موبایل آیفون 10 اپل

موبایل آیفون ۱۰ اپل در لیست ۲۵ اختراع برتر ۲۰۱۷ از نگاه نشریه تایم قرار گرفت

گوشی موبایل آیفون ۱۰ اپل (Apple iPhone X) به عنوان یکی از ۲۵ اختراع برتر ۲۰۱۷ توسط نشریه تایم معرفی شد تا باز هم رد پای این کمپانی آمریکایی را در زمینه نوآوری ببینیم.

اگرچه جزئیات مربوط به این انتخاب مشخص نشده، اما حالا گوشی موبایل آیفون ۱۰ اپل در این لیست قرار گرفته است.

نشریه تایم، گوشی جدید اپل را به واسطه استفاده از نمایشگر لبه به لبه، نحوه پیاده‌سازی قابلیت‌های واقعیت افزوده و حذف کلید فیزیکی هوم بعد از ده سال، محصولی “پیچیده” خوانده است. به علاوه، آنها سیستم تشخیص چهره آیفون ایکس را نیز ستایش کرده‌اند. هرچند، ال جی و سامسونگ از اولین شرکت‌هایی بودند که این سیستم را در گوشی های خود در اختیار کاربران قرار دادند.

این وب‌سایت به قیمت پایه ۹۹۹ دلاری پرچمدار اپل نیز اشاره می‌کند؛ قیمتی که آیفون ایکس را به گران‌ترین گوشی اپل تبدیل کرده است. همراه با این موضوع، آنها به صحبت قبلی جانی آیو، رییس بخش طراحی این شرکت، که گفته بود “همان‌طور که انتظار دارید، یکپارچه‌سازی مقدار خالصی از قدرت پردازشی در دستگاهی تا این اندازه کوچک، پیامدهای مالی مختلفی را به همراه داشته است.” نیز اشاره کرده‌اند.

اگرچه ممکن است بسیاری از کاربران با چنین انتخابی مخالفت کنند، اما از فروش ۹ تا ۱۲ میلیون دستگاه آیفون X طی تنها ۳ روز به آسانی نمی‌توان عبور کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اقا سعید تحویل بگیر
    تبریک میگم????????