ویدیوی تبلیغاتی اپل برای آیپد پرو نشان می‌دهد ما به پایان عمر کامپیوترها نزدیک شده‌ایم! | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
ویدیوی تبلیغاتی اپل برای آیپد پرو

ویدیوی تبلیغاتی اپل برای آیپد پرو نشان می‌دهد ما به پایان عمر کامپیوترها نزدیک شده‌ایم!

ویدیوی تبلیغاتی اپل برای آیپد پرو که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد با این تبلت و آی او اس 11، پایان عمر کامپیوترهای شخصی نزدیک‌تر از چیزی است که تصور می‌کنیم.

در این ویدیو که ظاهرا سازندگان تلاش کرده‌اند کارآمدی تبلت خود را نشان دهند، دختری به نام اسکات را می‌بینیم که برای انجام کارهای مختلفی همچون برقراری تماس و تهیه گزارش، از تبلت اپل استفاده می‌کند. به علاوه، طراحان گریزی کوتاه به Apple Pencil نیز می‌زنند تا دقت و توانایی بالای این قلم هوشمند در خلق محتوای مختلف را به رخ کشند.

اما مهم‌ترین بخش این ویدیو به صحنه آخر آن، جایی که اسکات روی چمن‌ها مشغول کار با تبلت است، مربوط می‌شود. در این لحظه، یکی از همسایگان از اسکات می‌‌پرسد “با کامپیوتر خود چه می‌کنی” که در پاسخ، او می‌گوید: “کامپیوتر چیست؟”

پیش‌تر در سال 2016 بود که اپل با تبلیغات مختلف تلاش کرد بگوید زمانی که فکر می‌کنید می‌دانید کامپیوتر چیست، آیپد پرو وارد می‌شود. اگر اهالی کوپرتینو درست پیش‌بینی کرده باشند، احتمالا کودکان نسل آینده با کامپیوترهای شخصی بیگانه خواهند بود.

ویدیوی تبلیغاتی اپل برای آیپد پرو

۵ دیدگاه

 1. این یک واقعیت است که از یک محصول نمی توان انتظار داشت که تمامی نیاز های ما را بطور کامل برطرف کند ، اما از طرف دیگه باید قبول کرد که امروزه اکثر کارهای روزمره ای که در گذشته بوسیله کامپیوتر ها انجام میدادیم ، با موبایل و یا با تبلت انجام میشود ، اپل ام به عنوان ینی از پیشگامان در این راستا پیشرفت های زیادی کرده و باید قبول کرد که محصولات کاربردی تولید کرده ولی به نظر من مقایسه دو کاللا به موارد مطرف متفاوت کار درستی نیست ، مثلا : شما نمیتوانید از ین کنسول بازی انبظار داشته باشین که به عنوان یک کامپیوتر و یا تبلت برای شما کار کند.

  (1)
 2. اپل خیلی چیزارو منقرض کرده

  (-2)
 3. Tim Cook خیلی ازخودراضیه فکر میکند موبایل فقط iphon و کامپیوتر فقط ipad است؛ درحالیکه واقعیت اینست:
  – کالای اپل تنها یکی از دهها نوع مشابه‌ است
  – پیشبرد کمتر از ابتکار است
  در سؤالِ “با کامپیوترت چه میکنی؟” احترام به ipad هست، ولی در اصرار نافرجام بر انکار اصل کامپیوتر، توهین به ipad هست، یعنی بازیچه است نه کامپیوتر!
  پس اگر واقعاً حرفی برای گفتن داشت بهتر بود بجای انکار واقعیتِ وجودی کامپیوتر، پاسخ می‌داد: هر چه بخواهی!

  (1)
 4. آیپد پرو خیلی عالی است
  اما آیا مثلا میتواند یک گیمر راضی کند
  بازیهای pc را با رزولوشن و کیفیت فوق العاده اجرا کرد
  باید ببینیم آینده چه باید کرد؟!!

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*