اینترنت پرسرعت پارس آنلاین

تغییرات جدید در بسته های غیرحجمی اینترنت پرسرعت پارس آنلاین

بسته های اینترنت پرسرعت پارس آنلاین مجددا دچار تغییراتی شدند. در این مطلب، جدول جدید تعرفه های اینترنت غیر حجمی شرکت پارس آنلاین را مشاهده می‌کنید.

شرکت پارس آنلاین با انتشار یک اطلاعیه جدید از ایجاد تغییرات در جدول تعرفه‌های جدید اینترنت خود خبر داد. این شرکت در اطلاعیه جدید خود نوشته در طول ۱۸ سال گذشته همواره در تلاش بوده‌ایم با ارائه سرویس‌های متمایز، رضایت خاطر مشتریان عزیز را فراهم کنیم. با افتخار به اطلاع مشترکان محترم می‌رسانیم که پس از شنیدن نقطه نظرات شما مصمم شدیم تا با ایجاد تغییراتی در سرویس های غیر حجمی، سرویس‌های جدید و به مراتب بهتری را به شما عزیزان ارائه کنیم. در جدول زیر، بسته های جدید اینترنت پرسرعت پارس آنلاین را مشاهده خواهید کرد:

بسته های جدید اینترنت پرسرعت پارس آنلاین (آذر ۹۶)

سرعت سرویسآستانه مصرف منصفانه داخلیقیمت سرویس
۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه۱۶ گیگابایت۱۲ هزار و ۵۰۰ هزار تومان
۱۰۲۴ کیلوبیت بر ثانیه۲۴ گیگابایت۲۰ هزار تومان
۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه۸۰ گیگابایت۲۵ هزار تومان
۳۰۷۲ کیلوبیت بر ثانیه۱۲۰ گیگابایت۳۵ هزار تومان
۴۰۹۶ کیلوبیت بر ثانیه۱۶۰ گیگابایت۴۰ هزار تومان
۸۱۹۲ کیلوبیت بر ثانیه۳۰۰ گیگابایت۵۰ هزار تومان
۱۶۳۸۴ کیلوبیت بر ثانیه۵۵۰ گیگابایت۸۰ هزار تومان

طبق جدول بالا، کاربران می‌توانند به اندازه نیمی از حجم اشاره شده را برای ترافیک بین المللی استفاده کنند. همچنین امکان استفاده ترکیبی از ترافیک بین المللی و داخلی نیز فراهم شده است. توجه داشته باشید که در بسته های جدید اینترنت پرسرعت پارس آنلاین ، پس از اتمام آستانه مصرف منصفانه، سرویس شما قطع نخواهد شد بلکه به سرعت مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات تغییر پیدا می‌کند. کاربرانی که به حجم آستانه مصرف منصفانه برسند می‌توانند برای بازگشتن به سرعت اصلی سرویس خود، حجم اضافه خریداری کنند.

امکان استفاده از بسته‌های انرژی و بسته شبانه پارس آنلاین نیز همچنان ادامه خواهد داشت و سرویس‌های ویژه بازی‌های آنلاین نیز همچنان در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه