مدیر بخش موبایل ال جی عوض شد

مدیر بخش موبایل ال جی با هدف بهبود قدرت تغییر کرد

به منظور افزایش قدرت لازم برای رقابت در بازار گوشی های هوشمند، مدیر بخش موبایل ال جی عوض شد. ال جی در دیگر بخش‌های شرکت خود نیز خانه تکانی اساسی کرده است.

کاهش سوددهی بخش موبایل ال جی در سه ماهه گذشته

نتایج مالی سه ماهه سوم ال جی نشان داد که تقریبا تمامی بخش‌های این کمپانی در حال سودآوری است و تنها بخش موبایل ال جی است که با افول همراه بوده است. حال ظاهرا به منظور تلاش برای افزایش رقابت، این کمپانی قصد خانه تکانی داشته و می‌خواهد برخی از مدیران خود را عوض کند. ظاهرا مدیران جدیدی برای بخش‌های موبایل، فناوری و بازاریابی این شرکت منصوب خواهند شد و یک شرکت نظارت بر فروش محصولات جدید نیز ال جی احداث خواهد کرد.

مدیرعامل کنونی بخش موبایل ال جی نیز سمت جدیدی را در این کمپانی کسب خواهد کرد. وی حالا جای خودش را به “Hwang Jeong-hwan” داده است که برای سال‌ها در بخش تحقیق و توسعه این شرکت، شامل نخستین گوشی های ال جی در سال ۲۰۰۹ فعالیت می‌کرد.

درست همین اتفاق برای مدیر ارشد بخش فناوری کمپانی ال جی، “دکتر  Skott Ahn” نیز رخ داد. “دکتر Park Il-pyung” که تا پیش از این در راس بخش نرم افزاری ال جی قرار داشت، حالا جای وی را در بخش فناوری گرفته و او اینک با ترفیع درجه در کمپانی ال جی به فعالیت خواهد پرداخت.

“Han Chang-hee” اینک از سمت پیشین خود در بخش بازاریابی ارتباطات لوازم خانگی ترفیع درجه گرفته و مدیر ارشد بازاریابی جهانی کمپانی ال جی شده است. رهبر فعلی این بخش “Brian Na”‌ نیز زین پس در سمت مدیر ارشد «بخش اروپای غربی ال جی» به ادامه‌ی فعالیت خواهد پرداخت. همانطور که گفته شد، ال جی همچنین یک شرکت با ساختار بنگاه به بنگاه (B2B)‌ را نیز تاسیس کرده است تا نظارت بر کسب و کار و فروش محصولات خودش را افزایش ببخشد. “Kwon Soon-hwang” به عنوان مدیر ارشد این شرکت منصوب شده است که پیشتر رئیس بخش راه‌حل‌های تجاری ال جی و بخش هندوستان ال جی بوده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*