قیمت خودروهای کیا

افزایش نجومی و عجیب قیمت خودروهای کیا در ایران توسط اطلس خودرو

قیمت خودروهای کیا در ایران به صورت نجومی افزایش پیدا کرد. در ادامه روند گرانی خودروهای وارداتی، شرکت اطلس خودرو نیز قیمت کیا سورنتو، اپتیما، کارنز و پیکانتو را افزایش داد.

شرکت اطلس خودرو به عنوان واردکننده محصولات کیا موتورز کره جنوبی، لیست جدید قیمت خودروهای وارداتی‌اش را اعلام کرد. پس از مشکلات به وجود آمده در ثبت سفارش خودروهای وارداتی و همچنین مشکلات دیگری چون نوسان نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت سریالی شرکت‌های واردکننده خودرو بودیم. حالا نوبت به شرکت اطلس خودرو رسیده تا قیمت برخی از خودروهای کیا را حتی تا ۲۵ میلیون تومان گران‌تر کند.

طبق اعلام مسئولان شرکت اطلس خودرو، این قیمت‌های جدید از روز سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ اعمال می‌شوند. در ادامه، جدول قیمت جدید خودروهای کیا را مشاهده می‌کنید:

قیمت خودروهای کیا در ایران و مقایسه با قیمت قبل – آذر ۹۶

خودروقیمت قبلی (آبان ۹۶)قیمت جدید (آذر ۹۶)
کیا سورنتو ۲۰۱۶۲۴۸ میلیون و ۴۲۸ هزار تومان۲۷۴ میلیون و ۲۶۱ هزار تومان
کیا اسپورتیج ۲۰۱۷۲۱۳ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان۲۱۳ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان
کیا اپتیما ۲۰۱۶۱۹۵ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان۲۱۹ میلیون و ۵۸۳ هزار تومان
کیا کارنز ۲۰۱۷۱۶۷ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان۱۷۸ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان
کیا سراتو ۲۰۱۷۱۵۸ میلیون تومان۱۵۸ میلیون تومان
کیا پیکانتو ۲۰۱۶۷۹ میلیون و ۳۸۶ هزار تومان۹۳ میلیون و ۶۶۵ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. با عرض سلام و احترام
    اینجانب در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ در اولین ثبت نام اسپورتیج کیو –ال با پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان ثبت نام نموده و بنا بر دعوتنامه شرکت مبنی بر تکمیل وجه و تحویل خوردو در تیر ماه ۹۶ به عامل فروش مراجعه و تکمیل وجه نموده و مبلغ ۲۰۰ میلیون بعنوان تکمیل وجه پرداخت نمودم . علی القاعده بعد از ۲-۱ هفته بعد میبایست خودرو تحویل میشد اما شرکت اطلس بعد از گذشت ماهها با توجیه بسته بودن ثبت سفارش از تحویل آن خود داری نمود. طی تماسهایی که در این مدت با شرکت داشته ایم مرتبا اعلام کرده اند که بدنبال باز شدن ثبت سفارش افزایش قیمتی شامل افرادی که تکمیل وجه نموده اند نخواهد شد، اما امروز این شرکت اعلام نموده که میبایست ۸۰ میلیون تومان دیگر پرداخت نماییم و با این حساب قیمت تمام شده ۲۸۰ میلیون خواهد بود. از شما بعنوان یک رسانه معتبر و مورد وثوق مردم خواهشمندیم این موضوع و این اجحاف آشکار شرکت اطلس خودرو در حق مشتریان را پیگیری و رسانه ای نمایید و اجازه ندهید وارد کنندگان خودرو به هر شکل که منافعشان تامین میشود و بر خلاف عرف بازار و قوانین جاری کشور اقدام کنند. در پایان ضمن تشکر مجدد از شما توجه شما را به این نکته جلب میکنم که اگر در مرداد امسال (زمان تکمیل وجه) ویا در هر زمان قبل از افزایش اخیر قیمت خودرو خریداران هر ماشینی را با ۲۰۰ میلیون خریده بودند الان چه وضعیتی داشتند.

  2. دلار گرون شده دزدایه سره گردنه هم ۴ برابرش گرون کردن جنساشونو

  3. رو چه حساب اون وقت؟
    آپشن پرواز عمشون بهش اضافه شده؟؟؟