وقتی پرینتر ها هم اندرویدی می شوند : سامسونگ و معرفی ۱۰ پرینتر اداری اندرویدی در IFA 2014

در روزهای نخستینی که اندروید شروع به کار کرد، تصور زیادی بیش از یک سیستم عامل تلفن همراه هوشمند از آن وجود نداشت. بعدها این سیستم عامل محبوب، راهش را به دنیای تبلت ها، و بعدها به تلویزیون‌ها، ماشین‌ها، لوازم خانگی، ساعت‌ها و غیره باز کرد. اکنون به لطف سامسونگ، می‌توان یک وسیله دیگر را به لیست وسایل اندرویدی اضافه کرد. پرینترهای اداری با سیستم عامل اندروید، اولین دستگاه‌ها در نوع خود هستند که با این سیستم عامل کار می‌کنند.

در نمایشگاه IFA امسال، سامسونگ آمادگی خود را برای عرضه ۱۰ مدل از پرینترهای اندرویدی خود اعلام کرد. بر خلاف دستگاه های اندرویدی، سیستم عامل این پرینترها Touchwiz نیستند و فقط بر پایه اندروید طراحی شده‌اند و شما قادر به جابجایی آیکون‌ها بر روی آن‌ها نیستید. در عوض، رابط کاربری این پرینترها با عنوان Smart UX Center، کارایی‌هایی دارد که از بروز مشکلاتی که ممکن بود یک سیستم اندروید معمولی برای دستگاه به وجود بیاورد، جلوگیری می‌کند.

Smart-ProXpress-M4580-series-41-600x368
پرینترهای اداری چندکاره جدید سامسونگ دارای یک صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی هستند که کاربران را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر، در اینترنت به مرورگری بپردازند و به صورت مستقیم از صفحات وب، ایمیل‌ها، نقشه های آنلاین، عکس‌ها و دیگر محتویات موجود در آن پرینت بگیرند. همچنین کاربر می‌تواند قبل از اینکه فایل مورد نیازش را پرینت بگیرد، آن را بازنگری کرده یا ویرایش کند.

اگرچه مدتی زمان می‌برد تا سامسونگ این محصولات را ارایه دهد، و یا شاید تا مدت طولانی‌ای دست ما به این نوع دستگاه‌ها نرسد، اما سرعت زیاد پیشرفت سیستم عامل اندروید و رخنه آن در زندگی روزمره مردم و وسایل زندگی، باعث می‌شود تا به این فکر فرو رویم تا تصور کنیم وسیله بعدی که با این سیستم عامل عرضه می‌شود، چه چیزی می‌تواند باشد.

منبع : androidauthority

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*