نسخه وب موبایل اینستاگرام

قابلیت ارسال استوری به نسخه وب موبایل اینستاگرام اضافه شد

از این پس می‌توان با استفاده از نسخه وب موبایل اینستاگرام استوری ارسال کرد. به این ترتیب ارسال استوری اینستاگرام حتی در صورت عدم نصب برنامه آن امکان‌پذیر است.

مدت‌ها است تعداد کاربران بخش استوری اینستاگرام از کاربرانی که به صورت عادی به اشتراک پست می‌پردازند بسیار بیشتر است. به نظر می‌رسد این شبکه اجتماعی دوست دارد تعداد کاربران استوری باز هم بیشتر شود، چرا که دسترسی به آن را راحت‌تر از قبل کرده است.

این شرکت تحت تملک فیس بوک به تازگی اعلام کرده کاربران از پس قادر خواهند بود با استفاده از نسخه وب موبایل اینستاگرام ، استوری ارسال کنند. بهره بردن از تمامی قابلیت‌های این شبکه اجتماعی همچنان نیازمند نصب اپلیکیشن و لاگین از طریق آن است، اما اکنون در صورت عدم دسترسی به نرم افزار، می‌توان به کمک نسخه وب موبایل اینستاگرام تصاویر خود را در قالب استوری به اشتراک گذاشت.

 

بعد از لاگین در وب سایت Instagram.com حین استفاده از نسخه وب موبایل این شبکه اجتماعی، در گوشه بالا و سمت چپ صفحه یک آیکون دوربین مشاهده خواهید کرد. بعد از لمس این آیکون، می‌توان به منظور ارسال استوری تصویری جدید ثبت و یا یکی از آیتم‌های درون گالری را انتخاب کرد. حتی می‌توان به استوری‌های خود نوشته اضافه کرد و همچنین رنگ نوشته را به دلخواه تغییر داد.

نسخه وب موبایل اینستاگرام

در نسخه وب موبایل اینستاگرام تنها می‌توان عکس در استوری ارسال کرد

این تنها ابزار موجود حین ارسال استوری با استفاده از نسخه وب موبایل اینستاگرام است. برای بهره برده از ویژگی‌هایی همچون ابزارهای نقاشی و یا مخصوصا فیس فیلترها، باید از اپلیکیشن موبایل استفاده کنید. پیش از این تنها امکان مشاهده استوری‌ها حین لاگین به نسخه وب موبایل فراهم شده بود، اما اکنون امکان ارسال نیز وجود دارد. متاسفانه همچنان یک محدودیت بزرگ پیش روی کاربران است؛ آن‌ها با استفاده از نسخه وب موبایل اینستاگرام قادر به اشتراک‌گذاری ویدیو در استوری نیستند.

نسخه وب موبایل اینستاگرام

کاربران می‌توانند پست‌های دلخواه را برای مشاهده در زمان‌های دیگر ذخیره کنند. برای دسترسی به تمامی عکس‌های ذخیره شده، باید آیکون بوکمارک واقع در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس کرد. این قابلیت به زودی در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*