متورم شدن باتری آیفون 8

گزارش‌های بیشتری از متورم شدن باتری آیفون ۸ منتشر شده است!

متورم شدن باتری آیفون ۸ (Apple iPhone 8)‌ یکی از جدیدترین مشکلات گوشی جدید اپل است که باعث نگرانی خریداران شده است. هرچند تعداد گزارش این مشکل کم است، اما به تازگی دو گزارش جدید دیگر نیز در این مورد منتشر شده است!

ما اخیرا اخباری را مبنی بر متورم شدن باتری آیفون ۸ پلاس مربوط به دو خریدار این محصولات شنیده بودیم که اشاره داشتند، این مشکل باعث بلند شدن قاب پشتی تلفنشان شده است. با این حال به نظر می‌رسد، در طول چند روز اخیر تعداد گزارش‌هایی که کاربران مبتی بر متورم شدن باتری آیفون ۸ خود منتشر کرده‌اند بیشتر شده است و روزانه گزارش‌های متعدد مشابهی از نقاط مختلف جهان همچون چین، کانادا و یونان شنیده می‌شود.

تا پیش از این تنها چهار گزارش از متورم شدن باتری آیفون ۸ به طور رسمی منتشر شده بود که به تازگی دو مورد دیگر نیز به آن‌ها افزوده شده است. این بدان معناست که ممکن است مشکل خرابی نسل جدید آیفون های اپل فراگیر و گسترده نباشد، به خصوص زمانی که ما از بین میلیون‌ها آیفون ممکن است تنها به همین تعداد گزارش که حتی از تعداد انگشتان دو دست نیز تجاوز نمی‌کنند باید کفایت کنیم.

زمانی که من آیفون ۸ پلاس ام را دیدم، آن باز شده بود.

magokoro0511@ – تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۷

به نقل از “Sam Jaffe”، مدیرعامل شرکت CERA در مصاحبه با وب‌سایت The Verge «بسیار غیرعادی است برای یک باتری با نام تجاری جدید که اساسا به سمت و سوی اشتباهی برود».

اگرچه امیدواریم که چنین موردی واقعا وجود نداشته باشد! نقص‌های یافت شده در این باتری‌ها به هیچ عنوان جدید نیستند و معمولا قطعات معیوبی وجود دارد که در آزمون‌های تضمین کیفیت (QA)‌ دیده نمی‌شوند که می‌تواند حضور آن‌ها در بین میلیون‌ها دستگاه به فروش رسیده در بازار امری طبیعی باشد.

خوشبختانه به جز این شش مورد که گزارش شده‌اند، هیچ گزارش اضافه‌ای مبنی بر متورم شدن باتری آیفون ۸ اپل رویت نشده است،‌ بنابراین اینگونه به نظر می‌رسد که اپل موفق شده مشکل را مدیریت کند و شاهد فاجعه‌ی مشابهی که همراه با گلکسی نوت ۷ برای سامسونگ به بار آمد نباشیم.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. کردید رو اشتباه تایپ کردم ،

  2. saeid@
    الان شما وکیل شرکت محترم اپل هستید ؟ که به این صراحت مردم را دروغگو و شیاد خطاب کیردی !!!؟ ااین یه مساله خیلی پیش افتاده در خط تولید هر کالای در تمام دنیا هست و پیش میاد، مهم خدمات پس از فروش و پشتیبانی اون شرکت که پاسخ گو باشه و در صدد رفع مشکل بر بیاد
    شما خودش ناراحت نکن 🙂

  3. مرگ بر دروغ گویان سو استفاده گر از اپل،اینا میخان اینجوری باج بگیرن از اپل