قیمت پژو 301

قیمت پژو ۳۰۱ تولیدی در ایران خودرو چقدر خواهد بود؟

پژو ۳۰۱ از هفته آینده به صورت آزمایشی در ایران تولید می‌شود. در ادامه به بررسی حدود قیمت پژو ۳۰۱ تولید شرکت ایران خودرو در بازار کشورمان می‌پردازیم.

بنا بر اعلام شرکت ایران خودرو، تولید خودروی پژو ۳۰۱ از هفته آینده در کارخانه‌های این شرکت آغاز می‌شود. پژو ۳۰۱ دومین محصول پسابرجامی و مشترک ایران خودرو با پژو فرانسه بوده و در مرحله اول قرار است از هفته پایانی آبان‌ماه ۹۶ به صورت آزمایشی تولید شود.

قیمت پژو 301

طبق برنامه‌ریزی‌ها، در صورت موفقیت‌آمیز بودن تولید آزمایشی پژو ۳۰۱، تولید انبوه این خودروی سدان به احتمال زیاد از اوایل سال ۱۳۹۷ آغاز می‌شود تا دومین محصول پسابرجامی ایکاپ به صورت رسمی وارد سبد محصولات این شرکت شود. هنوز تصمیم قطعی در رابطه با قیمت پژو ۳۰۱ گرفته نشده اما به نظر می‌رسد که این خودرو با قیمت کمتر از ۷۰ میلیون تومان به بازار عرضه می‌شود. البته این موضوع به طور مستقیم به عواملی چون نرخ ارز و تورم بخشی صنعت خودرو بستگی دارد.

قیمت پژو ۳۰۱ تولید ایران بین ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان خواهد بود

هم‌اکنون مدل وارداتی پژو ۳۰۱ با قیمت حدود ۹۴ میلیون تومان وارد بازار می‌شود و در صورت داخلی‌سازی، شاهد عرضه آن با قیمت پایین‌تر خواهیم بود. گفته می‌شود این سدان فرانسوی با داخلی سازی بیش از ۴۰ درصدی به تولید می‌رسد و شاید با قیمت ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومانی به دست مشتریان برسد.

در حال حاضر خودروی پژو ۲۰۰۸، اولین محصول پسابرجامی ایران خودرو با همکاری پژو فرانسه است. مدتی پیش، شرکت ایران خودرو ۱۶ هزار دستگاه از این کراس اوور را پیش فروش کرد و تحویل این خودروها نیز با وجود کند بودن روند تولید، آغاز شده است. مسئولان ایران خودرو اعلام کرده‌اند خودروی پژو ۲۰۸ دیگر محصولی است که پس از ۲۰۰۸ و ۳۰۱ در داخل کشور تولید خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*