قیمت سیم کارت های دائمی

قیمت سیم کارت های دائمی تلفن همراه در بازار ایران چقدر است؟

یکی از فعالان صنفی بازار سیم کارت به تشریح قیمت سیم کارت های دائمی تلفن همراه در بازار ایران پرداخته و از قیمت‌های نجومی شماره های رند پرده برداشته است.

غلامحسین اظهری، فعال صنفی بازار سیم کارت های تلفن همراه به تشریح آخرین وضعیت قیمت سیم کارت های دائمی در بازار پرداخت. این فعال صنفی می‌گوید برای برخی سیم کارت‌ها با شماره‌های خاص اصلا نمی‌توان قیمت مشخصی را تعیین کرد. به گفته اظهری، قیمت سیم کارت های دائمی و معمولی با پیش شماره ۰۹۱۲ کد یک، از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود و تا ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد. در همین رده شماره‌ای، کدهای ۱۷۷ با قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، کدهای ۱۳۰ با قیمت ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، کدهای ۱۱۴ با قیمت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و کدهای ۱۱۵ با قیمت ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شوند.

قیمت سیم کارت های دائمی

قیمت‌های فوق برای شماره‌های عادی و معمولی است و شماره‌های استثنایی یا به اصطلاح شماره های رند حتی تا ۵۰۰ میلیون یا یک میلیارد تومان نیز قیمت‌گذاری می‌شوند. همچنین سیم کارت های ۰۹۱۲ با کد ۲ نیز از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به بالا قیمت دارند. قیمت سیم کارت دائمی  همراه اول کد ۳ نیز حداقل ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و کد ۴ حداقل ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است. علاوه بر آن، سیم کارت های کد ۵ از ۷۰۰ هزار تومان به بالا، کد ۶ از ۶۰۰ هزار تومان به بالا، کد ۷ از ۵۰۰ هزار تومان به بالا و کدهای ۸ و ۹ به ترتیب از ۳۵۰ هزار تومان و ۳۰۰ هزار تومان به بالا قیمت خورده‌اند.

قیمت سیم کارت های دائمی جدید

غلامحسین اظهری در خصوص سیم کارت های دائمی جدید با پیش شماره ۰۹۱۲ و کد ۰۰ عنوان کرد:

این سیم کارت‌ها به قیمت دولتی ۱۶۰ هزار تومان عرضه می‌شوند اما به دلیل توزیع محدود، قیمت آن‌ها در بازار تا ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. همچنین سیم کارت های دائمی با پیش شماره ۰۹۹۱ نیز با قیمت حدود ۱۶۶ هزار تومان فروخته می‌شوند. دریافت شماره در این سیم کارت‌ها به صورت رندوم است و بعضا به دلیل این که در ابتدای فروش خود قرار دارند، شماره‌های رندی به متقاضیان داده می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. کیفیت صحبت‌کردن با سیمکارت همراه اوّل افتضاحه، اکثراً قطع‌وصل میشه، اَ اِ اُ میشنوی!