قابلیت جدید اینستاگرام

دو قابلیت جدید اینستاگرام معرفی شدند؛ سوپر زوم و فیس فیلترهای جدید

دو قابلیت جدید اینستاگرام یعنی سوپرزوم در ویدیوهای کلوز آپ و فیس فیلترهای مخصوص هالووین معرفی شدند. در ادامه اطلاعات بیشتری از آپدیت جدید اینستاگرام ارائه می‌کنیم.

اینستاگرام دو ویژگی مهم را به پلتفرم خود افزود که کاربران می‌توانند با دریافت ورژن ۲۰ اپلیکیشن موبایل این شبکه اجتماعی از آن‌ها استفاده کنند. مهمترین قابلیت جدید اینستاگرام سوپرزوم (Superzoom) است که می‌تواند بعد از فعال شدن، به صورت خوکار یک ویدیوی از نمای نزدیک (کلوز آپ) مهیج ایجاد کند. با پخش یک صدای خاص بیش از پیش به هیجان این ویدیو در اینستاگرام افزوده خواهد شد.

گزینه سوپرزوم در اینستاگرام را بعد از دریافت به‌روزرسانی جدید این اپلیکیشن، در کنار گزینه بومرنگ مشاهده خواهید کرد. می‌توان از هر چیزی اعم از انسان، حیوان و یا اشیا یک سوپرزوم درست کرد. بعد از ایجاد ویدیو می‌توان آن را در استوری بارگذاری و یا برای سایر دوستان از طریق دایرکت ارسال کرد.

قابلیت جدید اینستاگرام

دو قابلیت جدید اینستاگرام باز هم مربوط به استوری هستند

از آنجایی که چند روز بیشتر تا هالووین باقی نمانده است، دومین قابلیت جدید اینستاگرام افزوده شدن تعدادی فیس فیلتر جدید و مربوط به این جشن است. با توجه به این جشن، تمامی فیس فیلترهای جدید ترسناک هستند! می‌توانید با استفاده از آن‌ها خود را تبدیل به یک شبح، یک زامبی و یا دیگر موجودات وحشتناک کنید. جدیدترین نسخه اندروید این اپلیکیشن را از Google Play Store و جدیدترین نسخه آی او اس آن را از App Store دریافت کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام
    خیلی جالب بود ممنون
    موفق باشید