گزارش مالی سامسونگ برای سه ماهه سوم 2017

گزارش مالی سامسونگ برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷ منتشر شد

گزارش مالی سامسونگ برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷ در اختیار عموم قرار گرفت. این گزارش، عملکرد بسیار خوب کره‌ای‌ها و پیشرفت آنها نسبت به سال گذشته را تایید می‌کند.

به دنبال تقاضای بالا برای پرچمداران و حافظه‌های مخصوص سرور، طی این دوره، سامسونگ موفق به ثبت سود عملیاتی ۱۳ میلیارد دلاری (۱۴.۵۳ تریلیون وون) شده است که پیشرفت ۱۷۹ درصدی آنها نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد. به علاوه، مدیران از درآمد ۵۵.۴۸ میلیارد دلاری (۶۲.۰۵ تریلیون وون) خبر داده‌اند که نسبت به درآمد ۴۲.۷۵ میلیارد دلاری (۴۷.۸۲ تریلیون وون) سال گذشته به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. سود خالص نیز با افزایش ۸۹ درصدی نسبت به دوره منتهی به سپتامبر ۲۰۱۶، از ۴.۰۵ میلیارد دلار (۴.۵۴ تریلیون وون) به ۱۰ میلیارد دلار (۱۱.۱۹ تریلیون وون) رسیده که مهر تاییدی بر عملکرد بسیار خوب این شرکت کره‌ای است.

مورد دیگری که در گزارش مالی سامسونگ برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷ به چشم می‌خورد، کاهش ۱۸.۹ درصدی درآمد بخش‌های مشاغل شبکه و ارتباطات موبایلی نسبت به همین زمان در سال گذشته است که سامسونگ، فروش بیشتر مدل‌های میان رده و پایین رده را دلیل آن می‌داند. علاوه بر این، مدیران مدعی عرضه بیشتر تلفن هوشمند با آغاز فروش گلکسی نوت ۸ و مدل ۲۰۱۷ گوشی های سری گلکسی J شده و پیش‌بینی می‌کنند تقاضا برای فصل تعطیلات پایان سال نیز افزایش پیدا کند.

علاوه بر انتشار این گزارش، کمپانی سامسونگ از تغییر مدیران بخش‌های ارتباطات موبایلی، لوازم الکترونیکی مصرفی و “Device Solutions” خبر داده و اعلام کرده‌اند مدیر ارشد مالی شرکت، از این پس به عنوان رییس هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*