قطعی اینترنت ADSL مخابرات تهران

قطعی اینترنت ADSL مخابرات تهران در روز یکشنبه ۲۶ آذر ۹۶

شرکت مخابرات از قطعی اینترنت ADSL مخابرات تهران در روز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ بین ساعات ۱۰ الی ۱۳ به دلیل اجرای طرح توسعه شبکه دیتا خبر داد.

قطعی اینترنت ADSL مخابرات تهران از ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز یکشنبه ۲۶ آذر

مخابرات منطقه تهران اعلام کرد که به دلیل اجرای طرح توسعه در شبکه دیتای مخابرات تهران، سرویس اینترنت پرسرعت ADSL این شرکت در ساعات ۱۰ الی ۱۳ روز یکشنبه ۲۶ آذرماه دچار اختلال خواهد شد. همچنین بر اساس اعلام مخابرت، با اجرای عملیات کابل برگردان به منظور توسعه شبکه کابلی در مراکز مخابراتی شهید سلیمانی حسن آباد، الغدیر، سلمان فارسی و ایروانی، ارتباط تلفنی مشترکان این مراکز نیز در روز یکشنبه ۲۶ آذر با اختلال همراه می‌شود.

ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید سلیمانی حسن آباد با پیش شماره‌های ۵۶۲۲۱ الی ۵۶۲۲۹ در محدوده شهرک احمدیه به مدت ۴۸ ساعت و در مرکز مخابرات الغدیر با پیش شماره‌های ۳۳۰۰ الی ۳۳۰۴، ۳۳۶۸ الی ۳۳۷۳ و ۳۳۴۳ الی ۳۶۶۲ در محدوده خیابان‌های شهید ابراهیمی، منصور، کنارگذر بزرگراه امام علی، شهید ذوالفقاری و در مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره‌های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۳۴ الی ۲۲۳۹، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۶۷۶ و ۲۶۶۵ در محدوده بلوار فرحزادی، ارغوان غربی، شقایق و گلباران به مدت ۷۲ ساعت دچار مشکل خواهد شد.

با اجرای عملیات کابل برگردان در مرکز مخابرات ایروانی، ارتباط تلفنی مشترکان در این مرکز هم از ساعت ۲۴ روز ۲۶ آذرماه به مدت ۴ ساعت قطع می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. مسخرشو در اوردن دقیقا ساعت ۱۲ فردا کاره مهمه نتی داشتم
    حالا شانس اوردم نته مخابرات ندارم