دوربین هواوی پی 11

دوربین هواوی پی ۱۱ از نوع سه‌گانه خواهد بود؛ تصاویر ۴۰ مگاپیکسلی در راه‌اند

بنا بر گزارش‌های جدید، دوربین هواوی پی ۱۱ (Huawei P11) از نوع سه گانه بوده و با قابلیت‌های فراوان ساخته خواهد شد تا بتوان تصاویر را با کیفیتی بالاتر ثبت کرد.

تجهیز تمام پرچمداران هواوی و برخی از محصولات میان رده آن به دوربین دوگانه نشان می‌دهد این شرکت تمایل زیادی به استفاده از چنین سیستمی در محصولات خود دارد. هرچند، به نظر می‌رسد این موضوع از سال آینده تغییر می‌کند.

بنا بر اطلاعات منتشر شده توسط ایوان بلس (Evan Blass)، پرچمدار آینده هواوی از سری P که احتمالا با نام P11 عرضه خواهد شد، با دوربین سه گانه پشتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این ترکیب، امکان ثبت تصاویر ۴۰ مگاپیکسلی و زوم هیبریدی ۵ مرحله‌ای را فراهم خواهد کرد. سازندگان، سلفی‌ها را نیز فراموش نکرده و ثبت تصاویر ۲۴ مگاپیکسلی و عملکرد بهتر در نور پایین را ممکن کرده‌اند.

دوربین هواوی پی ۱۱ با لنزهای لایکا، تصاویر را با ۱۰۰ درصد نور بیشتر ثبت کرده و حالت “Pro Night Mode” به کاربران اطمینان می‌دهد تا بتوانند عکس‌های جذابی را در محیط‌های تاریک خلق کنند. با اضافه شدن هوش مصنوعی به اپلیکیشن دوربین و قابلیت‌های “Instant Scene Recognition” و “Auto Framing” نیز می‌توان صحنه‌های مختلف را با بالاترین کیفیت ممکن ذخیره کرد.

دوربین هواوی پی 11

یکی از جزئیات گیج‌کننده در این تصویر تبلیغاتی که البته حالا از منبع اصلی آن حذف شده، استفاده از “Huawei PCE Series” است. شاید این عبارت به نوعی نام P11 را برای پرچمدار آینده هواوی تایید کند. از طرفی، ممکن است سازندگان، خانواده‌ای جدید از گوشی های هوشمند را با دوربین های قدرتمند تولید کنند.

به هر صورت، هواوی یکی از پیش‌گامان استفاده از دوربین های دوگانه بوده و روی آوردن آن به سیستم‌های جدید در سال ۲۰۱۸، چندان غافلگیرکننده نخواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. هرروز بیشتراز دیروزعاشق هواوی می شم،هواوی یعنی اوج خلاقیت ومشتری مداری