرضه این محصول جدید در دنیا، آن را در بازار کشورمان نیز به فروش خواهد رساند.

ولوو XC40

قیمت احتمالی ولوو XC40 در بازار ایران

ولوو XC40 یک شاسی بلند کوچک و جمع و جور است که بر اساس اخبار منتشر شده با قیمت 250 میلیون تومان وارد بازار ایران می‌شود. این شرکت تاکنون فروش 5 مدل محبوب ولوو را در ایران آغاز کرده بود و حالا تصمیم دارد تعداد محدودی از شاسی بلند جدید، ایمن و پیشرفته ایکس سی 40 را همزمان با عرضه جهانی آن به دست مشتریان ایرانی برساند.

ولوو XC40

مدیرعامل این شرکت تاکید کرد که از این پس سواری های ولوو بنا بر نیاز و درخواست مشتریان تولید و وارد کشور می‌شود. برای این کار، مشتری باید سفارش ساخت خودرو را به نماینده هیکو در ایران ارائه دهد و با پرداخت بخش اندکی از مبلغ قرارداد، پیش ثبت نام خودرو انجام می‌شود.

ولوو XC40

وی همچنین از ورود و رونمایی اولین دستگاه ولوو XC40 در ایران در آینده‌ای نزدیک خبر داد و اضافه کرد ارزان‌ترین SUV ولوو با گارانتی این شرکت به ایران خواهد آمد و با ورود این خودرو به بازار خودروهای وارداتی، حق انتخابی لوکس در اختیار علاقه‌مندان به خودروهای شاسی بلند قرار می‌گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. برا خودشون با دلار ۴۷۰۰ تومن میفته ۱۸۸ میلیون ، بعد اینجا ۲۵۰ میلیون میفروشن عجب

    اگه امکانش هست یه موضوع در رابطه با اینکه چطور هزینه گمرک ماشینارو حساب میکنن تهیه کنید ما هم بدونیم برچه اساس قیمت گذاری میشه

  2. چقدر مردم ایران مظلومند، درآمد به ریال خرج کردن به دلار