شگفتی های گجتی (قسمت ۲)

در این سری از مطالب “شگفتی های گجتی” قصد داریم شما را با برچسب کاغذی که فقط برای iPhone طراحی شده آشنا کنیم . همچنین با ساعتی آشنا خواهید شد که هنگام صبح شما را با عطر مطبوع قهوه بیدار می کند . در شماره ی سه این مقاله به معرفی یکی از سه پایه هایی می پردازیم که صرفا برای گوشی شما ساخته شده است و در پایان طراحی خاص و جالب یک راحتی را داریم . با گجت نیوز در معرفی گجت های متفاوت همراه باشید . . .

۱. لیست خریدتان را روی آیفون تان بنویسید .

iphonenotes02
این Sticky notes یا ( کاغذ چسبنده ) , برای چسبیدن به پشت iPhone 5 و iPhone 5s طراحی شده است . این برچسب iPhone شما را به یک کاغذ تبدیل خواهد کرد . با استفاده از مداد آیفونی می توانید نکات های کوتاه و یا لیست خرید تان را روی iPhone تان یادداشت کنید .

۲. صبح ها با قهوه بیدار شوید .

coffeealarm06
این ساعت زنگ دار قهوه ساز که نامش را Barisiuer گذاشته اند , توسط Joshua Renouf طراحی و ساخته شده است . این دستگاه به گونه ای تنظیم شده که براساس زمانی که به آن داده اید , قهوه ی شما را آماده و شما را با زنگ ساعت و عطر تازه ی قهوه بیدار می کند و همچنین می توانید در تخت خواب قهوه تان را نیز میل کنید . Barisiuer یک کشوی کوچک دارد که در آن قهوه و شکر در جای خاص خود قرار می گیرند و یک مجرا که آن را با یک یا دو جرعه شیر و آب پر می کنند . مواد مورد نیاز را می توانید شب , قبل از خواب , آماده کنید .

۳. خودتان هم در عکس باشید .

selfie-stick-main
SelfieStick سه پایه ایست که به شما اجازه می دهد با قرار دادن گوشی خود در جایگاه اصلی به راحتی بتوانید عکس و فیلم بگیرید . این سه پایه برای افرادی مناسب است که دوست دارند از خود با ژست های مختلف در هر زمان و هر مکانی عکس بگیرند و ازین که مانند خیلی از افراد اینستاگرامی یکی از دست هایشان در عکس بیفتد , خسته شده اند . البته این نکته را باید در نظر داشت که اگر دوربین دارید , باید حالت Self-Timer را داشته باشد و همچنین موبایل داران هوشمند نیز می توانند از انواع برنامه هایی که این کار را برایشان انجام می دهند , کمک بگیرند .

۴. صندلی راحتی

nestchair03
طراحی این صندلی توسط Andres Backe طراحی شده است تا حس یک راحتی را به فرد بدهد و همچنین به راحتی با تا شدن به یک رختخواب مهمان تبدیل می شود . با آرامش کامل می توانید در این راحتی به ” چرت ” نیم روزی خود هم برسید .

 منبع : ۱ & ۲ & ۳ & ۴

Awesome Gadget 2

Awesome Gadget 2

۱.Useful sticky notes designed to be attached to the back of your iPhone 5/5s. PAPERBACK adhesive notes will transform your iPhone into a notepad. Use the iPhone Pen to do a quick drawing or make a grocery list. 2.The Barisiuer is an elegantly designed alarm clock that starts your day with a freshly-brewed cup of joe before you even get out of bed. The Barisiuer features a drawer compartment to store ground coffee beans and sugar and a tube for a shot or two of milk. This can be prepared the night before, a ritual that Renouf claims to send signals to the “body and mind that it is time to unwind and relax”. If nothing else, the knowledge that there will be a fresh mug waiting when you wake up might just make you sleep that little bit easier. 3.The SelfieStick allows you to take photos and videos from a whole new perspective. If you’ve ever tried to take a selfie (and let’s be honest, even if you won’t admit it, it’s something everyone has been tempted to try) then you’ll have found it’s much trickier than it looks, especially if you don’t want a random arm in-shot. Those instagram people make it look so easy! That’s where the Selfie Stick comes in, it’s easy to use and all you’ll need is a self-timer app on your smartphone. Please note: you will need a camera with a self-timer feature. Smartphone camera apps with this feature are widely available for free from relevant app marketplaces. 4.Soft chair designed by Anders Backe looks and feels like a comfortable nest.Nest Chair can be folded for easy storage or transformed into a guest bed.Relax and take naps inside of a comfortable mattress inspired nest chair.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه